Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

 

S laskavým svolením paní Kamily Vám ráda tímto zprostředkovávám poselství, které Vám může pomoci pochopit, že jsme nesmrtelné duchovní bytosti s lidskou zkušeností, že skutečně nikdy nezemřeme a že se naše duše stále potkávají v duchovní dimenzi a rodíme se společně znovu a znovu do fyzické reality na planetě Zemi.

Kamily přání bylo odnést si odsud ze Sacre Coeur kousek štěstí do svého života. A tak se stalo.
Kamila v sobě vnímala pocit viny, že se nerozloučila se svou maminkou, bratrem a babičkou, kteří odešli do nebe. Že pro ně neudělala dost. O maminku se starala v její nemoci několik měsíců, dala výpověď v práci a snažila se, seč mohla, aby mohla být její milovaná maminka do poslední chvíle doma a zůstat tak v důstojném prostředí. Přála si, aby ji mohla držet za ruku, když její duše odcházela, ale nepodařilo se to, maminka zemřela v nemocnici. Vyléčili jsme vinu a smutek s tím spojený, který ulpěl v jejím břiše. Kamila v břiše našla kámen a tmavou energii v podobě bláta. Na mou otázku, co s tím udělá, se stalo něco zázračného. Kamila odvalila kámen a na místo něho přišel anděl, který k ní s roztaženýma rukama přivedl klid a mír, protože na místo smutku a viny začal posílat intenzivní léčivé světlo. To přeměnilo bláto v kvetoucí travnatou louku a provedlo hluboké změny v Kamily podvědomí.  

Při našem sezení se Kamila se všemi třemi milovanými spojila. Pozvali jsme jejich duše a ona si mohla uvědomit důležitou moudrost, kterou jí s úsměvem sdělovali: "VŽDY JSI DĚLALA TO NEJLEPŠÍ, CO JSI UMĚLA. NIC SI NEVYČÍTEJ. VŠECHNO JE V POŘÁDKU. MILUJEME TĚ A JSME VDĚČNÍ ZA TVOU PÉČI A LÁSKU." Mohla se s nimi obejmout a znovu cítit lásku a pospolitost. Pochopila, že není proč se loučit, že spolu mohou dál komunikovat a dokonce jí ukázali jak. Bratr jí řekl: „Zavoláme si.“ Udivilo ji to. Říkával to běžně, když žil, ale teď tomu nerozuměla. Vedla jsem jí k tomu, aby se zeptala, jak to má udělat. Ukázal jí, že si má stoupnout ke stromu, položit na něj ruku jako by to byl telefon. Dokonce i viděla ve kmeni stromu mobil. Věděla jsem najednou, že strom je kanál do nebe. Je to portál, skrz který může proudit boží energie a informace od našich milovaných v nebi. Maminka jí ukázala pyramidku z polodrahokamu, kterou jí Kamila koupila, když byla nemocná, aby z ní snímala bolest. Ukázala jí, že ji má držet v dlaních, zavřít oči a tak se s ní spojit. Babička ji dala na krk náhrdelník ze spirálek, prostřednictvím něho se Kamila může spojovat zase s ní. Shodou okolností se zrovna nedávno Kamila o spirály zajímala. Když zavře oči, může se opět ona sama od spirál nahoru stát tím kanálem do nebe, kudy přijdou informace a poselství. Viděla jsem, jak se její energie nad hlavou otevřela. Od náhrdelníku ze spirálek se utvořil tunel energie vzhůru do vesmíru a duchovní dimenze.

Vzápětí začaly přicházet další a další duše Kamily předků. Byly jich tam desítky. Semkly se kolem ní a vytvořili láskyplný kruh plný bezpečí. Šlo k ní poselství: "JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA. NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME. JEN MĚNÍME FORMU. FYZICKÁ SMRT NENÍ SKUTEČNÝ KONEC. ŽIVOT POKRAČUJE DÁL. ZNOVU A ZNOVU SE RODÍME. SPOLU. POMÁHÁME TI A CHRÁNÍME TĚ. NIKDY NEJSI SAMA."

Kamila si také přála podívat se do minulých životů, aby zjistila, kým byla a zda se s maminkou inkarnovala již v minulých životech. Její anděl ji vzal za ruku a odvedl ji na středověký trh v Německu. Byla mladou ženou, jmenovala se Ester a pomáhala v kuchyni. Kamila si všímá, že kolem stále projíždí rytíři na koních, ale ve městě je klid. Lidé poklidně nakupují na trhu. Nevypadá to, že by se něco dělo. Rytíři míří do nedalekého hradu. I ona se vydává tím směrem. Prochází chodbami do kuchyně. Vítá jí starší žena. Kamila v ní poznává svou babičku z nynějšího života. Kamila je tentokrát její schovankou. Žena je rázná, ale hodná, Kamila jí má ráda.
Vedu Kamilu, aby se rozvzpomněla, co se stalo s jejími rodiči. Vidí přijíždět drožku s párem koní a na kozlíku sedí muž s černými vlasy a vousy v hezkém černém oblečení a klobouku, vypadá jako lékař. Vedle něho sedí jeho žena, hezky oblečená. Oba se usmívají. Jsou to Kamily rodiče v tomto minulém životě. Otce nepoznává, ale její tehdejší maminka je Kamily druhá babička ze současného života. Obraz končí odjezdem drožky ze dvora. Zemřeli oba při nějakém neštěstí. Byla ještě miminko. Nemá žádný špatný pocit z jejich smrti, nic si nepamatuje negativního z té doby. Můžeme tedy pokračovat dále.
Kamila se opět přenáší zpátky do kuchyně na hradě. Ptám se Kamily, proč má vidět tento minulý život a co je v něm pro ni za poselství. Kamila po chvíli říká: „V té době jsme se dožívali nízkého věku. Jsem moc ráda, že se mě babička tenkrát ujala. Dala mi najíst a střechu nad hlavou.“ „Jak to souvisí s vaším současným životem?“ ptám se. „Je důležitá rodina. I kdyby dva lidé, to stačí, když se na sebe mohou spolehnout. Nejsou sami. Moje pozornost má být na mých dětech, na manželovi, na mojí rodině v současném životě. Mám krásnou rodinu. Nemám být smutná, že moji milovaní odešli do duchovní dimenze, oni jsou tam spolu šťastní. A my jsme tady na Zemi. Mám žít a užívat si krásy v této fyzické realitě.“
„Kamilo, váš anděl pro vás má poselství, co vám říká?“ vidím najednou jejího anděla.
„Že mě chrání a je pořád se mnou.“ odpovídá Kamila.

Bylo to krásné. Děkujeme za zázraky, které se dějí při setkáních v Sacre Coeur.

S láskou

Bea

Martina Bea Mráčková
Duchovní učitelka Nového vědomí

LÁSKA – PRAVDA – ODPUŠTĚNÍ – BŮH


Certifikovaná spirituální a regresní terapie Dr. Briana L. Weisse

Hluboká terapie karmického odpuštění Ježíše Krista

Transformace a vzestup vědomí

www.martinamrackova.cz

 

 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Příběhy klientů
Články

Poslední články

5/2/2020
Dar SEBELÁSKY
Tvoříme Nový svět

Tvoříme Nový svět

3/2/2020
MOJE PRVNÍ SETKÁNÍ
S PANENKOU MARIÍ
A JEŽÍŠEM KRISTEM

….. úryvek z knihy Svatý grál je v každém z nás