bootstrap buttons

UZDRAVENÍ VZTAHŮ S MUŽI
HLUBOKÉ ODPUŠTĚNÍ & LÁSKA - PRAHA

Sobotní transformační workshop v ženském kruhu Sacre Coeur

Datum: sobota 7. března 2020                                                  Místo: Sacre Coeur, Praha
Cena: BONUSOVÁ CENA JE NYNÍ 1.100 Kč/ 1 osoba/ 1 den místo 1.990 Kč

Drahé ženy,

téma láskyplných vztahů s muži je „never-ending story“ na všech našich setkáních v Sacre Coeur. Každá z nás toužíme po lásce, štěstí a naplnění v partnerském vztahu, ale možná si neuvědomujeme, že to, že se nám to nedaří, je jen zrcadlo našeho vědomí a neúprosného vesmírného zákonu přitažlivosti i zákonu karmy. A jsme to my, v kom žijí negativní vzorce z rodin ve vztahu k mužům a model muže navázaný na to, jaký byl náš otec a co se odehrávalo směrem k nám od důležitých mužů v našem dětství, ale také jaké vzorce si neseme z minulých životů. Ale nejdůležitější je si uvědomit, že jsme to opět jen my, kdo to dokážeme všechno změnit v našem podvědomí, manifestovat tyto pozitivní změny ve svém životě a žít tak v lásce a světle. Přidejte se k nám při tomto setkání a převezměte absolutní moc nad tím, jak prožíváte milostné vztahy a kam se ubírá váš život.

Co se při naší společné práci v silné ženské léčivé energii stane:  

  • Otevřete své srdce opět o kousek blíž k bezpodmínečné lásce, sebelásce, sebepřijetí, Bohu a posvátnému ženství. Spojíte se se svou čistou ženskou energií a samy se sebou.
  • Uzdravíte svoje vztahy s muži, odpustíte ze svého vědomí traumata z minulých vztahů, emoce a zátěž, která vás negativně ovlivňuje tady a teď a brání skutečné lásce v partnerských vztazích.
  • Pochopíte, jaký archetyp partnerky ve vás žije ve vztahu k mužům: jste v roli oběti, tyranky, matky, léčitelky, učitelky, prostitutky, zraněného dítěte vyžadujícího lásku otce? Odpustíme tyto archetypy z našeho vědomí a nastavíme si ten správný, kterým je žena – milenka, bohyně, královna.  
  • Odpustíte svému otci, což je klíčem k uzdravení vztahu k mužům.
  • Odpustíte klíčovým partnerům našeho života za to, co vám způsobili, ale také přijmete zodpovědnost za to, co jste si z těchto vztahů odnesly a odpustíte to ze sebe. Odpustíte samy sobě, že jste to dovolily.
  • Odpustíme ze svého vědomí karmickou energii z minulých životů, která blokuje naše ženství a pozitivní vztah k mužům – Bylo nám ublíženo ze strany mužů? Ublížili jsme my mužům a neseme v sobě vinu?
  • Odblokujete hluboké nevědomé bloky vůči mužům -  stud, strach, vztek, nenávist, bezmoc, vina … a necháte proudit lásku vůči mužům skrze své srdce.
  • …… a bude toho mnohem více dle témat, které přinesete.

Na tomto workshopu používám certifikované metody spirituální a regresní terapie do minulých životů Dr. Briana L. Weisse, transformační metody práce s lidským vědomím a duší a hluboké meditační techniky, kdy se napojujeme na nejvyšší boží pravdu a vysoké stavy vědomí lásky, která vše transformuje.  

Těším se na vás, drahé ženy.

Martina Mráčková
Zakladatelka a průvodkyně léčivým ženským kruhem Sacre Coeur
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master, expert na transformaci vědomí a odpuštění

Organizační informace:
Registrace: pouze přes webový formulář vpravo
Datum a čas: Sobota 7. 3. 2020 od 10.00 do 17.00 hodin
Adresa: Komplex Sacre Coeur, Holečkova 31, 150 00 Praha 5 – Smíchov
Cena: ZVÝHODNĚNÁ  CENA  1100 Kč/ 1 osoba, plná cena je 1990 Kč/ 1 osoba, platba dopředu – DOPORUČUJEME PLATIT KARTOU PRO OKAMŽITOU REGISTRACI – TYTO WORKSHOPY JSOU RYCHLE VYPRODANÉ A ROZHODUJE PAK TERMÍN DOŠLÉ PLATBY,  v ceně je zahrnut program, v ceně není zahrnuto stravování
Kapacita: 15 žen

 

 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.


Poslední články

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur

20/5/2019
MOJE VLASTNÍ ZÁŽITKY Z MINULÝCH ŽIVOTŮ

Starověké Řecko
Z mé knihy Svatý grál je v každém z nás