ODPUŠTĚNÍ MILOSTNÉMU
PARTNEROVI / PARTNERCE

 

Cena: 199 Kč   Nyní zvýhodněná cena.  Hodnota meditace: 490,-                                                                      
Meditace Vám bude zpřístupněna na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Za tuto minimální cenu získáváte doživotní přístup k této meditaci, můžete na sobě opakovaně pracovat a účinně uzdravovat Váš vztah s mámou prostřednictvím tohoto hlubokého odpuštění.

Vážení přátelé,

jsem Bea Kaur Mráčková a provedu Vás touto hlubokou uzdravující meditací. Jsem jediným certifikovaným terapeutem Dr. Briana L. Weisse v psychospirituální terapii a v regresní terapii do minulých životů v České republice. Jsem mezinárodně certifikovaný NLP Master, věnuji se transformaci lidského vědomí a hluboké terapii uzdravení a odpuštění s Ježíšem Kristem,  která nám dává možnost efektivně odpustit na nevědomé karmické úrovni. 

Jedná se o úspěšnou meditaci z mého autorského workshopu Hojnost v lásce mezi mužem a ženou.
 Odpuštění bývalým i současným partnerům je velmi důležité nejen pro vyčištění vaší společné karmické energie, ale také pro uvědomění si svých vlastních vzorců chování i příčin ve zranění z vašeho dětství, které nám brání mít šťastný partnerský vztah. Neodpuštění nám zavírá srdce a blokuje nás v současném i budoucích partnerských vztazích. 
V milostných vztazích se ukazují nejčastěji hluboká vnitřní zranění z dětství a minulých životů  jako je odmítnutí, opuštění, nepřijetí, ponížení, ztráta milované osoby, zrada, křivda  a jiné. Ve vztazích se často na základě těchto zranění mohou realizovat závislosti, zneužívání, manipulace, agrese, pasivní agrese a další vzorce chování, které nejsou slučitelné s láskyplným fungujícím vztahem.

V této meditaci budeme pracovat s takzvanými karmickými situacemi z vašeho současného života spojenými s vaším milostným partnerem nebo partnerkou.  Pod těmito situacemi se většinou skrývá negativní energie z vašich společných minulých životů. Skrze tyto situace budete moci odpustit veškerou negativní karmickou energii, zranění a mentální, emoční i fyziologické programy z vašeho vědomí i těla. Dojdete tak k lásce, soucitu, porozumění a nejvyšší boží pravdě, která je důležitá pro odpuštění a vyčištění vašeho vědomí. Pochopíte, že tento partner nebo partnerka vám jen nazrcadlili to, co vy máte uzdravit v sobě a odpustit. Meditaci opakujte dokud nedojde ke kompletnímu odpuštění.
Této meditaci předchází meditace na odpuštění mámě a meditace na odpuštění tátovi, které doporučuji pro vaši celkovou karmickou transformaci.

Těším se na vás.

S láskou

Bea

Bea Kaur Mráčková

WoMan Spirit Coach
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - BŮH
Cesta k lásce.cz
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
Hluboká terapie karmického uzdravení a odpuštění Ježíše Krista
Transformace & vzestup vědomí

Název
Odpusteni partnerovi

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Název
Odpusteni partnerovi
Příběhy klientů
Články

Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur