bootstrap buttons

OSVOBOĎTE SE A UZDRAVTE SE!

Ať se stalo cokoliv ve Vašem životě, ať se stalo jakékoliv psychické nebo fyzické násilí, ať Vám někdo ublížil nebo jste Vy sami způsobili něco nepříjemného, důležité je, abyste odpustili sobě i druhým, přestali emočně toxikovat Vaší mysl i tělo, ale naopak je vyčistili a žili život, jaký si přejete – v lásce a radosti.

Odpuštění osvobozuje Vás samotné. Zlostí a vinou ubližujete jen sami sobě. Když odpustíte, vyléčíte se. Přestanou se Vám objevovat opakované těžké situace ve Vašem životě. Už Vámi druzí nebudou manipulovat a nebudou Vás zraňovat. Přestanete navazovat nefunkční vztahy. Přestanou se ve Vašem životě objevovat obtížní lidé, kteří Vám jen zrcadlí to, co máte změnit uvnitř sebe. A můžete tak vyléčit bolesti a nemoci Vašeho těla. Klíčem je nalezení lásky k sobě i druhým lidem a pochopení, že každý z nás dělá to nejlepší, co dovede v daných podmínkách, které má. Pochopíte, že Vy sami nebo Vaše maminka, tatínek, dcera, syn nebo partner jste dělali vždy to nejlepší, co jste dokázali. To vede k velké úlevě, osobní svobodě a spojení se s klidem a sebeláskou ve Vaší duši.

Osvobodíte sami sebe a budete moci zase volně dýchat. Zbavíte se psychosomatických důsledků viny, zlosti a strachu. Naleznete lásku k sobě a přijdete na odpovědi na otázky, které si možná dlouho kladete jako je „Proč se mi to děje?“.  Najdeme společně odpovědi na další a nejdůležitější otázky na Vaší cestě životem: „Co se mám naučit, co je ten další krok?“ „Co je to ve mě, co musím změnit, abych žil/a šťastně?“.  A změníme to. Provedu Vás na cestě do Vašeho podvědomí. Přeprogramujeme Vaší mysl tak, abyste ze sebe vypustili škodlivou energii a znovu nalezli klid, lásku a radost ve Vašem životě.

V účinné terapii odpuštění kombinuji profesionální a praxí ověřené metody transformačního neuro koučování, NLP, hypnózy, spirituální terapie, energetického léčení a regresní terapie. Všechny metody jsem získala v certifikovaných výcvicích předních světových leaderů v těchto oborech v USA a UK a denně je praktikuji. V souladu s nejvyšším pozitivním přínosem pro Vás využívám svou rozvinutou intuici a psychické schopnosti ke zprostředkování spojení s nejvyšší moudrostí, která Vás provází na cestě Vašeho vývoje. 

Těším se na Vás a na svobodu a poznání, které společně objevíme.

Martina Mráčková

Founder & Senior Consultant

Internationally Certified NLP Master & Trainer
Internationally Certified Hypnotherapist

 

 

 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Příběhy klientů
Články

Poslední články

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur

20/5/2019
MOJE VLASTNÍ ZÁŽITKY Z MINULÝCH ŽIVOTŮ

Starověké Řecko
Z mé knihy Svatý grál je v každém z nás

19/5/2019
FINANČNÍ HOJNOST
NEGATIVNÍ VZTAH K PENĚZŮM
A NEÚSPĚCH

Řešme tento problém v podvědomí! Pramení z naší minulosti i minulých životů!