bootstrap buttons

HOJNOST V LÁSCE S MUŽEM
PRAHA

HOJNOST V LÁSCE S MUŽEM
HLUBOKÉ KARMICKÉ UZDRAVENÍ VZTAHŮ S MUŽI
Transformační workshop v ženském kruhu Sacre Coeur, také ONLINE

 

Místo: živý workshop v Sacre Coeur, Praha 5, současně také pro mimopražské bude přenášen online na platformě ZOOM – přístup z PC i mobilních telefonů. Po naplnění workshopu lze zakoupit živé vysílání v neomezeném počtu.
Registrace je platná po zaplacení ceny za účast. 
Každý účastník online workshopu dostane 1 den před konáním workshopu přístupové údaje pro PC a mobilní telefon na online meeting ZOOM.

Datum: sobota 6. června 2020, od 10. 00 do 17.00 h.                                                   
Cena: vaše bonusová cena je 990 Kč (plná cena workshopu je 2.000 Kč), pro urychlení registrací prosím PLAŤTE PLATEBNÍ KARTOU  

Počet účastníků: 15 živý workshop, neomezeně ONLINE

Co vás dělí od láskyplného vztahu s mužem? Pouze negativní stavy vašeho vědomí, které pramení z vaší minulosti. Pojďte je zbourat společně s námi ve vysokých vibracích LÁSKY & SVĚTLA.

Drahé ženy,

téma láskyplných vztahů s muži je „never-ending story“ na všech našich setkáních v Sacre Coeur. Každá z nás toužíme po lásce, štěstí a naplnění v partnerském vztahu, ale možná si neuvědomujeme, že to, že se nám to nedaří, je jen zrcadlo našeho vědomí a neúprosného vesmírného zákonu přitažlivosti i zákonu karmy. A jsme to my, v kom žijí negativní vzorce z rodin ve vztahu k mužům a model muže navázaný na to, jaký byl náš otec a co se odehrávalo směrem k nám od důležitých mužů v našem dětství, ale také jaké vzorce si neseme z minulých životů a první karmické situace – což je tzv. „vyhnání z ráje“.
Ale nejdůležitější je si uvědomit, že jsme to opět jen my, kdo to dokážeme všechno změnit v našem podvědomí, manifestovat tyto pozitivní změny ve svém životě a žít tak v lásce a světle. Přidejte se k nám při tomto setkání a převezměte absolutní moc nad tím, jak prožíváte milostné vztahy a kam se ubírá váš život.

Co se při naší společné práci v silné ženské a božské léčivé energii stane:  

  • Otevřete své srdce opět o kousek blíž k bezpodmínečné lásce, sebelásce, sebepřijetí, Bohu a posvátnému ženství. Spojíte se se svou čistou ženskou energií a samy se sebou.
  • Zažijete, jak jste milované Bohem, Stvořitelem, Zdrojem …. a tak se budete moci spojit se svým ženským srdcem v lásce sama k sobě a lásku vysílat k partnerovi i do rodinného kruhu.
  • Zrušíte karmickou energii, kterou máte se svým duchovním partnerem z vaší první karmické situace, které říkáme „vyhnání z ráje“, kde vznikly příčiny všech našich problémů v partnerských vztazích.
  • Spojíte se se svým duchovním partnerem, který ještě třeba není ve vaší fyzické realitě přítomen a tak si ho přitáhnete do svého života.
  • Uzdravíte svoje vztahy s muži, odpustíte ze svého vědomí traumata z minulých vztahů, emoce a zátěž, která vás negativně ovlivňuje tady a teď a brání skutečné lásce v partnerských vztazích.
  • Odpustíte svému otci, což je klíčem k uzdravení vztahu k mužům.
  • Odpustíte klíčovým partnerům našeho života za to, co vám způsobili, ale také přijmete zodpovědnost za to, co jste si z těchto vztahů odnesly a odpustíte to ze sebe. Odpustíte samy sobě, že jste to dovolily.
  • Odpustíte ze svého vědomí karmickou energii z minulých životů, která blokuje naše ženství a pozitivní vztah k mužům – Bylo nám ublíženo ze strany mužů? Ublížili jsme my mužům a neseme v sobě vinu?
  • Odblokujete hluboké nevědomé bloky vůči mužům -  stud, strach, vztek, nenávist, bezmoc, vina … a necháte proudit lásku vůči mužům skrze své srdce.
  • …… a bude toho mnohem více dle témat, které přinesete.

Na tomto workshopu používám certifikované metody spirituální a regresní terapie do minulých životů Dr. Briana L. Weisse, transformační metody práce s lidským vědomím a duší a hluboké meditační techniky, kdy se napojujeme na nejvyšší boží pravdu a vysoké stavy vědomí lásky, která vše transformuje.  

Těším se na vás, drahé ženy.

Martina Mráčková
Zakladatelka a průvodkyně léčivým ženským kruhem Sacre Coeur
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master, expert na transformaci vědomí a odpuštění


Objednávkou tohoto workshopu vyjadřujete souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami NEA Academy s.r.o., provozovatelem webových stránek www.martinamrackova.cz
Odkaz na všeobecné obchodní podmínky: 

 

 

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.


Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur