Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

MINULÝMI ŽIVOTY K UZDRAVENÍ

Cena: 790 Kč

Online meditace Vám bude zpřístupněna na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Pro platbu prosím využijte QR kód, který se Vám zobrazí po odeslání objednávky.

 

Vážení přátelé,

jedná se o základní techniku regresní terapie z mého workshopu MINULÉ ŽIVOTY, která je postavená na meodách zakladatele regersní terapie do minulých životů a celosvětově uznávaného autora knih Mnoho životů, mnoho mistrů - Dr. Briana L. Weisse, u kterého jsem se učila v certifikovaném profesionálním výcviku.

Díky této nahrávce máte příležitost navštívit svůj minulý život, setkat se se svým duchovním průvodcem a získat důležitou modrost pro váš současný život. Prostřednictvím této meditace můžete vyléčit své vztahové, psychické i fyzické problémy. Můžete se zbavit strachu, fobií, nevysvětlitelných pocitů jako je vina nebo zlost. Můžete pochopit, proč se s určitými lidmi nebo v určitých situacích chováte tak, jak nechcete a proč oni jednají tak, jak jednají. Pochopíte, co se odehrálo ve vašem minulém životě a jakou energii a příčiny vašich současných problémů si nesete s sebou. Co se objeví na vědomé úrovni vaší mysli díky této meditaci, můžete jednoduše vyléčit. To, o čem nevíte, nemůžete uzdravit.

Nevyřešené konflikty a těžké události z minulosti, ať pramení z vašeho dětství a nebo minulých životů, ve vás zanechávají negativní vzorce, bloky ve vašem podvědomí a mohou také způsobovat nemoci a bolesti těla. Není vaší chybou, že se to stalo, vaše podvědomí si tyto bloky naprogramovalo samo bez vás. Vaší zodpovědností však je najít tyto nevědomé vzorce a zrušit je jednou pro vždy. Jinak vás budou stále obtěžovat v dalších a dalších životech. Odstraníte tak příčiny svých problémů, pochopíte své duchovní lekce, uzdravíte svou duši i tělo, můžete odpustit sobě i druhým a opět žít šťastný život. A to je ten pravý záměr vašeho života, být šťastní.

Těším se na Vás a Vaše duševní osvobození, které Vám přinese tato online meditace a návštěvy vašich minulých životů.

Martina Bea Mráčková
Certifikovaný terapeut Dr. Brianem L. Weissem v regresní terapii do minulých životů
Zkušený profesionál v oblasti uzdravení duše, karmického léčení, uzdravení rodové zátěže a transformace lidského vědomí
Autorka knihy Svatý Grál je v každém z nás

Mezinárodní certifikáty Martiny Bey Mráčkové v regresní terapii do minulých životů, Dr. Brian L. Weiss, USA:

Název
MINULÝMI ŽIVOTY K UZDRAVENÍ - Online meditace
Cena 790,-
Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
MINULÝMI ŽIVOTY K UZDRAVENÍ - Online meditace