Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Jsme architekti svého života 3.

Co znamená, že minulost ani budoucnost neexistuje?

Dnes jsem se opět setkala s tím, že moje nová klientka přečetla celou slavnou knížku o pozitivním myšlení, všechno se jí líbí, chtěla by žít šťastný život, ale neví, jak udělat ty důležité změny, kam vykročit. Stojí na křižovatce a nemůže se pustit, stále ji něco stahuje do minulosti. Klade si otázky: Proč já? Co jsem komu udělala, že se to děje v mém životě? Kdo za to může? Co jsem udělala špatně? …. a tak dál. Má strach se projevit, má strach říci svůj názor, neumí se postavit lidem, kteří ji ochromují. Strach ji paralyzuje a není schopná za sebe bojovat. Má programy v hlavě, které jí neslouží a klade si špatné otázky.

Tyto otázky Vás jen stahují zpět do tíhy minulosti života. Škrtněte si je ze své mysli a dejte si tam nové přesvědčení: MINULOST ANI BUDOUCNOST NEEXISTUJE, ŽIJI V PŘÍTOMNOSTI A DOKÁŽI POZITIVNĚ OVLIVŇOVAT TO, CO PŘIJDE. Minulost jsou jen uložené vzpomínky na události, které již neexistují. Můžete mít do konce v hlavě i vzpomínky na budoucnost. Ano, na budoucnost. Jsou to jen výplody Vaší nevědomé mysli, která překroutila Vaše negativní zkušenosti a naprojektovala Vám neúspěch. Jak víte, že to, čeho se bojíte, dopadne zrovna tak špatně? Na základě čeho jste došli k tomu, že se Vám něco nepodaří? Na základě Vašich vzpomínek, které ale neodráží skutečnou realitu. Ale tak to nemusí být přeci! Vy si tady a teď můžete naprogramovat úspěch a pozitivní výsledek. Uděláte to vědomě a začnete kontrolovat svoje myšlení, začnete přemýšlet o tom, jak přemýšlíte. Převezmete kontrolu nad svým životem a začnete jej měnit k lepšímu. Změňte svůj životní příběh! Zbavte se toho, co Vám neslouží. Zastavte se na chvilku a uvědomte si, čeho se bojíte v budoucnosti. Zavřete oči a uvědomte si, kde máte strach ve svém těle. Uvědomte si, jak vypadá, jakou má barvu, co to je. A zeptejte se sami sebe: Co potřebuji s tímto strachem udělat? A udělejte to. Je to mentální práce, trénujte svou mysl a dejte do toho všechno. Osvobodíte se!

Techniky programování mysli na úspěch se můžete naučit na individuálních sezeních v NLP v praxi a nebo na akcích níže. Jste srdečně vítáni, přijďte ochutnat to, co Vás dovede ke šťastnějšímu životu.

 Přeji Vám mnoho šťastných chvil.

 

Martina Bea Mráčková

 

 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Příběhy klientů
Články