bootstrap buttons

MINULÉ ŽIVOTY

Certifikovaná terapie
do minulých životů
Dr. Brianem L. Weissem, USA

REGRESNÍ TERAPIE

Co je regresní terapie do minulých životů

Léčebná technika pro přístup k Vašemu minulému životu a pro jeho opětovné prožití. Je založena na vědomí, že Vaše duše je věčná a znovu se rodí do různých životů, aby mohla pokračovat v transformaci a růstu. Jsme duchovní bytosti a hledáme příležitosti k učení, abychom se neustále zdokonalovali, učili se lásce, soucitu a porozumění.

Výhody regresní terapie do minulých životů

Někteří lidé jsou zvědaví a vyzkouší regresní terapii proto, aby viděli, kým v minulosti byli. Ale pro většinu je to cesta k osobnímu růstu a vyléčení.

Společně můžeme vyřešit tato témata:

 • Pochopíte na základě vlastní zkušenosti, že jste nesmrtelná bytost a zbavíte se strachu ze smrti
 • Vyléčíte emocionální i fyzickou bolest, pochopíte obtížné vztahy a opakující se problémy Vašeho současného života
 • Můžete se setkat se svými duchovními průvodci, anděly a Vašimi milovanými, kteří již opustili naší dimenzi a můžete být opět pohromadě
 • Pochopíte lépe vztahy, které máte v tomto životě, vyléčíte konflikty
 • Naleznete lásku k sobě i druhým lidem, uzdravíte vnitřní konflikty
 • Naleznete odpuštění sobě i druhým lidem, naleznete větší souznění s druhými lidmi
 • Rozvinete své vědomí a naleznete záměr Vaší duše a smysl Vašeho života
 • Pochopíte Vaše životní lekce z vyšší perspektivy a vývoje Vaší duše
 • Transformujete vnitřní bloky, které Vás zastavují ve Vašem životě
 • Uzdravíte vnitřní smutek a nebo smutek ze ztráty blízkého člověka a můžete se setkat s duší tohoto člověka v jiné dimenzi
 • Pochopíte, aktivujete a budete umět využívat Vaše vrozené talenty
 • Zbavíte se strachu, úzkostí a fobií spojených s traumaty z minulosti
 • Vyléčíte fyzické bolesti spojené se zraněními a smrtí v minulém životě

 

Certifikáty:

PŘÍBĚH VAŠÍ DUŠE

Vzpomínky na minulé životy jsou příběhem Vaší duše

Všichni máme vzpomínky z minulých životů, které nás nevědomě ovlivňují v tomto životě. Narodili jsme se s moudrostí i jizvami z mnoha životů. Mohou to být nevyřešené záležitosti, sliby, chyby, úspěchy, vina, vděčnost, strach, traumatické a nebo náhlé úmrtí, moudrost a láska. Tyto vzorce, které mohou být pozitivní nebo negativní, se v našem současném životě neustále spouštějí a opakují, což ovlivňuje naše vztahy, chování, motivaci a dokonce i naše fyzické tělo a zdraví.

Pozitivní zdroje z minulosti mohou podporovat naše talenty, přinášet moudrost a pohánět naplňování smyslu života. Negativní zdroje způsobují destruktivní chování bez zdánlivé příčiny, spouští strach a fobie, způsobují vnitřní zranění a blokují cestu našeho vývoje.

Tím, že si tyto vzpomínky uvědomíme, můžeme uvolnit tyto negativní bloky. Již nás neovlivňují a my se stáváme svobodnými a můžeme užívat života v přítomnosti.

Regrese do minulého života je procesem uzdravení duše díky uzdravení minulosti.

SPOLU

Jak probíhá sezení v rámci certifikované terapie do minulých životů

Sezení zpravidla trvá cca 2 hodiny. Nejprve se zaměříme na téma, se kterým přicházíte.

Prozkoumáme společně minulost a současný okamžik a jak Vás tento stav limituje. Následně zvolím postup naší společné práce. Samotná regresní terapie je v lehkém relaxačním hypnotickém stavu, kdy si vše můžete uvědomovat. Tento stav je příjemný, bezpečný a léčivý pro Vaší mysl i tělo. Provedu Vás nejprve do minulých vzpomínek Vašeho současného života, posléze vstoupíte do jednoho minulého života během jednoho sezení. Pochopíte svoje životní lekce, uvědomíte si, jak prožitek z minulosti ovlivňuje Váš život a jaké kroky k uzdravení nebo změně musíte udělat. Nakonec vše integrujeme dohromady a vyléčíme energetické a emoční bloky tak, abyste odcházeli s okamžitou změnou.

Cena za jedno sezení certifikované regresní terapie je 5.000 Kč.
Speciální cena pro Vás při objednávce do konce ledna 2019  1.990 Kč.

 

Záloha ve výši 990 Kč se hradí dopředu, platba probíhá elektronicky do 2 dnů od rezervace termínu na základě emailové výzvy. Termíny se rezervují s min. 21 denním předstihem.
V případě neuhrazení částky včas je termín automaticky zrušen a nabídnut klientům na waiting listu. Doplatek ve výši 1.000 Kč probíhá v hotovosti po skončení sezení.

 


*Vzhledem k mému velkému vytížení může čekací doba být delší. Děkuji za pochopení.


DŮLEŽITÉ

Důležité informace pro klienty:
Účastník sezení musí být v dobré psychické kondici, neužívat žádné léky (psychofarmaka), které ovlivňují jeho pozornost, a musí být schopen plně vnímat realitu. Ideální je příprava na sezení formou pravidelné meditace (3x týdně) min 1 měsíc dopředu – můžete využít moje nahrávky na Youtube kanálu Martina Mráčková. Techniky jsou prováděny v lehkém hypnotickém stavu (tzn. v relaxovaném stavu mysli podobnému meditaci), který pro některé osoby může být obtížný bez předešlé zkušenosti a tréninku. Dopředu upozorňujeme, že 20% osob z dlouholetého průzkumu v praxi Dr. Briana L. Weisse není napoprvé schopno návštěvy minulých životů. Toto není důvod pro vrácení poplatku za sezení, vždy v těchto případech vyřešíme klientovo téma jinými technikami.

 

 

 

Lago di Garda

Z profesionálního výcviku regresní terapie do minulých životů pod vedením Dr. Briana L. Weisse, Lago di Garda, Itálie.

 

 

 

New York

Z profesionálního výcviku regresní terapie do minulých životů pod vedením Dr. Briana L. Weisse, New York, USA.