Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

Náramek Sacre Coeur

Cena: 707 Kč + poštovné a balné 70 Kč
Počet kusů k dispozici: Nyní je vyrobeno pouze 24 ks.

Náramek Sacre Coeur je vyroben pro vaší duchovní a meditační praxi, ale i pro každodenní nošení. Náramek nabíjím v pražském Sacre Coeur pro každého majitele individuálně. Obsahuje tak božskou energii bezpodmínečné lásky, Kristovo vědomí, soucitnou láskyplnou energii panenky Marie pro otevření vašeho srdce a další naprogramování, které slouží k nejvyššímu dobru jeho nositeli.

Skládá se z:

  • křišťálu, který reprezentuje nejvyšší božskou energii bezpodmínečné lásky.
  • citrínu, který reprezentuje Kristovo vědomí.
  • karneolu pro léčení a otevření srdce.
  • srdce z nerezavějící oceli, které reprezentuje spojení našeho srdce s posvátným srdcem (Sacre Coeur).

Jak náramek používat:

Náramek je nabit právě pro Vás. Po obdržení zásilky si najděte klidné místo k meditaci. Náramek podržte v dlani. Zavřete oči a nechte spojit své srdce, svou duši s náramkem. Vnímejte svým srdcem, jakou energii vám náramek přináší, informace, které k vám proudí a obrazy ve vaší mysli. Nechte lásku rozlévat do celého vašeho těla.
S náramkem můžete meditovat každý den. Můžete jej využít pro léčení své duše, mysli i těla. Využijte svou intuici a přiložte náramek k tělu tam, kde cítíte, že může pomoci vytáhnout fyzickou i emoční bolest, nastolit rovnováhu a přivést lásku a léčení.
Náramek si můžete nabíjet při mých meditacích ke knize Svatý grál je v každém z nás, které máte v MP3 při zakoupení knihy, anebo 3 z nich k dispozici na Youtube. V meditacích pracuji se světlem a vy si můžete božskou světelnou energii opakovaně přivádět do náramku, aby byla stále s vámi během dne.
Do poznámky při objednávce náramku můžete napsat záměr, se kterým chcete pomoci.

S láskou

Martina Bea

Martina Bea Mráčková
Duchovní učitelka Nového vědomí
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - BŮH

Certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
Hluboká terapie uzdravení a odpuštění Ježíše Krista
Transformace & vzestup vědomí

FOTOGALERIE NÁRAMKU

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.