UZDRAVENÍ VZTAHŮ A KARMY S DĚTMI
Hluboké odpuštění rodičů
& uzdravení dětí
PRAHA

Transformační workshop v léčivém kruhu Sacre Coeur

Datum: sobota 3. října 2020, od 10.00 do 17.00 hodin                       

Místo: živý workshop v Sacre Coeur, Praha 5, současně také pro mimopražské bude přenášen online na platformě ZOOM – přístup z PC i mobilních telefonů. Po naplnění workshopu lze zakoupit živé vysílání v neomezeném počtu.

Cena: 1.990 Kč, VAŠE PRÁZDNINOVÁ CENA: 1.200 Kč, registrace je platná po zaplacení zálohy 700 Kč, doplatek na místě je 500 Kč.

Kapacita: 15 osob osobně, workshop je určen pro oba rodiče - tím posílíte uzdravení vašeho dítěte 

Drazí přátelé,

Přijměte mé laskavé pozvání k naší společné práci v léčivém kruhu Sacre Coeur (Posvátné srdce). Na tomto workshopu budeme společně v naší silné léčivé energii a vysokých vibracích lásky a světla uzdravovat vztahy s dětmi a naši společnou karmu s nimi, která nepramení jen z tohoto, ale zejména minulých životů. Budeme pročišťovat naše vědomí i vědomí našich dětí.

Touto prací velmi pomůžeme nejen tomu, že bude moci proudit více lásky k našim dětem z našich srdcí, ale také zbouráme negativní karmické energie, které naše děti blokují v jejich životech a vyvolávají psychické problémy nebo dokonce již fyzické nemoci.

Naše práce bude záviset velmi na tom, jaká témata přinesete. Z mé zkušenosti budeme pracovat na následujícím:

  • Uzdravíme karmu, kterou máme se svými dětmi. Ta pramení z minulosti a minulých životů. Jsou to nasbírané negativní energie, mentální a emoční programy ve vědomí našich dětí i v našem vědomí. Když je odpustíme ze sebe, rozvážeme negativní vazby s nimi a uzdravíme naše vztahy. Uvolníme naše i jejich vědomí. Tyto změny se projeví v našem každodenním prožívání života s našimi dětmi.
  • Přijmeme naše dítě takové, jaké je. Odpustíme mu na hluboké duchovní úrovni.
  • Podíváme se do minulých životů, v jakých vztazích jsme byli s našimi dětmi a co jsme si navzájem vykonali tzn. pochopíme příčiny „nefungujících“ vztahů v tomto životě.
  • Najdeme a zrušíme příčiny nemocí nebo strachů a negativního prožívání našich dětí.
  • Uzdravíme tzv. „nepřijetí“, „odmítnutí“ a „opuštění“ našich dětí, které jsme způsobili svým nevědomým chováním v minulosti – při početí, v těhotenství a při porodu, při rozvodech a rozchodech s partnery. Budeme procházet tyto karmické situace v hluboké léčivé meditaci a odpustíme všem zúčastněným. Tak pomůžeme našim dětem pročistit jejich vědomí a zrušit jejich traumata.   
  • Uzdravíme svoje vnímání sebe jako matky/otce. Odpustíme sami sobě viny, které neseme ve vztahu k našim dětem.
  • Uzdravíme svoje strachy ve vztahu k dětem a tím je dokážeme pustit a důvěřovat jejich vlastní moudrosti a tomu, že zvládnou svůj život samy.
  • Tímto hlubokým odpuštěním pomůžeme našim dětem se spojit samy se sebou a se sebeláskou. Pochopíme jejich myšlení v kritických situacích a změníme svůj přístup k nim. 
  • …. a bude toho mnohem více.

Na tomto workshopu používám certifikované transformační metody spirituální a regresní terapie do minulosti a minulých životů Dr. Briana L. Weisse, transformační metody práce s podvědomím, NLP, neuro koučink, hypnózu a hluboké meditační techniky, kdy se napojujeme na skutečnou boží pravdu a lásku v naší duši. Naše společná práce je vysoce požehnaná a probíhá ve vysokých vibracích lásky a světla pod nejvyšší boží ochranou. Půjdeme opět velmi hluboko a budeme uzdravovat naší duši i duši vaši vašich dětí.  

Moc se těším na vás i změny, které společně způsobíme v našich životech a v životech našich dětí.

S láskou

Martina

Martina Mráčková

Zakladatelka a průvodkyně léčivým kruhem Sacre Coeur
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master, expert na transformaci a vzestup vědomí a odpuštění

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.


Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur