Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Bůh pláče a já pláču s ním

Záznam z Bey deníku, říjen 2022

"Otevírá se mi vědomí a děje se něco velmi neobvyklého. (Dnes vím, že to je kosmické vědomí.) Najednou jsem Velká, vidím Karlův most, Vltavu, Pražský hrad, stojím tam v kosmické velikosti a slyším hlas Boha Otce, jak ke mě promlouvá: „Jsi lepší než já.“ A já se v úžasu ptám: „Jak to můžeš říct?“ A On na to: „Vzala jsi na sebe všechna lidská zranění, abys je vyléčila, pochopila a přinesla lidem uzdravení. Jsi moje milovaná dcera. Jsi Boží žena.“ Cítím svou vlastní Boží Velikost. Ano, jsem Ona. Boží žena. A současně cítím Jeho srdce a On mě nechává pocítit jeho bolest z lidského utrpení a vinu, kterou cítí za to, že to tak je. Bůh cítí jako my, lidi. To jste možná nevěděli, viďte. Ani já ne do této chvíle. Řekl mi: „Chci, aby mě zase lidi milovali.“ A já cítím jeho hlubokou bolest. Ukazuje mi mě samotnou na mé cestě a lidi, které učím uzdravovat druhé  v Jeho přítomnosti: „To vy pomáháte mě. Ne já vám. Jste jako moji vojáci. A já vám za to dám všechno, co si budete přát. Nic pro mě není nemožné.“ Cítím Jeho touhu, aby se lidstvo uzdravilo ze svých zranění. A On, Bůh v nás, to je, kdo uzdravuje druhé. Často se lidi mýlí, že to dělají oni sami. I já jsem to tak před lety měla. Ale pravda je, že Bůh uzdravuje skrze nás, kdo jsme ochotni Mu naslouchat a nechat se vést v pravdě, lásce a boží milosti."

A teď, když píši tento článek, cítím znovu jeho bolest. Bůh pláče. A já pláču s ním. Boží srdce je plné bolesti z lidského utrpení a On to chce zastavit. Každý z nás je tím Bohem, srdce každého z nás je součástí božího srdce. Jsme jedno. JEDNO SRDCE. Pocházíme z jednoho Zdroje. A On tu stojí jako náš milující Otec a čeká, až mu svou bolest srdcí odevzdáme.  Řekl mi jednou: „Stvořil  jsem vás v lásce a z lásky a dal jsem vám svobodnou vůli a vy jste ji šli uplatňovat do svých životů. Někdo pozitivně, někdo negativně. A nyní se zlobíte na mě, na život a na osud za to, jak žijete. Ale já tu stojím a čekám jako váš milující Otec, až mi to vše odevzdáte.“

Tento prožitek boží přítomnosti je jedním z mých nejsilnějších božích zážitků. Absolutně neguje všechna stará přesvědčení o Bohu. Není to trestající Bůh, v žádném případě. Je to MILUJÍCÍ OTEC, který si z hloubi svého kosmického božího srdce přeje, abychom uměli milovat, sebe, druhé, své děti, své partnery a partnerky, abychom žili v milujících rodinách a konali dobro z místa našeho uzdraveného otevřeného srdce. Přeje si, abychom pochopili, co je odpuštění a věděli, že čeká, až  Mu odevzdáme všechnu svou bolest. Opravdu, čeká na nás, až ho pochopíme, až uvidíme pravdu o Něm, až otevřeme svá srdce boží lásce. On nás miluje nejvíc. Každého z nás MILUJE NEJVÍC.

S láskou

Bea

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Příběhy klientů
Články