Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

Odpuštění mámě a tátovi - Online kurz

Cena: 780 Kč
Online kurz obsahuje dvě uzdravující meditace: Odpuštění máme a Odpuštění tátopvi

Online kurz Vám bude zpřístupněn na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Pro platbu prosím využijte QR kód, který se Vám zobrazí po odeslání objednávky.

 

Drazí přátelé,

kompletní odpuštění mámě a tátovi jsou dva klíčové kroky pro otevření našich srdcí. Tento online kurz obsahuje dvě hluboké uzdravující meditace: Odpuštění mámě a Odpuštění tátovi. Byly napsané a namluvené s božím požehnáním a setkáte se při nich ve svém srdci s Kristovou láskou a milostí Svaté matky.

Vztah k mámě u žen přímo ovlivňuje vztah sama k sobě jako ženě a u mužů zejména vztah k ženám. 
Vztah s tátou u žen přímo ovlivňuje jejich vztah k mužům a u mužů zejména vztah sám k sobě.

V těchto meditacích pracujeme s takzvanými karmickými situacemi spojenými s vaším početím, prenatálním obdobím, porodem, raným dětstvím i dospíváním. Pod těmito situacemi se ve vašem vědomí skrývá negativní energie z vašich společných minulých životů s rodiči a vnitřní zranění jako je nepřijetí, odmítnutí, opuštění, ztráta, zrada, ponížení a křivda, které vás skrytě ovlivňují ve vašem životě až do současné doby. Negativně ovlivňují vaši sebelásku, přijetí sebe sama, sebehodnotu, sebedůvěru, sebeúctu a vaše vztahy s vašimi nejbližšími, s dětmi, partnery, vztahy s kolegy na pracovišti i jinde v životě. Tyto negativní programy ve vašem vědomí zavírají vaše srdce a zabraňují lásce, aby proudila k vám i druhým lidem skrze vás, abyste lásku dokázali nejen dát ale také přijímat. 

Díky tomuto online kurzu budete moci odpustit negativní karmickou energii a mentální, emoční, energetické i fyziologické programy z vašeho vědomí i těla. Pochopíte příčiny vašich potíží ať na psychické ale i  fyzické úrovni, dojdete k lásce a bude vám ukázána nejvyšší boží pravda. Odpustíte tak sobě i vašim rodičům a přijmete, že oni i vy jste vždy dělali, co jste nejlépe dovedli a budete opět cítit soucit, porozumění a lásku ve svém srdci. Meditace můžete opakovat do úplného vyčištění vašeho vztahu s rodiči.

S láskou

Martina Bea Mráčková

Martina Bea Mráčková
Certifikovaný terapeut Dr. Brianem L. Weissem v regresní terapii do minulých životů
Zkušený profesionál v oblasti uzdravení duše, karmického léčení, uzdravení rodové zátěže a transformace lidského vědomí
Autorka knihy Svatý Grál je v každém z nás

Mezinárodní certifikáty Martiny Bey Mráčkové v regresní terapii do minulých životů, Dr. Brian L. Weiss, USA:

Název
01_Meditace_Odpuštění mámě
02_Meditace_Odpuštění tátovi
Cena 780,-
Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
01_Meditace_Odpuštění mámě
02_Meditace_Odpuštění tátovi