Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Proč nevnímáme, kdo ve skutečnosti jsme?

 

Naše mysl nám připravila iluzi o nás samotných. A naším úkolem je, se vyléčit, spojit se se svým světlem, které je uvnitř nás. Vždy tu bylo, je a navždy bude. Dostali jsme dar života. Přišli jsme do této školy, které se říká Svět, kde se má naše duše rozvinout, zažít další lekce a osvobodit se. Jste nesmrtelní a nemůže se Vám nic stát. 

Nejdříve procházíme svým životem v nevědomosti. Utváří se bez nás náš příběh o nás samotných v našem podvědomím. Narodíme se a přichází k nám množství informací, některé si naše podvědomí vybere a uloží do paměti. Kopírujeme chování našich blízkých, myslíme si, že to, co o nás říkají, jsme my. Učíme se od nich návyky, které se oni naučili od svých rodičů, blízkých, učitelů a takzvaných autorit. Říkáme „To mám po tátovi. To mám po mámě.“ A tím se utvrzujeme v tom, že to je nezměnitelné a musíme s tím žít. Lžeme si a nevíme o tom. Do svého softwaru jsme si jen nahráli tento program, který se dá smazat, pokud si ho uvědomíme a rozhodneme se ho zbavit. Trpíme strachem, nevysvětlitelnými fobiemi, nezvladatelnou zlostí, přijmeme diagnózy depresí, nevěříme si, nejdeme za svými sny, necháme se manipulovat těmi, kterým jsme odevzdali svou osobní moc. Žijeme v utrpení a myslíme si, že to jsme my. Je to lež.

Jsme jen odpojeni od své duše. Naše duše k nám promlouvá skrze intuici. Je to ten hlas, který je nejdříve slabý, ale pak mu začneme naslouchat. Říká nám, kdo jsme. Že jsme krásné bytosti, jejichž potenciál se musí projevit v lásce a soucitu k sobě a k druhým lidem.   Tomu všemu se učíme na našich ženských léčivých kruzích a individuálních setkáních. Po krůčcích objevujeme svoje programy, které nám neslouží, odstraňujeme negativní emoce a energetické bloky, které nám brání být těmi diamanty uvnitř nás, kterými ve skutečnosti jsme. Zvu Vás srdečně – přijďte mezi nás. Společně máme větší odvahu a sílu utvářet svůj krásný život a životy našich mužů a dětí. Jsme důležité na cestě našeho vývoje v naší zemi.

Martina Bea Mráčková

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Příběhy klientů
Články