Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

Odpuštění milostnému partnerovi - Online meditace

Cena: 390 Kč

Online meditace Vám bude zpřístupněna na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Pro platbu prosím využijte QR kód, který se Vám zobrazí po odeslání objednávky.

 

Drazí přátelé,

odpuštění bývalým i současným partnerům je velmi důležité nejen pro vyčištění vaší společné karmické energie, ale také pro uvědomění si svých vlastních vzorců chování i příčin ve zranění z vašeho dětství, které nám brání mít šťastný partnerský vztah. Neodpuštění nám zavírá srdce a blokuje nás v současném i budoucích partnerských vztazích. 

V milostných vztazích se ukazují nejčastěji hluboká vnitřní zranění z dětství a minulých životů  jako je odmítnutí, opuštění, nepřijetí, ponížení, ztráta milované osoby, zrada, křivda  a jiné. Ve vztazích se často na základě těchto zranění mohou realizovat závislosti, zneužívání, manipulace, agrese, pasivní agrese a další vzorce chování, které nejsou slučitelné s láskyplným fungujícím vztahem.

V této meditaci budeme pracovat s takzvanými karmickými situacemi z vašeho současného života spojenými s vaším milostným partnerem nebo partnerkou.  Pod těmito situacemi se většinou skrývá negativní energie z vašich společných minulých životů. Skrze tyto situace budete moci odpustit veškerou negativní karmickou energii, zranění a mentální, emoční i fyziologické programy z vašeho vědomí i těla. Dojdete tak k lásce, soucitu, porozumění a nejvyšší boží pravdě, která je důležitá pro odpuštění a vyčištění vašeho vědomí. Pochopíte, že tento partner nebo partnerka vám jen nazrcadlili to, co vy máte uzdravit v sobě a odpustit. Meditaci opakujte dokud nedojde ke kompletnímu odpuštění.

Této meditaci předchází meditace na odpuštění mámě a meditace na odpuštění tátovi, které doporučuji pro vaši celkovou karmickou transformaci.

S láskou

Martina Bea Mráčková

Martina Bea Mráčková
Certifikovaný terapeut Dr. Brianem L. Weissem v regresní terapii do minulých životů
Zkušený profesionál v oblasti uzdravení duše, karmického léčení, uzdravení rodové zátěže a transformace lidského vědomí
Autorka knihy Svatý Grál je v každém z nás

Mezinárodní certifikáty Martiny Bey Mráčkové v regresní terapii do minulých životů, Dr. Brian L. Weiss, USA:

Název
Meditace Odpuštění milostnému partnerovi
Cena 390,-
Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Meditace Odpuštění milostnému partnerovi