bootstrap buttons

FINANČNÍ HOJNOST
PRAHA

FINANČNÍ HOJNOST – Karmické léčení současné situace
Transformační  workshop
Scházíme se 19. července 2020 od 10.00 do cca 14.30 hodin

Místo: živý workshop v Sacre Coeur PRAHA a současně online na platformě ZOOM – každá registrovaná žena obdrží odkaz a ID na online setkání emailem
Registrace je platná po zaplacení ceny za účast.  Každý účastník dostane 1 den před konáním workshopu přístupové údaje pro PC a mobilní telefon na online meeting ZOOM.
Cena: 600 Kč / 1 účastník

Drazí přátelé,

současné situaci, kterou prožíváme, se říká tzv. KARMICKÁ SITUACE. Realizuje se nyní negativní energie, kterou neseme v naší duši z řady minulých životů. Finanční hojnost je jedno z velkých karmických témat, které léčíme s mými klienty a nyní máme velkou příležitost si vyčistit vztah k penězům, strach, který je nyní patrný v našem vědomí, bezmoc, strach z budoucnosti a další mentální a emoční programy, které nyní přicházejí z našeho podvědomí na vědomou úroveň.

Na tomto online workshopu používám certifikované metody spirituální a regresní terapie do minulých životů Dr. Briana L. Weisse, transformační metody práce s podvědomím a hluboké meditační techniky, kdy se napojujeme na skutečnou pravdu a příčiny našich neúspěchů z minulosti. Společně zbouráme vaše nevědomé bloky hojnosti a nastavíme ve vaší mysli mentalitu dostatku a prosperity.

Naše PODVĚDOMÍ je plné mentálních a emočních programů z minulosti, bloků z minulých životů a negativních rodinných a rodových vzorců, které vám zabraňují dát vesmíru tu správnou informaci, co vlastně chceme, a drží nás v MENTALITĚ NEDOSTATKU. Naše podvědomí vysílá špatné signály a ty se naplňují dle vesmírného zákona přitažlivosti. Můžete mít na vědomé úrovni pozitivní myšlenky, afirmovat, číst knihy o hojnosti, ale vaše bloky v podvědomí jsou klíčem k vašemu neúspěchu. Proto nic z toho nefunguje. Není jiná cesta než najít tyto mentální bloky a zrušit je mocnými certifikovanými technikami hypnózy, NLP a regresní terapie.

Na semináři se stane:

 • Pochopíte, že vy jste tvůrci své hojnosti a že můžete 100% ovlivnit to, jak se vám v životě finančně daří díky zbourání starých nefunkčních mentálních programů ve vašem podvědomí tzv. „mentalitu nedostatku“ ve spolupráci s vaším nejvyšším já a nejvyšší pravdou, která je nám v normálním životě skryta.
 • Pochopíte, že minulost ani budoucnost neexistuje, že jsou to jen myšlenkové programy, které můžete změnit v přítomném okamžiku ihned na semináři a tak změníte tok událostí ve vašem životě a to, v jaké hojnosti budete žít v roce 2020.
 • Přetnete negativní karmická vlákna a zrušíte sliby chudoby, které jste dali v minulých životech a stále podvědomě negativně ovlivňují váš život.  
 • Zbavíte se negativních rodových vzorců v oblasti finančního nedostatku, přesvědčení, které se u vás dědí z generace a generaci a nevědomě blokují vaší hojnost.
 • Pochopíte a vyléčíte vzorce chování v oblasti obchodu s láskou a penězi. Zbavíte se viny, manipulací a manipulátorů, kteří vás blokují v hojnosti.
 • Najdete svoje podvědomé bloky, které zabraňují vaší prosperitě a finanční hojnosti a přeprogramujete je v opak.
 • Najdete svou novou pozitivní vizi budoucnosti plnou prosperity, hojnosti a štěstí. Naprogramujete si hojnost a dostatek do své mysli.
 • Zbavíte se strachu z budoucnosti, neúspěchu, pocitu chudoby, selhání, studu za to být bohatý a nebo že jste/byli chudí.
 • Zbavíte se nízkého sebevědomí ve vztahu k penězům a bohatství. úzkostí spojených s penězi, které si nesete z minulosti.
 • Najdete a zbavíte se chybných přesvědčení o úspěchu jako je např. „Nikdy nemohu uspět.“, „Nejsem dost dobrý/á.“, „Tolikrát se mi to nepovedlo, teď se mi to taky nepovede.“
 • Zbavíte se negativních přesvědčení o penězích: „Nikdy nebudu bohatý.“, „Bohatí kradou.“, „Peníze kazí charakter.“, „Bohatí jsou špatní lidé.“, „Vydělávání peněz je dřina a utrpení.“, „Bez práce nejsou koláče.“ a podobné mentální programy, které jste si přenesli do svých myšlenkových vzorců od vašich rodičů a z vašich rodin.
 • Najdete a přeprogramujete svoje programy neúspěchu a selhání z minulosti, které už si nepotáhnete do budoucnosti.
 • Odejdete lehcí, plní pozitivních zdrojů a radostné vize bohatství budoucnosti. Již po semináři se začnou dít pozitivní věci ve vašem životě.

Tento program je vysoce transformační. Používám v něm certifikované zahraniční metody hypnózy, neuro-lingvistického programování, regresní terapie a spirituální terapie v unikátní a hluboce transformační kombinaci.

Těším se na vás.

Martina Mráčková

Expert na transformaci lidského vědomí
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v hypnoterapii, ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů
Expert na transformaci vědomí a odpuštění

 

 

 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.


Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur