FINANČNÍ HOJNOST
a zákon přitažlivosti
v praxi

FINANČNÍ HOJNOST a zákon přitažlivosti v praxi

Online transformační seminář

Cena: 840 Kč   Nyní zvýhodněná cena.  Původně 1690,-                                                                      
Kurz Vám bude zpřístupněn na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Celkem se jedná o 4 části, které na sebe navazují.  
Za tuto nízkou cenu získáváte doživotní přístup ke 4 nahrávkám. Můžete na sobě opakovaně pracovat a účinně uzdravovat Váš život prostřednictvím transformačních technik NLP, hypnózy a spirituální a regresní terapie do minulých životů dle Dr. Briana L. Weisse..

Vážení přátelé,

jmenuji se Martina Mráčková. Jsem jediným certifikovaným terapeutem Doktora Briana Weisse v psychospirituální terapii a v regresní terapii do minulých životů v České republice. Jsem mezinárodně certifikovaný NLP master, věnuji se transformaci lidského vědomí a provedu Vás tímto programem.

Tento seminář je založen na mých zkušenostech s řadou skupin i jednotlivců, které jsem v tomto tématu prováděla osobní změnou. Pro více informací o obsahu tohoto online programu se dozvíte ve videu výše.

Seminář má čtyři části a čtyři nahrávky:

Část 1 a nahrávka č. 1 – Úvod do finanční hojnosti

Délka: 22:17 min
Jedná se o vědomou část, která vás seznámí se základními principy finanční hojnosti a prosperity, se kterými pracuji v tomto transformačním programu.

Část 2 a nahrávka č. 2 – Analýza podvědomých mentálních a emočních programů

Délka: 14.11 min
Ve druhé části Vás čeká analýza, kde se již podíváte do Vašeho podvědomí, abyste zjistili, jaké limitující mentální a emoční programy si nesete z vaší minulosti.

Část 3 a nahrávka č. – Hluboká léčivá meditace na odstranění bloků finanční hojnosti

Délka: 32:35 min
Třetí část tohoto programu je hluboká léčivá meditace. Nemusíte vůbec nic dělat, provedu vás léčivou technikou. Odstraníme v ní Vaše limitující přesvědčení o penězích, o Vás samotných v kontextu vydělávání peněz. Odstraníme emoce jako je strach, vina, bezmoc, stud a další. Podíváme se do bloků z Vaší minulosti i minulých životů, odstraníme Vaše sliby chudoby, které jste v dávné minulosti dali. V závěru této mocné meditace se napojíme na Vaše NEJVYŠŠÍ JÁ, odkud tvoříme hojnost ve svém životě a které k nám přivádí pozitivní zdroje, lásku a léčení.

Část 4 a nahrávka č. 4 – Meditace hojnosti na každý den

Délka: 13:29 min
Čtvrtou částí tohoto programu je mocná meditace hojnosti s VAŠÍM NEJVYŠŠÍM JÁ, kde se napojíte na nejvyšší tvořivou sílu ve vesmíru a budete aktivně a pozitivně využívat vesmírný zákon přitažlivosti ve svém životě. Tato meditace je určena pro každodenní použití tak, abyste si mohli zvyšovat své vědomí v oblasti finanční hojnosti a prosperity každý den a tak rychleji přiváděli pozitivní změny do svého života.

Těším se na Vás a na osvobození a prosperitu, které s tímto online programem přijdou do Vašeho života.

Martina Mráčková
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master

 

 

 

O autorce online semináře FINANČNÍ HOJNOST a zákon přitažlivosti v praxi
Martina Mráčková je jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, je certifikovaný NLP Master a držitelka certifikace Angel Intuitive od PhDr. Doreen Virtue. Má dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuje s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu DUŠE – MYSL – TĚLO – ENERGIE. Vede tak své klienty k nalezení skutečného štěstí a naplnění ve všech aspektech jejich života: osobní a duchovní rozvoj, nalezení poslání duše a zaměření tak své kariéry, přijetí sebe sama a své cesty, léčení depresí, fobií, odstraňování mentální a emoční zátěže, léčení těla prostřednictvím mysli a hluboké práci s podvědomím a duší, nalezení rovnováhy, partnerské vztahy, rodičovství a práce s dětmi. Je průvodkyní léčivého ženského kruhu Sacre Coeur.

 


Objednat individuální terapii

Název
FINANČNÍ HOJNOST Seminář

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Název
FINANČNÍ HOJNOST Seminář
Příběhy klientů
Články

Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur