Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

DAR HOJNOSTI

Vesmírný zákon přitažlivosti v praxi

Přišli jsme do tohoto života za jediným účelem – poznat a prožívat LÁSKU A RADOST. Naší podstatou je SVOBODA a cesta k naplnění našeho účelu vede přes náš RŮST. Naše duše se vyvíjí skrze zkušenosti, kterými procházíme, někdy skrze těžké situace v našem životě. Kdyby jich nebylo a kdyby neexistovala dualita – tj. např. láska a strach, černé a bílé, krásné a ošklivé, nepoznali bychom skutečnou hodnotu věcí. Hojnost a bohatství je uvnitř nás, je to ta nejvyšší kvalita naší duše. Je to napojení se na základní krásnou esenci našeho já. Odtud pak svět vypadá jinak a zhmotňují se naše přání.

Ať se ve Vašem životě stalo cokoliv, důležité je si uvědomit, že v naší duši je SVOBODA, KLID, VNITŘNÍ MÍR a LÁSKA. Vždy tam byla, je a vždy bude. Naše duše je útočištěm, které je pro nás vždy k dispozici. Někdy je však nevnímáme díky strachu, smutku nebo zlosti. Když však budeme využívat základní principy vesmírného zákona přitažlivosti, pochopíme mnohé z toho, co je naším úkolem v tomto životě a jak to udělat, abychom byli šťastní. Naučíme se používat naší mysl správným způsobem a budeme se umět spojit se svou duší. Uvědomíme si, že jsme tvůrci naší reality.  Nikdo jiný, jen my sami a máme veškeré zdroje a schopnosti k tomu, abychom získali ve svém životě to, co si přejeme.

Často blokujeme sami sebe a naplnění našeho života strachem. Vysíláme frekvenci strachu a nedostatku místo frekvence lásky, radosti a naplnění, která je jedinou správnou frekvencí pro přitažení toho, co chceme realizovat v našem životě. Vyslovení svého přání nestačí. Musíte cítit, že se uskutečňuje. Každý vynález byl pouhou myšlenkou, než jej zhmotnili v realitě. Myšlenka byla na světě a pak víra vynálezce určila jeho zhmotnění. Každá myšlenka je důležitá pro realizaci v naší realitě. Zamyslete se nad tím, jaké myšlenky máte a jaké pocity jsou s nimi spojené. Věříte tomu, že se Vaše přání uskuteční a už teď víte, že se to stane a máte radost? Nebo myslíte na to, že se to nestane a máte strach? To je zásadní rozdíl. Rozdíl je v energii, v emoci a ve víře, kterou jste svému přáni přisoudili. Co vysíláte, to dostáváte.

Těším se na Vás.

Martina Bea

 

 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.