ŽENSKÉ TĚLO, STUD
A SEXUALITA

ŽENSKÉ TĚLO, STUD A SEXUALITA
Transformační workshop pro ženy – ONLINE
Datum: sobota 7. srpna 2021 od 10.00 do 16.00 hodin
Online platforma: ZOOM
Cena: 700 Kč / 1 osoba, registrace je platná při zaplacení ceny workshopu
Počet žen: max. 20, kruh se otevírá při počtu 5 

 

Milované ženy,
naše společná práce bude opět ve vysokých vibracích lásky, kde se nám ukazují skryté bloky a příčiny toho, proč nežijeme šťastný život, proč nepřijímáme sebe sama, proč nevidíme svou vnější i vnitřní krásu. Tyto příčiny vždy pramení z minulosti i minulých životů. Když zrušíme tyto skryté podvědomé příčiny v nás, můžeme žít šťastně samy se sebou i ve šťastném intimním vztahu.
Stud, odmítání ženství a ženského těla a s tím související bloky v životě a sexualitě jsou největšími ženskými tématy. Když nemilujeme sebe a své krásné tělo, okolí a muži nám to jen ukazují. Nastavují nám zrcadlo toho, co potřebujeme změnit, abychom prožívali lásku v životě, k sobě, k druhým, dokázali ji přijmout od mužů a měli milujícího partnera.
Zvu vás k tomuto laskavému ženskému kruhu, kde změníme opět část starého já, abychom našly to nové božské, kterým jsme.

 

Naše témata budou:

  • Stud, odpor, nepřijetí a další negativní prožívání ohledně sebe sama a těla. Stud je energie s velmi nízkou vibrací. Blokuje lásku a štěstí v našem životě.
  • Vina – tato energie leží hluboko v ženách. Je spojená s ženstvím, ženským tělem, sexualitou a projevením sebe sama.
  • Moje tělo – co na něm nemám ráda, pochopení a zrušení těchto stavů vědomí. Ženy jsou často odpojené od svého těla, nemají rády svá prsa, yoni, zadeček …. Přesně ty části těla, která dělají ženu ženou. Potřebujeme pochopit, že ženské tělo je dar od Boha a naučit se jej ctít jako svu svatyni ženství.
  • Bloky a paralýzy v sexualitě a jejich zrušení – přesvědčení o sexualitě a milování, negativní vlivy z minulosti a minulých vztahů.
  • Odpuštění sobě, mámě, tátovi a minulým partnerům – ostatní lidé nám jen ukazují, co už naše duše nese v sobě. Mohlo vás celý život provázet nepřijetí druhými, opuštění muži, jejich negativní chování. Vše musíme odpustit = vypustit ze sebe, abychom mohly milovat samy sebe.
  • Karmické příčiny odpojení se od ženského těla, odmítání ženství a ne-sebeláska – v minulých životech jsme za svou ženskou přirozenost byly trestány, mohly jsme ženství zneužívat. Tato traumata nás mohou skrytě ovlivňovat ještě dnes.
  • … a další témata, která přinesete.

Společně pracujeme ve vysokých vibracích posvátného božího srdce a v boží lásce. V těchto stavech vysokého vědomí se vyjevuje nejvyšší boží pravda. Bůh tak otevírá skryté vzorce ve vašem podvědomí a nevědomí, zranění a ublížení z tohoto i minulých životů, které jsou následně odpuštěny a uzdraveny BOŽÍ LÁSKOU A BOŽÍ MILOSTÍ. Dochází k trvalé změně ve vašem vědomí a vymazání těchto vzorců ze všech úrovní vašeho bytí. Uzdravuje se tak vaše ženství, které vás navrací do vaší pravé boží podstaty a sebelásky. Dochází k hlubokému pochopení pravdy, která je uvnitř vašeho ženského i duchovního srdce.

V programu používám nejlepší z praxe ověřené techniky spirituální a regresní terapie Dr. Briana L. Weisse, koučování, NLP – neurolingvistického programování, tvorby reality a zákonů vesmíru, hlubokého karmického uzdravování na úrovni mysli, ducha a těla, techniky hypnózy, uzdravující meditace a další.

Těším se na vás, drahé ženy.
 

Martina Bea

Martina Bea Mráčková
Duchovní učitelka Nového vědomí
LÁSKA – PRAVDA – ODPUŠTĚNÍ – BŮH

Mezinárodně certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
Transformace a vzestup vědomí
www.martinamrackova.cz

 

Objednávkou tohoto workshopu vyjadřujete souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami NEA Academy s.r.o., provozovatelem webových stránek www.martinamrackova.cz
Odkaz na všeobecné obchodní podmínky: 

 

 

 

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.


Poslední články

3/2/2020
MOJE PRVNÍ SETKÁNÍ
S PANENKOU MARIÍ
A JEŽÍŠEM KRISTEM

….. úryvek z knihy Svatý grál je v každém z nás

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů