Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

UZDRAVENÍ SRDCE S JEŽÍŠEM KRISTEM

Cena meditace: 299 Kč
Po uhrazení ceny Vám bude meditce zpřístupněna ve Vašem uživateském účtě tohoto webu.

Drazí přátelé,

pod božím vedením jsem pro Vás připravila tuto hlubokou meditaci, ve které se ve svém srdci spojíte s Kristem, s jeho láskou a světlem a on Vás provede hlubokým karmickým odpuštěním a uzdravením vašeho srdce a duše.

Ježíš Kristus je ten, který nám ukazuje CESTU LÁSKY, PRAVDY A ODPUŠTĚNÍ. Jeho slíbený návrat se děje v našich srdcích a dává nám naději na láskyplný život a uzdravení naší duše i těla. Je vždy přítomen v mé terapii, otevírá Vaše vědomí, duši a příčiny Vašich potíží, abyste došli k hlubokému odpuštění všeho, co již můžete odložit na psychické i fyzické úrovni, přijali boží milost, požehnání a uzdravili sebe i svůj rodinný systém. Jen my sami se držíme svých traumat a utrpení, protože jsme se ještě nerozhodli se jich pustit a stále chceme být obětí svých činů proti lásce z minulosti a minulých životů - karmy, místo toho, abychom žili v lásce, v Bohu, v Kristu. Nyní je ten čas udělat nová rozhodnutí směrem k lásce, pustit se starého a vykročit směrem k nové budoucnosti.

S láskou

Bea

Martina Bea Mráčková
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - NOVÉ VĚDOMÍ

Certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
Hluboká terapie uzdravení a odpuštění Ježíše Krista
Transformace & vzestup vědomí

Název
Karmicke uzdravení srdce s Ježíšem Kristem - meditace