Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

ANDĚLSKÝ DAR
Meditace s modlitbou
k vašemu andělu


Martina Bea Mráčková - Léčivá meditace  "Andělský dar – meditace s modlitbou k vašemu andělu"

 

 

Cena: 99,-Kč
nebo ZDARMA při zakoupení knihy Svatý grál je v každém z nás:
http://bit.ly/SvatyGralKniha

Při psaní mé knihy Svatý grál je v každém z nás jsem byla vedena vyšším vedením k napsání čtyř meditací, které se staly součástí této knihy. Jednou z nich je Andělský dar - meditace s modlitbou k vašemu andělu. Je inspirovaná setkáním s mým andělem Izechielem, který vypadá jako modro fialový motýlí muž a objímá mě svými nádhernými křídly. O našem vtipném setkání vyprávím ve své knize.

Každý máme svého anděla nebo anděly. Přebývají v naší duši. Čekají, až je požádáme o jejich pomoc, až je aktivujeme. Jsou tu s námi. Dnes je běžné, že za námi přichází v meditacích, které vedu na ženském kruhu Sacre Coeur nebo při mých seminářích. Je to pro ně příležitost, aby nám mohli začít pomáhat a projevili svou přítomnost. Nyní se s nimi můžete spojit i vy prostřednictvím této meditace. V meditativním stavu mysli je dokážeme spatřit, slyšet nebo víme, že s námi jsou, cítíme je. Nejsme ničím rušeni a naše mysl je připravená je vnímat. Přinášejí nám poselství, symboly lásky a informace, které sami nedokážeme získat. Jsou tu pro nás a každý se s nimi můžeme setkat. Někdy očekáváme okřídlené anděly, ale přicházejí za námi také láskyplné duše našich předků, kteří už s námi nejsou. Jsou to naši duchovní průvodci, kteří nás chrání a pomáhají nám s našimi životy. I když je nevidíte, neznamená to, že neexistují. Jsou stále s vámi. Nikdy nejste sami. Požádejte je o pomoc a pozvěte je dál do svého života.

O mém příběhu si můžete přečíst v knize Svatý grál je v každém z nás. Knihu lze zakoupit zde: http://bit.ly/SvatyGralKniha

 

S láskou

Martina Bea

Martina Bea Mráčková
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - NOVÉ VĚDOMÍ

Certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
Hluboká terapie uzdravení a odpuštění Ježíše Krista
Transformace & vzestup vědomí

Úryvek z knihy Svatý grál je v každém z nás

Tančil jako na diskotéce a já se smála. Po dlouhé době jsem se upřímně smála. Byla jsem šťastná. Dostala jsem vyznání lásky od svého anděla. Jmenuje se Izechiel. Chrání mě svými křídly a léčí mě fialovou energií. Někdy jeho křídla vidím, jak mě celou objímají. Jsou krásná. Nádherná kombinace fialové, modré a bílé barvy. Ptala jsem se ho, proč takto vypadá. „Máš ráda motýly a květiny. Chtěla jsi to tak.“ odpověděl. To by mě nenapadlo, že jsem si jeho vizáž zvolila, ale je to vlastně jasné. Přiblížil se mému srdci, abych si ho všimla. Teď vím, že přišel, aby mě rozveselil a ukázal mi maličkosti, které jsem zapomněla vnímat. Málem jsem zapomněla na květiny a motýly a přitom jsou všude kolem mě. Po našem setkání jsem viděla motýly všude.

 

O autorce
Bea Kaur Mráčková (civilním jménem Martina Mráčková) je jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, je certifikovaný NLP Master a držitelka certifikace Angel Intuitive od PhDr. Doreen Virtue. Má dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuje s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - BŮH. Vede tak své klienty k nalezení skutečného štěstí a naplnění ve všech aspektech jejich života: osobní a duchovní rozvoj, nalezení poslání duše a zaměření tak své kariéry, přijetí sebe sama a své cesty, léčení depresí, fobií, odstraňování mentální a emoční zátěže, léčení těla prostřednictvím transformace mysli a hluboké práci s podvědomím a duší, nalezení rovnováhy, partnerské vztahy, rodičovství a práce s dětmi.

 


 

Název
Meditace Andělský dar