Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

Kniha
Svatý GRÁL
je v každém z nás

 


Autor: Martina Bea MRÁČKOVÁ
Jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
POSLEDNÍCH 30 KUSŮ
Hodnota knihy a 4 nahrávek meditací: 736 Kč / Vaše bonusová cena za vše: 450 Kč + poštovné a balné 90 Kč.

*(Cena uvedená v objednacím formuláři je včetně poštovného a balného.)


Ke knize dostáváte 4 DÁRKY ZCELA ZDARMA: Požehnání - meditace se setkáním s Bohem, Posvátné srdce – hluboká léčivá meditace s Ježíšem Kristem, Otevírání srdce s panenkou Marií a léčivá meditace Andělský dar

„Je to léčivá kniha,“ šeptali mi moji duchovní průvodci ve chvíli, kdy jsem ji dokončila. Vím, že pomůže mnoha ženám i mužům, kteří hledají a prožívají těžké období ve svém životě. Otevře vám srdce a přinese vám naději.  Je to autentický příběh o mé cestě z utrpení k probuzení. Je o mé nevědomosti v trojrozměrné realitě a uvíznutí v pavučině manipulací i následnému pochopení zákonů Vesmíru, fungování lidské mysli a pomoci z duchovní dimenze. Je o zoufalství i naději, vině i odpuštění, strachu i lásce, slabosti i odvaze, zdánlivé malosti i skutečné velikosti nás samotných a o nevyužitém potenciálu našeho vědomí.

Kniha je o naší nikdy nekončící cestě prostorem a časem, o mých minulých životech a jejich souvislostech s životem současným. Dočtete se o mých duchovních lekcích, hledání mého poslání, objevení sebe hodnoty, sebe přijetí a nalezení domova v mé duši. Je to malá kniha s velkým příběhem.

Z velké části je kniha tvořena rozhovory s mými duchovními průvodci, mistry, panenkou Marií, Ježíšem Kristem a Bohem. Právě od něho jsem dostala impuls k jejímu napsání a tvorba pak trvala pouhé 4 týdny. Kniha nese mnoho poselství pro vaši duši. Je za ní vyšší záměr a až s vámi, milí čtenáři, bude zcela vyjeven. Mě je zatím odhalena pouze malá část.
Přeji vám, abyste ji četli očima vaší duše a naslouchali vaším srdcem. Plačte, smějte se a nevycházejte z údivu spolu se mnou.
S knihou získáte zdarma nahrávky dvou léčivých meditací: Otevírání srdce s panenkou Marií a  Andělský dar – meditace s modlitbou k vašemu andělu.

 

S láskou

Martina Bea Mráčková
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - NOVÉ VĚDOMÍ

Certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
Hluboká terapie uzdravení a odpuštění Ježíše Krista
Transformace & vzestup vědomí

 

Úryvek z knihy

Hlas jednoty vibruje v mé hrudi. Posílám do prostoru otázku: „S jakým útlakem tu dnes bojujeme?
Jaká je naše cesta dnes?“ Slyším Boha promlouvat.

 

„Útlakem jsou si dnes lidi sami. Každý sám je svým útlakem. Nepotřebujete kolektivního

nepřítele. Vytváříte si svého vnitřního nepřítele sami a tím je strach. Když každý

z vás odhodí strach, najde pravdu a lásku. Láska je jediná pravda a ta sídlí ve vaší

duši. Když pomůžete lidem vidět, kým doopravdy jsou, přijde vítězství. Každý malý posun

u jednoho člověka na semináři nebo při terapii je vítězství. Každý odhozený strach

pročistí kolektivní vědomí vaší společnosti. Každá vyřešená lekce přidá na misky vah

světového míru. Každý můžete přispět v každém okamžiku svého života. Každý den,

každou vteřinu. A záleží jen na vás, jak se rozhodnete. Pro lásku nebo strach? Jen láska

je skutečná a trvalá napříč věky. A se vším ostatním se lze vypořádat.“

 

„Co mám tedy dělat, otče? Kde začít?“

 

„Napiš knihu. O víc se teď nestarej. Žádala jsi mě o vedení. Napiš pravdu a uvidíš, co

se stane.“

 

O autorce
Martina Mráčková je jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, je certifikovaný NLP Master a držitelka certifikace Angel Intuitive od PhDr. Doreen Virtue. Má dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuje s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu DUŠE – MYSL – TĚLO – ENERGIE. Vede tak své klienty k nalezení skutečného štěstí a naplnění ve všech aspektech jejich života: osobní a duchovní rozvoj, nalezení poslání duše a zaměření tak své kariéry, přijetí sebe sama a své cesty, léčení depresí, fobií, odstraňování mentální a emoční zátěže, léčení těla prostřednictvím mysli a hluboké práci s podvědomím a duší, nalezení rovnováhy, partnerské vztahy, rodičovství a práce s dětmi. Je průvodkyní léčivého ženského kruhu Sacre Coeur.

 

 

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.