bootstrap buttons

MOJE VLASTNÍ ZÁŽITKY Z MINULÝCH ŽIVOTŮ

 

Doktor Weiss mě vede dál do minulého života. Přenáším své vědomí do minulého života v Indii v 19. století. Ocitám se v jídelně velkého krásného domu. Jsem dívka. Je mi 14 let. U velkého stolu vidím sedět mé rodiče a dva bratry. Poznávám v nich svého současného muže a mého staršího syna. Já stojím. Jsem oblečená v nádherných slavnostních šatech. Moje duše se ale bouří vzteky.  Na někoho čekáme. Otevírají se dveře a vstupuje zase ON! Mám z něho strach. Chtějí mě za něho provdat. Je hrubý a starý. Cítím strach mých rodičů. Je to strach, abych žila "správný život" podle společenských konvencí, abych "přežila" v tehdejší společnosti. Měli jednoduše strach o můj život. Jejich strach jsem si převzala na sebe a provází mě až do současného života. Záchvaty pylové alergie byly pouze symptomy, které mě upozorňovaly na to, že mám vyřešit tento hluboký strach o přežití.

Mění se obraz a já se přenáším do chrámu. Je mi asi 40 let. Sedíme s ostatními ženami a zpíváme posvátné zpěvy, mantry. Odevzdávám skrz zpěv utrpení z nešťastného manželství Bohu, cítím spojení s nejvyšší moudrostí a osvobozuji tak svou duši. Mantry mi pomáhají se spojovat s duší a vnímat bezpodmínečnou lásku, které se mi v tomto životě nedostává.

Vidím sebe sama na konci svého života. Ležím na lůžku, kolem sebe mám své příbuzné, ale nejsem šťastná. Život jsem prožila v nešťastném manželství plném bolesti, v nesvobodě a útlaku. Svou lásku jsem směrovala hlavně k dětem. Moje duše opouští tělo a sekávám se se svými mistry. Dostávám poselství a lekci do současného života. NÁSLEDUJ SVÉ SRDCE. VŠE DĚLEJ S LÁSKOU V SRDCI. ŽIJ SVOBODNĚ BEZE STRACHU. BUĎ SAMA SEBOU. JSI NA SPRÁVNÉ CESTĚ.

Tento život se mi ukázal již několikrát. Chrámové zpěvy v indickém ženském společenství jsem viděla již v New Yorku na profesionálním výcviku terapeutů s doktorem Weissem. V jedné z meditací jsem seděla uprostřed kruhu v chrámu. Všude byla oranžová barva. Byly jsme oblečené do oranžových rouch a všude vládl klid a mír. Bezprostředně po návratu domů jsem v meditaci spatřila indickou bohyni blahobytu Lakšmí. Přenesla jsem se opět do krásného domu v Indii, všude kolem domu byli vznešení pávi. Najednou jsem se ocitla uprostřed indických tanečnic. „Málo tančíš. Málo zpíváš.“ řekla mi.  „Máš vůdčí schopnosti a vedeš ženy. Tanči s námi.“ Vystrčila mě před zástup tanečnic a společně jsme tančily, já v jejich čele. „Uč se od indických žen.“ pokračovala. Vnímala jsem silně své poslání ve vedení ženského kruhu. Cítila jsem sílu ženské energie. Ve skutečnosti se v té době teprve kruh rozbíhal a tato vize mi vehnala krev do žil. Uvnitř své duše jsem věděla, že je to moje cesta.

 


 

                 

Autor: Martina MRÁČKOVÁ
Jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů

Mezinárodně certifikovaný NLP Master
Expert na transformaci vědomí

O autorce
Martina Mráčková je jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, je certifikovaný NLP Master a držitelka certifikace Angel Intuitive od PhDr. Doreen Virtue. Má dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuje s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu DUŠE – MYSL – TĚLO – ENERGIE. Vede tak své klienty k nalezení skutečného štěstí a naplnění ve všech aspektech jejich života: osobní a duchovní rozvoj, nalezení poslání duše a zaměření tak své kariéry, přijetí sebe sama a své cesty, léčení depresí, fobií, odstraňování mentální a emoční zátěže, léčení těla prostřednictvím mysli a hluboké práci s podvědomím a duší, nalezení rovnováhy, partnerské vztahy, rodičovství a práce s dětmi. Je průvodkyní léčivého ženského kruhu Sacre Coeur.

 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Příběhy klientů
Články

Poslední články

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur

20/5/2019
MOJE VLASTNÍ ZÁŽITKY Z MINULÝCH ŽIVOTŮ

Starověké Řecko
Z mé knihy Svatý grál je v každém z nás

19/5/2019
FINANČNÍ HOJNOST
NEGATIVNÍ VZTAH K PENĚZŮM
A NEÚSPĚCH

Řešme tento problém v podvědomí! Pramení z naší minulosti i minulých životů!