DAR ODPUŠTĚNÍ
Osvobození Vaší duše

...Zbavíte se limitujících myšlenkových programů a negativních stavů mysli. Budete tak moci odpustit sami sobě, svým blízkým a komukoliv, s kým do Vašeho života přišla energie hněvu, strachu a smutku ....

Cena: 490 Kč   Nyní zvýhodněná cena.  Původně  790,-                                                                      
Kurz Vám bude zpřístupněn na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Celkem se jedná o 3 části, které na sebe navazují.  
Za tuto nízkou cenu získáváte doživotní přístup k tomuto kurzu, můžete na sobě opakovaně pracovat a účinně uzdravovat Váš život prostřednictvím odpuštění.

Vážení přátelé,

vítám Vás na online léčivém meditačním semináři Dar odpuštění. Jmenuji se Martina Mráčková. Jsem jediným certifikovaným terapeutem Dr. Briana L. Weisse v psychospirituální terapii a v regresní terapii do minulých životů v České republice. Jsem mezinárodně certifikovaný NLP Master, věnuji se transformaci lidského vědomí a provedu Vás tímto programem.

V tomto kurzu nemusíte vůbec nic dělat, jen si najít klidné místo, uvolnit se a naslouchat. Provedu vás léčivými technikami, které kombinují mocné metody Dr. Briana L. Weisse, předního amerického psychologa a regresního terapeuta a autora světových bestsellerů jako je Mnoho životů mnoho mistrů a Poselství mistrů, techniky neuro-lingvistického programování (NLP) a techniku odpuštění Dona Miguela Ruize, autora knihy Čtyři dohody.

Budeme pracovat s Vaším podvědomím, kde je klíč k Vašemu vyléčení. Odpustíte ze sebe zlost, vinu, bezmoc, nenávist, strach, žal a další emoce. Zbavíte se limitujících myšlenkových programů a negativních stavů mysli. Budete tak moci odpustit sami sobě, svým blízkým a komukoliv, s kým do Vašeho života přišla energie hněvu, strachu a smutku. Provedu Vás hlubokou léčivou meditací, která je léčivá pro Vaši duši, tělo i mysl. Přivedete do svého života opět klid, lásku a osobní svobodu.

Tento léčivý seminář má tři části a obsahuje tři nahrávky. V první nahrávce vás seznámím se základními principy odpuštění na hluboké duchovní úrovni. Ve druhé nahrávce vás čeká cvičení, kde provedete analýzu svých podvědomých programů pro odpuštění. Zjistíte, jaké limitující emoce a mentální programy si nesete z vaší minulosti. Třetí část programu je hluboká léčivá meditace, kde se všeho negativního navždy zbavíte.

Jako dárek si výše na této stránce můžete nyní poslechnout první ze tří nahrávek tohoto kurzu zcela ZDARMA. Dozvíte se v ní základní principy odpuštění na hluboké duchovní úrovni. V dalších dvou nahrávkách  pak provedete hluboké změny ve Vás, které Vám přivedou lásku a štěstí zpět do Vašeho života.

Těším se na Vás a Vaše duševní osvobození, které k Vám přijde s absolvováním tohoto online kurzu.

Martina Mráčková
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master, Angel Intuitive Professional & Spiritual Healer

 

 

 

O autorce online kurzu Dar odpuštění – Osvobození Vaší duše
Martina Mráčková je jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, je certifikovaný NLP Master a držitelka certifikace Angel Intuitive od PhDr. Doreen Virtue. Má dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuje s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu DUŠE – MYSL – TĚLO – ENERGIE. Vede tak své klienty k nalezení skutečného štěstí a naplnění ve všech aspektech jejich života: osobní a duchovní rozvoj, nalezení poslání duše a zaměření tak své kariéry, přijetí sebe sama a své cesty, léčení depresí, fobií, odstraňování mentální a emoční zátěže, léčení těla prostřednictvím mysli a hluboké práci s podvědomím a duší, nalezení rovnováhy, partnerské vztahy, rodičovství a práce s dětmi. Je průvodkyní léčivého ženského kruhu Sacre Coeur.

 

 


Objednat individuální terapii

Název
Dar odpuštění - CELÝ KURZ

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Název
Dar odpuštění - CELÝ KURZ
Příběhy klientů
Články

Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur