Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

DAR ODPUŠTĚNÍ
Osvobození Vaší duše

 

...Zbavíte se limitujících myšlenkových programů a negativních stavů mysli. Budete tak moci odpustit sami sobě, svým blízkým a komukoliv, s kým do Vašeho života přišla energie hněvu, strachu a smutku ....

Cena: 590 Kč   Nyní zvýhodněná cena.  Hodnota kurzu  990,- Kč                                                                    
Kurz Vám bude zpřístupněn na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Celkem se jedná o 3 části, které na sebe navazují.  
Za tuto nízkou cenu získáváte doživotní přístup k tomuto kurzu, můžete na sobě opakovaně pracovat a účinně uzdravovat Váš život prostřednictvím odpuštění.

Vážení přátelé,

vítám Vás na online léčivém meditačním semináři Dar odpuštění. Jmenuji se Martina Bea Mráčková. Jsem jediným certifikovaným terapeutem Dr. Briana L. Weisse v psychospirituální terapii a v regresní terapii do minulých životů v České republice. Jsem mezinárodně certifikovaný NLP Master, věnuji se transformaci lidského vědomí a provedu Vás tímto programem.

V tomto kurzu nemusíte vůbec nic dělat, jen si najít klidné místo, uvolnit se a naslouchat. Provedu vás léčivými technikami, které kombinují mocné metody Dr. Briana L. Weisse, předního amerického psychologa a regresního terapeuta a autora světových bestsellerů jako je Mnoho životů mnoho mistrů a Poselství mistrů, techniky neuro-lingvistického programování (NLP) a techniku odpuštění Dona Miguela Ruize, autora knihy Čtyři dohody.

Budeme pracovat s Vaším podvědomím, kde je klíč k Vašemu vyléčení. Odpustíte ze sebe zlost, vinu, bezmoc, nenávist, strach, žal a další emoce. Zbavíte se limitujících myšlenkových programů a negativních stavů mysli. Budete tak moci odpustit sami sobě, svým blízkým a komukoliv, s kým do Vašeho života přišla energie hněvu, strachu a smutku. Provedu Vás hlubokou léčivou meditací, která je léčivá pro Vaši duši, tělo i mysl. Přivedete do svého života opět klid, lásku a osobní svobodu.

Tento léčivý seminář má tři části a obsahuje tři nahrávky. V první nahrávce vás seznámím se základními principy odpuštění na hluboké duchovní úrovni. Ve druhé nahrávce vás čeká cvičení, kde provedete analýzu svých podvědomých programů pro odpuštění. Zjistíte, jaké limitující emoce a mentální programy si nesete z vaší minulosti. Třetí část programu je hluboká léčivá meditace, kde se všeho negativního navždy zbavíte.

Jako dárek si výše na této stránce můžete nyní poslechnout první ze tří nahrávek tohoto kurzu zcela ZDARMA. Dozvíte se v ní základní principy odpuštění na hluboké duchovní úrovni. V dalších dvou nahrávkách  pak provedete hluboké změny ve Vás, které Vám přivedou lásku a štěstí zpět do Vašeho života.

Těším se na Vás a Vaše duševní osvobození, které k Vám přijde s absolvováním tohoto online kurzu.

S láskou

Martina Bea

Martina Bea Mráčková
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - NOVÉ VĚDOMÍ

Spirituální a regresní terapie Dr. Briana L. Weisse
Hluboká terapie uzdravení a odpuštění
Transformace & vzestup vědomí

 

 

 

 

O autorce
Martina Bea mráčková je jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, je certifikovaný NLP Master. Má dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuje s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - BŮH. Vede tak své klienty k nalezení skutečného štěstí a naplnění ve všech aspektech jejich života: osobní a duchovní rozvoj, nalezení poslání duše a zaměření tak své kariéry, přijetí sebe sama a své cesty, léčení depresí, fobií, odstraňování mentální a emoční zátěže, léčení těla prostřednictvím transformace mysli a hluboké práci s podvědomím a duší, nalezení rovnováhy, partnerské vztahy, rodičovství a práce s dětmi.

 

 


Objednat individuální terapii

Název
Dar odpuštění - CELÝ KURZ

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Dar odpuštění - CELÝ KURZ