Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

HLUBOKÁ TERAPIE
UZDRAVENÍ
A ODPUŠTĚNÍ
S JEŽÍŠEM KRISTEM

Hluboké metafyzické léčení s Ježíšem Kristem
Terapie hlubokého odpuštění a léčení traumat
Hluboké karmické léčení a terapie
příčiny a následku
Terapie dvoujedinného srdce / duchovní párová terapie

"Láska je to, oč tu běží.“
Ježíš Martině, 3. 3. 2020, 3:33 h.

NOVÝ ZAČÁTEK
A NOVÁ BUDOUCNOST

Ježíš Kristus je největší léčitel všech dob, vzor života v bezpomínečné lásce. Ten, který nám ukazuje CESTU. Jeho slíbený návrat se děje v našich srdcích a dává nám naději na láskyplný život a uzdravení naší duše i těla. Je vždy přítomen v mé terapii, otevírá Vaše vědomí, duši a příčiny Vašich potíží, abyste došli k hlubokému odpuštění všeho, co již můžete odložit na psychické i fyzické úrovni, přijali boží milost, požehnání a uzdravili sebe i svůj rodinný systém. Jen my sami se držíme svých traumat a utrpení, protože jsme se ještě nerozhodli se jich pustit a stále chceme být obětí svých činů proti lásce z minulosti a minulých životů - karmy, místo toho, abychom žili v lásce, v Bohu, v Kristu. Nyní je ten čas udělat nová rozhodnutí směrem k lásce, pustit se starého a vykročit směrem k nové budoucnosti. A to se děje ve spolupráci s jeho laskavým duchovním vedením. Vede nás do lásky k sobě i druhým, k Bohu a přijetí sebe sama. 

 

 

V TERAPII
S JEŽÍŠEM KRISTEM

 • Budete se ptát na nejvyšší boží pravdu a dostanete pravdivé odpovědi na své otázky ohledně těžkostí vašeho života – zdravotní problémy, rodinné problémy, vztahy, partnerské vztahy, duchovní partnerství (dvoujedinné srdce/twin flame), nemoci a problémy s dětmi, pracovní problémy, i témata businessu a další. Můžeme společně oslovit jakékoliv téma vašeho života a s láskou je vyléčit. 
 • Dojdete hlubokému duchovnímu odpuštění sobě i druhým lidem, dostanete boží požehnání. A skrze to se můžete uzdravit na psychické i fyzické úrovni.
 • Společně otevřeme a uzdravíme s Ježíšem vaše hluboká karmická témata.
 • Vyléčíme vaše hluboká traumata z tohoto i minulých životů, traumata z dětství, násilí na vás páchané jakéhokoliv druhu, ztráty dětí, milovaných osob, potraty, interrupce atd.
 • Najdeme a vyléčíme negativní mentální, emoční, energetické i fyzické programy ve vašem vědomí, duši  i těle. Pustíte se svých stínů a přivedete do svého života lásku a světlo.
 • Najdeme příčiny vašich životních problémů, pochopíte svoje duchovní lekce a vyléčíme vaše psychické i fyzické symptomy.
 • Uzdravíme vaše děti díky pochopení příčin a kořenů problémů, léčení sebe sama jako rodičů. Uzdravíte karmu se svými dětmi, zlepšíte tak svůj život a připravíte pro své děti jinou budoucnost. Získáte od Ježíše cenné vhledy a nejvyšší boží pravdu, která vyléčí vás, vaše děti i rodinu.   
 • Získáte hluboké porozumění svým duchovním a životním lekcím.
 • Najdete smysl svého života, vaše poslání v tomto životě , odhalíte svoje božské dary a schopnosti, které vám byly dány pro naplňování vašeho poslání a služby druhým.
 • Otevřete srdce boží lásce.
 • Osvobodíte sebe a svou duši.
 • Setkáte se s Ježíšem Kristem a Bohem. Získáte svou vlastní zkušenost s jejich přítomností, boží láskou a milostí.

 

 

MOJE OSOBNÍ CESTA
S JEŽÍŠEM KRISTEM

V roce 2014 jsem se poprvé setkala s Ježíšem, když přivedl panenku Marii. Nejdříve jsem se modlila k ní, aby mi pomohla s mým vlastním traumatem v mém životě. Jako ateista jsem ani nevěděla, jak je možné, že se umím modlit. Ale moje duše to věděla. Pár týdnů po tom, co jsem začala, ji ke mně přivedl Ježíš. Zavřela jsem oči a oni tam byli. Sedla si vedle mě, dokázala jsem jí vidět, slyšet a mluvit s ní.  Řekla mi: „Vždy jsem tu byla. Slyším všechny tvoje modlitby. Jsem tu pro tebe i pro ženy, které léčíš.“ Rozplakala jsem se. Věděla jsem, že je to pravda. Pokračovala: „Jen čisté srdce může léčit.“ a dala mi do srdce bílou lilii. Bílé lilie jsem jí týdny nosila do karlínského kostela. Byl to tenkrát tak vzácný moment. Ten den jsem žádala i Ježíše, aby se mnou mluvil. Řekl jen: „Brzy přijde ten pravý čas.“ A tak se stalo.

Ježíš s panenkou Marií mě znovu navštívili dva týdny na to. Volala jsem je k mému vlastnímu léčení. Ježíš z mého srdce vytáhl černá lana negativní karmické energie a léčil a otevíral mi srdce svýma rukama. Moje duše k němu začala hovořit: „Ukaž mi, jak to děláš. Nauč mě léčit. Buď mým učitelem.“ On mi na to tenkrát odpověděl v angličtině: „Reveal and heal.“ Dlouho jsem přicházela na to, co to znamená.  Dnes vím: „Co se vyjeví, to se vyléčí.“ Základní pravidlo mé terapie s Ježíšem. Od té doby je mým průvodcem a učitelem. Prováděl mě všemi terapeutickými a koučovacími výcviky, ukazuje mi své metody metafyzického léčení, prozkoumává se mnou lidské vědomí a ukazuje mi, jak fungují zákony vesmíru a karmy. Vede mě k prohlubování vztahu s ním i s Bohem.
Vše s Ježíšem vede k jednomu. A tím je láska a šťastný život.  

Ježíš je vždy přítomen v mé terapii. Jsme tam vždy tři. Vy, já a on. Je tu pro vás a pro vaše rychlé a hluboké léčení. Otevírá vám dveře vašeho vědomí a vede vás k nalezení cesty lásky.

 

V boží milosti a milující laskavosti

Martina Bea

 

 

Martina Bea

Martina Bea Mráčková

Duchovní učitelka Nového vědomí
LÁSKA – PRAVDA – ODPUŠTĚNÍ - BŮH

Certifikovaná spirituální a regresní terapie Dr. Briana L. Weisse
Hluboká terapie karmického uzdravení a odpuštění Ježíše Krista
Hluboká terapie pro ženy s Panenkou Marií
Certifikovaný NLP koučink & Transformace a vzestup vědomí

 

 

OBJEDNEJTE SE

 

Cena a podmínky

 

INDIVIDUÁLNÍ ONLINE SEZENÍ v českém nebo anglickém jazyce trvá 60 minut.
Cena za sezení je 3.000 Kč.

Zdá se Vám cena vysoká? Terapeuti ze západní Evropy a USA se stejným certifikovaným vzděláním a praxí si běžně účtují 6.000 - 10.000 Kč za 1 sezení.  Moje cena je přizpůsbena českému trhu a nastavena tak, aby hluboké léčení, terapie a neurokoučink byly dostupné většině české veřejnosti.

 

Cena za online sezení je 3.000 Kč.
Objednávka online sezení se realizuje přes formulář vlevo. Pro okamžitou rezervaci termínu prosím plaťte platební kartou.
  Platba ve výši 2.000 Kč probíhá elektronicky do 3 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené platby bude termín potvrzen emailem. Celá částka za online sezení musí být uhrazena nejpozději 2 dny před termínem sezení. Jinak není možné termín garantovat.

Je možné hradit služby prostřednictvím BENEFIT PLUS. Zvolte si zde na webu volný termín, vyhledejte si v systému BP: NEA ACADEMY s.r.o. a uvedený termín uveďte do objednávky.

V případě neuhrazení výše uvedené platby ve splatnosti, bude rezervovaný termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům. Pokud toto nastane, je třeba objednat termín znovu přes webový formulář. Proto doporučuji PLATBY PROVÁDĚT PLATEBNÍ KARTOU, kde dojde k okamžité rezervaci termínů a míst na seminářích. Vzhledem k vysokému počtu objednávek nelze rezervovat sezení a semináře osobně ani telefonicky, pouze přes webový systém.

Kurzy a akce

Poslední přidané kurzy a akce
Výcvik regresní terapie do minulých životů Dr. Bri ...

27.11.2021

Výcvik regresní terapie do minulých životů Dr. Bri ...

ZAČÍNÁME V ZÁŘÍ 2024 
Pouze 10 míst - REGISTRUJTE SE VČAS

SACRE COEUR - Ženský kruh

27.11.2021

SACRE COEUR - Ženský kruh

ve středu 24. 7. 2024 od 18.00 h.

ONLINE & PREZENČNĚ

Pouze 10 míst - REGISTRUJTE SE VČAS

PLODNOST A POČETÍ - Sacre Coeur ženský kruh

27.11.2021

PLODNOST A POČETÍ - Sacre Coeur ženský kruh

ve čtvrtek 28. 8. 2024 od 18.00 h.

ONLINE WEBINÁŘ