HOJNOST V LÁSCE
MEZI MUŽEM A ŽENOU
PRAHA

HOJNOST V LÁSCE MEZI MUŽEM A ŽENOU - ONLINE na ZOOMu
Transformační workshop v léčivém kruhu Sacre Coeur
Datum: sobota 7. listopadu 2020 od 10.00 do 16.00 hodin        
Místo
: ONLINE na ZOOMu      
Workshop je určen pro ženy i muže                                        
Cena:
1.900 Kč, VAŠE BONUSOVÁ  CENA: 1.000 Kč
Kapacita: neomezeně na ZOOMu

Drazí přátelé,   
co nás dělí od láskyplného partnerského vztahu? Pouze negativní stavy našeho vědomí, které pramení z naší minulosti. Pojďte je zbourat společně s námi ve vysokých vibracích LÁSKY & SVĚTLA a přivést tak hojnost v lásky do našich životů.

Téma láskyplných vztahů je „never-ending story“ na všech našich setkáních v Sacre Coeur. Každý z nás toužíme po lásce, štěstí a naplnění v partnerském vztahu, ale možná si neuvědomujeme, že to, že se nám to nedaří, je jen zrcadlo našeho vědomí a neúprosného vesmírného zákonu přitažlivosti i zákonu karmy. A jsme to my, v kom žijí negativní vzorce z rodin ve vztahu k mužům a ženám, model muže navázaný na to, jaký byl náš otec a model ženy, reprezentují vztah s matkou a důležitými ženami našeho života. Další vzorce si neseme z minulých životů a zejména první karmické situace, kterou je tzv. „vyhnání z ráje“.

Ale nejdůležitější je si uvědomit, že jsme to opět jen my, kdo to dokážeme všechno změnit v našem podvědomí, manifestovat tyto pozitivní změny ve svém životě a žít tak v lásce. Přidejte se k nám při tomto setkání a převezměte absolutní moc nad tím, jak prožíváte milostné vztahy a kam se ubírá váš život.

Co se při naší společné práci v silné léčivé energii stane:

  • Otevřete své srdce opět o kousek blíž k bezpodmínečné lásce, sebelásce, sebepřijetí, Bohu a posvátnému ženství a posvátné mužské síle. Spojíte se se svou čistou ženskou / mužskou energií a sami se sebou.
  • Zrušíte negativní karmickou energii, kterou máte se svými milostnými partnery/partnerkami a tak se připravíte na  nový vztah a nebo začnete uzdravovat váš současný vztah na karmické úrovni.  
  • Spojíte se se svým duchovním partnerem/partnerkou, který/á ještě třeba není ve vaší fyzické realitě přítomen a tak si ho přitáhnete do svého života.
  • Uzdravíte svoje vztahy s muži/ženami, odpustíte ze svého vědomí traumata z minulých vztahů, emoce a zátěž, která vás negativně ovlivňuje a brání skutečné lásce v partnerských vztazích.
  • Odpustíte svému otci/matce, což je klíčem k uzdravení vztahu k mužům/ženám.
  • Odpustíte klíčovým partnerům našeho života za to, co vám způsobili, ale také přijmete zodpovědnost za to, co jste si z těchto vztahů odnesli a odpustíte to ze sebe. Odpustíte sami sobě, že jste to dovolili.
  • Odpustíte ze svého vědomí karmickou energii z minulých životů. Bylo vám ublíženo ze strany mužů/žen? Ublížili jste vy mužům/ženám a nesete v sobě vinu?
  • Odblokujete hluboké nevědomé bloky vůči mužům/ženám, vztahům a sexualitě - stud, strach, vztek, nenávist, bezmoc, vina … a necháte proudit lásku vůči mužům/ženám skrze své srdce.
  • Zažijete, jak jste milovaní Bohem, Stvořitelem, Zdrojem …. a tak se budete moci spojit se svým srdcem v lásce sám/sama k sobě.
  • …… a bude toho mnohem více dle témat, které přinesete.

Na tomto workshopu používám certifikované metody spirituální a regresní terapie do minulých životů Dr. Briana L. Weisse, transformační metody práce s lidským vědomím a duší a hluboké meditační techniky, kdy se napojujeme na nejvyšší boží pravdu a vysoké stavy vědomí lásky, která vše transformuje.

Těším se na vás.

Martina

Martina Mráčková
Zakladatelka a průvodkyně léčivým kruhem Sacre Coeur
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master, expert na transformaci vědomí a odpuštění

www.martinamrackova.cz


Objednávkou tohoto workshopu vyjadřujete souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami NEA Academy s.r.o., provozovatelem webových stránek www.martinamrackova.cz
Odkaz na všeobecné obchodní podmínky: 

 

 

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.


Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur