Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Vztah k sobě samé

Váš vztah k sobě samé určuje kvalitu milostného prožitku

Vypněte lháře ve Vaší hlavě

„Jsi krásná. Rád se na tebe dívám .....“ a spoustu dalších krásných slov říkal přítel Nikole. Měla by být šťastná. Co by za to jiné daly! Ale jí v hlavě pokaždé vyjel program "Jsem tlustá, mám velký zadek, ať na mě radši proboha nesahá." Neuměla si milostné chvilky užít, její vnitřní hlas jí blokoval krásné prožitky do té doby, než pochopila, co je zač a že mu nechce naslouchat.  

Kolik takových přesvědčení o sobě každá máme? Jak vidíme samy sebe? Jaký příběh o sobě vyprávíme? Sobě a ostatním. Nejsem dost dobrá, jsem příliš tlustá nebo moc vychrtlá. Jsem ošklivá nebo ne tak hezká jako nějaká jiná. Kolik ještě lží si musíme říct, abychom dospěly k tomu, že vztah k sobě samé a to, jak k sobě mluvíme, předurčuje naše štěstí? To je základem všeho. Od nikoho nepřijmeme lásku, dokud si ji samy k sobě budeme blokovat.   

Jiní nás mohou přemlouvat, jak jsme skvělé, ale my jim nevěříme a všechno to popřeme, protože ten lhář uvnitř nás má nad námi moc. My samy jsme mu ji daly. Posilovaly jsme ho celý náš život
a nechaly ho programovat náš názor na sebe samé. Nebojte se ho a řekněte mu dost! A vezměte si svou moc zpátky. Naučte se myslet jinak. Každý večer před spaním si v tichosti sedněte
a požádejte své srdce o odpovědi na tyto otázky:

  • V čem jsem skvělá?
  • Co je na mě krásného?
  • Kdo mě miluje a koho miluji já?
  • Co je pro mě opravdu důležité?

Uvidíte tu změnu. Každý den Vám Vaše srdce vydá něco hezkého o Vás. Zaměřte se na pozitivní věci ve Vašem životě a nechte lháře ve Vaší hlavě utichnout. Když mu nebudete věnovat pozornost, zmizí v nenávratnu.

 

Martina Bea Mráčková
 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.