POSVÁTNÉ SRDCE
Hluboká léčivá meditace
s Ježíšem Kristem

POSVÁTNÉ SRDCE – Hluboká léčivá meditace s Ježíšem Kristem
Meditace
player
Pro přehrání se musíte přihlásit

 

Martina MRÁČKOVÁ – „POSVÁTNÉ SRDCE – Hluboká léčivá meditace s Ježíšem Kristem“

Léčivá meditace ke knize Svatý grál je v každém z nás

DÁREK PRO ČESKO A SLOVENSKO

 

Cena: ZDARMA                                                Meditace vám bude zpřístupněna po přihlášení.

Při psaní mé knihy Svatý grál je v každém z nás jsem byla vedena vyšším vedením k napsání čtyř meditací, které se staly součástí této knihy. Meditaci Posvátné srdce věnuji celému Česku a Slovensku. Cítím, že potřebujeme v Čechách vidět útěchu, naději a cestu k uzdravení našich srdcí a myslí. Uvědomit si, kým skutečně jsme a že láska je jediná trvalá pravda napříč věky.

Ježíš Kristus je můj osobní duchovní průvodce a Mistr, který mě vede po mé cestě duchovního, osobního i profesního rozvoje v oblasti léčení a práce s lidským vědomím. Je hlavním léčitelem, který je se mnou při individuální terapii i skupinových seminářích a workshopech. S jeho příchodem do mé práce s klienty se začaly dít skutečné zázraky uzdravení. Pro mě jako ateistu bylo naše setkání před pár lety opravdu nečekané, ale věděla jsem, že ho důvěrně znám. Všichni jej důvěrně známe, ať jsme nebo nejsme věřící, protože již věky přebývá v našich srdcích a duších. Nyní máte prostřednictvím této meditace příležitost i vy znovu objevit bezpodmínečnou lásku, kterou máte každý v sobě.

„S Mistry může mluvit každý!“ šlo mi hlavou, když jsem jela nahrávat tuto meditaci. „A nepotřebujete k tomu žádné prostředníky,“ zněl dovětek. Je to tak, každý se můžeme spojit s duchovní dimenzí a získat vhledy, léčení a moudrost, kterou nám náš rozum odpírá. V této meditaci se můžete osobně setkat s Ježíšem Kristem a jeho zlatou léčivou energií – Kristovým vědomím. Je to mocná energie, která je tu pro každého z nás bez rozdílu. Spojíte své srdce s jeho Posvátným srdcem a bezpodmínečnou láskou, která je v něm uložená. S jeho pomocí můžeme přivést více lásky do našich životů a aktivovat svého vnitřního léčitele. Zahájíme tak proces uzdravení srdce, duše, mysli i těla. Dostanete směr a vhledy, kudy se ubírat ve vašem životě a v tématu, který si zvolíte.

Hlubokou léčivou meditaci Posvátné srdce věnuji vám všem, kteří hledáte útěchu pro své srdce, klid v duši, naději v těžkých chvílích a léčení vašeho zármutku, strachu a bolestí těla. Požádejte prostřednictvím ní o pomoc Ježíše Krista. Můžete jej spatřit nebo cítit jeho přítomnost a do vašeho srdce začne proudit bezpodmínečná láska.

  

O mém příběhu si můžete přečíst v knize Svatý grál je v každém z nás. Knihu lze zakoupit zde: http://bit.ly/SvatyGralKniha

 S láskou

Martina Mráčková

Jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master

 

O autorce
Martina Mráčková je jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, je certifikovaný NLP Master a držitelka certifikace Angel Intuitive od PhDr. Doreen Virtue. Má dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuje s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu DUŠE – MYSL – TĚLO – ENERGIE. Vede tak své klienty k nalezení skutečného štěstí a naplnění ve všech aspektech jejich života: osobní a duchovní rozvoj, nalezení poslání duše a zaměření tak své kariéry, přijetí sebe sama a své cesty, léčení depresí, fobií, odstraňování mentální a emoční zátěže, léčení těla prostřednictvím mysli a hluboké práci s podvědomím a duší, nalezení rovnováhy, partnerské vztahy, rodičovství a práce s dětmi. Je průvodkyní léčivého ženského kruhu Sacre Coeur.

 


Prohlédněte si naše semináře a workshopy.

 
 


Objednat individuální terapii

Název
POSVÁTNÉ SRDCE – Hluboká léčivá meditace s Ježíšem Kristem
Meditace

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Název
POSVÁTNÉ SRDCE – Hluboká léčivá meditace s Ježíšem Kristem
Meditace
Příběhy klientů
Články

Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur