Dar HOJNOSTI
Tvoříme Nový svět

DAR HOJNOSTI
Tvoříme Nový svět


Hojnost je dar od Boha. Hojnost je stav vědomí. Napojení na božský zdroj hojnosti všeho.
Je tu pro každého z nás. Hojnost lásky, radosti, peněz ... Všeho, co v životě chceme. Každý z nás může být v hojnosti. Pokud hojnost necítíme ve svém životě, může to mít hned několik důvodů a ty leží v našem podvědomí, v naší duši a minulých zkušenostech. Náš vnitřní svět určuje to, jakou realitu – jaký život žijeme. Zhmotňujeme jen to, co již dávno neseme v sobě.

Bůh mi pořád říká: „Ze starého místa Nový svět nevytvoříš.“ Je třeba nejdříve vytvořit nové místo v našem srdci bez staré zátěže a odtud tvořit NOVĚ V LÁSCE.

Pokud necítíme hojnost, tedy nám nefunguje nějaká oblast našeho života - sebeláska, láska partnerská, vztahy, zaměstnání, podnikání, peníze ... Pak je jen jediná cesta - vyčistit si mentální, emoční a karmické překážky z našeho podvědomí – z našeho vnitřního světa, abychom vibrovali zcela jinou realitu. Každý to můžeme udělat a nejsme na to sami. Bůh nám otevírá nejvyšší boží pravdu, která leží hluboko v nás a podporuje nás na této cestě k lepšímu životu. Když ho požádáme, vyjeví se nám to, co je v naší duši i staletí skryto a můžeme to propustit. Máme tak možnost si proud hojnosti znovu zprůchodnit a přivést jej do svého života. Tvořit nově z nového místa v našem srdci.  
Bůh má nejvyšší zájem na tom, abychom osvobodili svoji duši, protěže On a my jsme Jedno v našem srdci. Osvobozujeme sebe, ale zároveň i Boha v nás. Vyšli jsme všichni z jednoho místa a to je On sám. Žije v nás stále, žije v nás tento nejvyšší tvůrce, tato láska, hojnost všeho a my tyto dary musíme jen znovu probudit. Někde po cestě prostorem a časem na ně naše duše zapomněla, ztratili jsme tak spojení s touto božskou esencí v nás a nyní se nám ve věku Vodnáře opět otevírá brána k Novému vědomí, lásce a hojnosti.
Přijďte si otevřít své božské dary a objevit svou božskou podstatu na víkendový workshop DAR LÁSKY A HOJNOSTI – Tvoříme NOVÝ SVĚT, který se koná 26. - 27. 6. 2021. Více se můžete dozvědět zde: http://bit.ly/DarLasky_Hojnosti_Vikend
Těším se na vás.

S láskou
Bea  

 

Martina Bea Mráčková
Duchovní učitelka Nového vědomí

LÁSKA – PRAVDA – ODPUŠTĚNÍ – BŮH


Certifikovaná spirituální a regresní terapie Dr. Briana L. Weisse

Hluboká terapie karmického odpuštění Ježíše Krista

Transformace a vzestup vědomí

www.martinamrackova.cz

 

 

 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Příběhy klientů
Články

Poslední články

5/2/2020
Dar SEBELÁSKY
Tvoříme Nový svět

Tvoříme Nový svět

3/2/2020
MOJE PRVNÍ SETKÁNÍ
S PANENKOU MARIÍ
A JEŽÍŠEM KRISTEM

….. úryvek z knihy Svatý grál je v každém z nás