Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

ODPUŠTĚNÍ MÁMĚ

 

Cena: 249 Kč   Nyní zvýhodněná cena.  Hodnota meditace: 490,-                                                                      
Meditace Vám bude zpřístupněna na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Za tuto minimální cenu získáváte doživotní přístup k této meditaci, můžete na sobě opakovaně pracovat a účinně uzdravovat Váš vztah s mámou prostřednictvím tohoto hlubokého odpuštění.

Vážení přátelé,

jmenuji se Martina Bea Mráčková a provedu Vás touto hlubokou uzdravující meditací. Jsem jediným certifikovaným terapeutem Dr. Briana L. Weisse v psychospirituální terapii a v regresní terapii do minulých životů v České republice. Jsem mezinárodně certifikovaný NLP Master, věnuji se transformaci lidského vědomí a hluboké terapii uzdravení a odpuštění s Ježíšem Kristem,  která nám dává možnost efektivně odpustit na nevědomé karmické úrovni. 

Kompletní odpuštění mámě a tátovi jsou dva klíčové kroky pro otevření našich srdcí a pro vzestup našeho vědomí. Vztah k mámě u žen přímo ovlivňuje vztah sama k sobě jako ženě a u mužů zejména vztah k ženám. 

Jedná se o úspěšnou meditaci z mého autorského workshopu Odpuštění matce a uzdravení ženských rodových linií. V této meditaci budeme pracovat s takzvanými karmickými situacemi spojenými s vaším početím, prenatálním obdobím, porodem a ranným dětstvím. Pod těmito situacemi se ve vašem vědomí skrývá negativní energie z vašich společných minulých životů a vnitřní zranění jako je nepřijetí, odmítnutí, opuštění, ztráta, zrada, ponížení a křivda, které vás skrytě ovlivňují ve vašem životě až do současné doby. Negativně ovlivňují vaši sebelásku, přijetí sebe sama, sebehodnotu, sebedůvěru, sebeúctu a vaše vztahy s vašimi nejbližšími, s dětmi, partnery, vztahy s kolegy na pracovišti i jinde v životě. Tyto negativní programy ve vašem vědomí zavírají vaše srdce a zabraňují lásce, aby proudila k vám i druhým lidem skrze vás, abyste lásku dokázali nejen dát ale také přijímat. 
Díky této meditaci budete moci odpustit negativní karmickou energii a mentální, emoční, energetické i fyziologické programy z vašeho vědomí i těla. Pochopíte příčiny vašich potíží ať na psychické ale i  fyzické úrovni, dojdete k lásce a bude vám ukázána nejvyšší boží pravda. Odpustíte tak sobě i vaší mamince a přijmete, že ona i vy jste vždy dělali, co jste nejlépe dovedli a budete opět cítit soucit, porozumění a lásku ve svém srdci. Meditaci můžete opakovat do úplného vyčištění vašeho vztahu s maminkou. Na tuto meditaci přímo navazuje meditace na odpuštění tátovi a meditace na  odpuštění milostnému partnerovi/partnerce, které doporučuji pro vaši celkovou karmickou transformaci.
 

S láskou

Martina Bea

Martina Bea Mráčková
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - NOVÉ VĚDOMÍ

Certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
Hluboká terapie uzdravení a odpuštění Ježíše Krista
Transformace & vzestup vědomí

Název
Odpusteni mame

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Odpusteni mame