Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

Individuální sezení
s Beou

 

Cena a podmínky

OSOBNÍ/ONLINE SEZENÍ v českém nebo anglickém jazyce trvá 1 - 1,5 hodiny v Praze.
Cena za sezení je 4.000 Kč. Nyní ušetříte 2000 Kč.
Bonusová cena za sezení je nyní 2000 Kč.
Zdá se Vám cena vysoká? Terapeuti ze západní Evropy a USA se stejným certifikovaným vzděláním a praxí si běžně účtují 6.000 - 10.000 Kč za 1 sezení.  Moje cena je přizpůsbena českému trhu a nastavena tak, aby hluboké léčení, terapie a neurokoučink byly dostupné většině české veřejnosti.

 

Cena za online sezení je 3.000 Kč. Nyní ušetříte 1.000 Kč.
Cena sezení:  2.000 Kč.
Objednávka online sezení se realizuje přes formulář vlevo. Pro okamžitou rezervaci termínu prosím plaťte platební kartou.   Platba ve výši 2.000 Kč probíhá elektronicky do 3 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené platby bude termín potvrzen emailem. Celá částka za online sezení musí být uhrazena nejpozději 2 dny před termínem sezení. Jinak není možné termín garantovat.

Je možné hradit služby prostřednictvím BENEFIT PLUS. Zvolte si zde na webu volný termín, vyhledejte si v systému BP: NEA ACADEMY s.r.o. a uvedený termín uveďte do objednávky.

V případě neuhrazení výše uvedené platby ve splatnosti, bude rezervovaný termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům. Pokud toto nastane, je třeba objednat termín znovu přes webový formulář. Proto doporučuji PLATBY PROVÁDĚT PLATEBNÍ KARTOU, kde dojde k okamžité rezervaci termínů a míst na seminářích. Vzhledem k vysokému počtu objednávek nelze rezervovat sezení a semináře osobně ani telefonicky, pouze přes webový systém.

Těším se na Vás.

S láskou

Bea

Bea Kaur Mráčková

WoMan Spirit Coach
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - BŮH
Cesta k lásce.cz
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
Hluboká terapie karmického uzdravení a odpuštění Ježíše Krista
Transformace & vzestup vědomí

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.