Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

Meditace hojnosti "JÁ JSEM"

Cena: 150 Kč

Online meditace Vám bude zpřístupněna na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Pro platbu prosím využijte QR kód, který se Vám zobrazí po odeslání objednávky.

 

Drazí přátelé,

hojnost je stav vědomí a tato meditace pracuje s prožitkem a vibracemi hojnosti a lásky v souladu s vesmírným zákonem přitažlivosti.

Pracujeme s nejvyšším napojením na božský zdroj přes mantru "Já jsem Bůh, já jsem Láska, já jsem Nejvyšší Tvořivá Přítomnost." Je klíčové, aby byly zachovány tyto 3 věty. Po té si k mantře můžete doplnit jakékoliv "Já jsem ..." Neexistuje žádný univerzální návod pro všechny, protože vaše duše je moudrá a pošle vám v této meditaci vaši mantru, která bude následovat po úvodní trojici vět.

Do meditace si ideálně vždy zvolte konkrétní téma. Doporučuji na jedno téma meditaci opakovat 21 dní a přepisovat tak staré záznamy, které vás už nebudou ovlivňovat. Nemusíte pro to v podstatě nic dělat při této meditaci, jen si pohodlně lehnout nebo sednout a otevřít svou bytost zázrakům lásky a nejvyšším vibracím lásky a světeným kódům. 

S láskou

Martina Bea Mráčková
Certifikovaný terapeut Dr. Brianem L. Weissem v regresní terapii do minulých životů
Zkušený profesionál v oblasti uzdravení duše, karmického léčení, uzdravení rodové zátěže a transformace lidského vědomí
Autorka knihy Svatý Grál je v každém z nás

Mezinárodní certifikáty Martiny Bey Mráčkové v regresní terapii do minulých životů, Dr. Brian L. Weiss, USA:

Název
Meditace hojnosti "Já jsem"
Cena 150,-
Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Meditace hojnosti "Já jsem"