Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

MOJE VLASTNÍ ZÁŽITKY Z MINULÝCH ŽIVOTŮ

Úryvek z knihy Svatý Grál je v každém z nás - knihu můžete zakoupit v eshopu na tomto webu zde: ZAKOUPIT KNIHU Svatý Grál je v každém z nás

Doktor Weiss mě vede dál do minulého života. Přenáším své vědomí do minulého života v Indii v 19. století. Ocitám se v jídelně velkého krásného domu. Jsem dívka. Je mi 14 let. U velkého stolu vidím sedět mé rodiče a dva bratry. Poznávám v nich svého současného muže a mého staršího syna. Já stojím. Jsem oblečená v nádherných slavnostních šatech. Moje duše se ale bouří vzteky.  Na někoho čekáme. Otevírají se dveře a vstupuje zase ON! Mám z něho strach. Chtějí mě za něho provdat. Je hrubý a starý. Cítím strach mých rodičů. Je to strach, abych žila "správný život" podle společenských konvencí, abych "přežila" v tehdejší společnosti. Měli jednoduše strach o můj život. Jejich strach jsem si převzala na sebe a provází mě až do současného života. Záchvaty pylové alergie byly pouze symptomy, které mě upozorňovaly na to, že mám vyřešit tento hluboký strach o přežití.

Mění se obraz a já se přenáším do chrámu. Je mi asi 40 let. Sedíme s ostatními ženami a zpíváme posvátné zpěvy, mantry. Odevzdávám skrz zpěv utrpení z nešťastného manželství Bohu, cítím spojení s nejvyšší moudrostí a osvobozuji tak svou duši. Mantry mi pomáhají se spojovat s duší a vnímat bezpodmínečnou lásku, které se mi v tomto životě nedostává.

Vidím sebe sama na konci svého života. Ležím na lůžku, kolem sebe mám své příbuzné, ale nejsem šťastná. Život jsem prožila v nešťastném manželství plném bolesti, v nesvobodě a útlaku. Svou lásku jsem směrovala hlavně k dětem. Moje duše opouští tělo a sekávám se se svými mistry. Dostávám poselství a lekci do současného života. NÁSLEDUJ SVÉ SRDCE. VŠE DĚLEJ S LÁSKOU V SRDCI. ŽIJ SVOBODNĚ BEZE STRACHU. BUĎ SAMA SEBOU. JSI NA SPRÁVNÉ CESTĚ.

Tento život se mi ukázal již několikrát. Chrámové zpěvy v indickém ženském společenství jsem viděla již v New Yorku na profesionálním výcviku terapeutů s doktorem Weissem. V jedné z meditací jsem seděla uprostřed kruhu v chrámu. Všude byla oranžová barva. Byly jsme oblečené do oranžových rouch a všude vládl klid a mír. Bezprostředně po návratu domů jsem v meditaci spatřila indickou bohyni blahobytu Lakšmí. Přenesla jsem se opět do krásného domu v Indii, všude kolem domu byli vznešení pávi. Najednou jsem se ocitla uprostřed indických tanečnic. „Málo tančíš. Málo zpíváš.“ řekla mi.  „Máš vůdčí schopnosti a vedeš ženy. Tanči s námi.“ Vystrčila mě před zástup tanečnic a společně jsme tančily, já v jejich čele. „Uč se od indických žen.“ pokračovala. Vnímala jsem silně své poslání ve vedení ženského kruhu. Cítila jsem sílu ženské energie. Ve skutečnosti se v té době teprve kruh rozbíhal a tato vize mi vehnala krev do žil. Uvnitř své duše jsem věděla, že je to moje cesta.

S láskou

Martina Bea

Martina Bea Mráčková

Certifikovaný terapeut Dr. Brianem L. Weissem v regresní terapii do minulých životů
Zkušený profesionál v oblasti uzdravení duše, karmického léčení, uzdravení rodové zátěže a transformace lidského vědomí
Autorka knihy Svatý Grál je v každém z nás

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.