bootstrap buttons

ŽENSKÉ TĚLO A STUD
PRAHA

ŽENSKÉ TĚLO A STUD – NEJSEM ROZBITÁ!
Co vám blokuje ŽENSTVÍ, LÁSKU, SEBEHODNOTU A SEXUALITU?
Sobotní transformační workshop v ženském kruhu Sacre Coeur

Datum: sobota 13. 6. 2020, od 10.00 do 17.00 hodin                     
Místo: živý workshop v Sacre Coeur PRAHA a současně online na platformě ZOOM – každá registrovaná žena obdrží odkaz a ID na online setkání emailem
Registrace: platná registrace je po zaplacení ceny za účast
Bonusová cena pro vás: 990 Kč / 1 osoba, plná cena tohoto workshopu je 2.000 Kč
Počet žen: 13 osobně v Sacre Coeur Praha, pro on-line vysílání neomezeno

Když zbouráte svůj stud, strach a vinu, zcela změníte svůj život. Jsou to nejtěžší emoční energie v našem vědomí a negativně ovlivňují to, jak žijeme, kolik cítíme lásky v sobě i od svých blízkých, jak vnímáme sebe, druhé i celý svět. Zkrátka, jak moc nebo málo máme otevřené srdce.

Proč nevidíme svou krásu? Proč je naše pozornost často upřena k tomu, co se nám na nás nelíbí? Proč nevnímáme svou SEBEHODNOTU a LÁSKU K SOBĚ, ale svoje tzv. nedostatky? Proč jsme si na nich vystavěly svou identitu = to, kým si myslíme, že jsme? Proč se jimi definujeme? Proč nevidíme své přednosti? Krásný úsměv, krásná prsa, zadek a vůbec krásu svého ženského těla i duše?
Odpovědi jsou v našem podvědomí. Tam se ukrývá mnoho negativních programů a mentalita vlastního nedostatku lásky k sobě. Abychom žili šťastný život, nejdříve musíme najít tyto staré nevědomé bloky, vypustit je z našeho vědomí i paměti těla a pak přirozeně přijmout to, že jsme krásné přesně takové, jaké jsme. Velmi často tyto bloky pramení z našeho dětství i dospívání a stále v nás žijí. Převzaly jsme si názory a postoje druhých za své, ale ve skutečnosti o nás nic nevypovídají, jen jsme jim uvěřily. Nebo mohou pramenit z velmi dávné doby - z našich minulých životů. Čím starší jsou, tím o nich méně víme a jsou silnějšími programátory našeho vědomí a života.

Témata na workshop přinesete hlavně vy. Z mé praxe a zkušenosti to budou hlavně tato:

 • Bloky v seznamování s muži – máme spoustu mentálních programů založených na velmi nevědomé energii a tím je STUD v kombinaci se STRACHEM. Strach z odmítnutí. Strach z opuštění. Strach z nepřijetí. V hlavě nosíme programy tohoto typu: „MUŽI MĚ NEBUDOU CHTÍT, PROTOŽE …..“ a bojíme se, že nás muži nepřijmou pro to, jak vypadáme. Ale jak to víme? Možná už se nám to stalo s jedním nebo více muži a myslíme si, že se to musí dít VŽDY. Žijeme tedy v minulosti a podle ní si do svého vědomí programujeme budoucnost.
  Možná nás nepřijali / odmítli naši rodiče po početí nebo po porodu. Nebo máme sérii těchto zkušeností už z minulých životů a jen se v nás posiluje dávný vzorec. Ale je to pouze náš VELKÝ STRACH, který se nám potom skutečně realizuje dle zákona přitažlivosti. Aby se to nedělo, potřebujeme jej najít a zbourat. Pak jej přestaneme manifestovat v životě.
 • Bloky v sexualitě a nahotě – „NEMŮŽU SE SVLÉKNOUT PŘED MUŽEM, PROTOŽE ……“ Čeho se vlastně pořád bojíme? Co se nám může stát? Opět se bojíme nepřijetí a odmítnutí? Pokud ano, možná to není ten pravý muž, ale proč o něho usilujeme? Výsledek je hlavně vždy takový, že se odpojujeme od prožitků, které nám skýtá naše tělo. Považujeme milování a vlastní uspokojení za něco nepatřičného? Pak jen okrádáme samy sebe o to, k čemu je skutečně naše tělo, dar od Boha, určeno, a tím je potěšení. 
 • Stud a vina – někde hluboko v nás možná žije vina za to, co jsme v minulosti vykonaly, co se nám v životě stalo, že jsme se nechaly zneužít, zmanipulovat, znásilnit psychicky nebo fyzicky a hlavně, že jsme to dovolily - že jsme zradily samy sebe a že jsme to dopustily. Neseme tak vnitřní zranění, které ale potřebujeme vynést na světlo, pochopit jejich absurditu v přítomném okamžiku, nechat je odejít z našeho vědomí a přivést na jejich místo lásku.
 • Manipulace okolím a módními trendy – zvykly jsme si v našich životech plnit očekávání druhých a módních trendů. Naše podvědomí přebírá tuhle masáž a porovnává nás s ideálem krásy, který vznikl v hlavách druhých lidí. Myslíme si, že je to univerzální pravda, ale to je velký omyl. Pravda je jen jedna a ta sídlí v našem srdci. LÁSKA je ta jediná pravda, kterou máme hledat.
 • Stud a strach projevit svou křehkost a zranitelnost, stud plakat – jsme vedené k tomu, abychom všechno ustály, daly to za každou cenu. Stojíme v mužské síle a nedovolíme si být ženami a nechat ženskou energii proudit skrze nás. Prostě neumíme jen být, nic řídit a nechat emoce proudit. Zavíráme svou zranitelnost, abychom neutržily další ránu. Na to existuje pouze jeden lék a tím je BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA a ABSOLUTNÍ VĚDOMÍ SVÉ DUCHOVNÍ HODNOTY A JEDNOTY S BOHEM.
 • Stydím se za to, že jsem ženou, někde hluboko ve mě – velmi často je tento programy staletí starý, pramení z minulých životů, kde jsme byly jako ženy trýzněny a za své ženství trestány. Musely jsme své ženství často skrývat. Otisky těchto starých zkušeností nás stále ovlivňují v tom, co prožíváme nyní. Jediná cesta je dojít k odpuštění ze sebe, k odpuštění sobě i druhým lidem.
 • Necítím se dobře ve svém těle -  často neznáme náplň slova ŽENSTVÍ nebo ŽENSKÁ ENERGIE. Jsou to pro nás prázdná slova, nemáme prožitek a necítíme to. Dobrá zpráva je, drahé ženy, že to nemusíme hledat nikde mimo nás. ŽENSTVÍ JE S NÁMI. Když odprogramujeme  svoje nevědomé bloky, přirozeně se naše ženská stránka projeví. Začneme cítit samy sebe, svou ženskost, křehkost a ženskou přirozenou sílu.
 • Nízké sebevědomí a SEBEHODNOTA vycházející z našeho vzhledu – „Nemám na to, nejsem dost dobrá.“ jsou programy, které nás mohou blokovat v mnoha aspektech našeho života. V práci a při jejím hledání, při hovoření před lidmi, v podnikání, v projevení svých názorů ...... i jinde.
 • Bude toho mnohem více, co společně můžeme změnit.  

Co je tedy cílem našeho setkání? Pochopit, jaké nesmyslné programy obsahuje naše podvědomí a paměť našeho těla, odpustit je ze sebe, odpustit sobe i druhým. Pak se můžeme napojit na HOJNOST ŽENSTVÍ, LÁSKU, SEBEHODNOTU A UVĚDOMĚNÍ SI, ŽE JSME KRÁSNÉ TAKOVÉ, JAKÉ JSME. ŽE MŮŽEME BÝT MILOVANÉ I MILOVAT SEBE SAMA. ŽE KAŽDÁ Z NÁS JE V POŘÁDKU. ŽE NEJSME ROZBITÉ, ALE ŽE MŮŽEME ŽÍT V LÁSCE A V PRAVDĚ SAMY SE SEBOU, DRAHÉ ŽENY.

Na tomto workshopu používám certifikované metody spirituální a regresní terapie do minulosti a minulých životů Dr. Briana L. Weisse, transformační metody práce s podvědomím, NLP, neuro koučink, hypnózu a hluboké meditační techniky, kdy se napojujeme na skutečnou boží pravdu a lásku v naší duši. Půjdeme opět velmi hluboko a budeme uzdravovat naší duši i tělo zevnitř.

Moc se těším na vás i změny, které společně způsobíme v našich životech.

S láskou

Martina

Martina Mráčková
Zakladatelka a průvodkyně léčivým ženským kruhem Sacre Coeur
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master, expert na transformaci a vzestup vědomí a odpuštění

 

 

 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.


Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur