Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

MINULÉ ŽIVOTY

Certifikovaná terapie
do minulých životů
Dr. Brianem L. Weissem, USA

REGRESNÍ TERAPIE

Co je regresní terapie do minulých životů

Léčebná technika pro přístup k Vašemu minulému životu a pro jeho opětovné prožití, vyléčení a odpuštění. Je založena na vědomí, že Vaše duše je věčná a znovu se rodí do různých životů, aby mohla pokračovat v transformaci a růstu. Jsme duchovní bytosti a hledáme příležitosti k učení, abychom se neustále zdokonalovali, učili se lásce, soucitu a porozumění.

Výhody regresní terapie do minulých životů

Někteří lidé jsou zvědaví a vyzkouší regresní terapii proto, aby viděli, kým v minulosti byli. Ale pro většinu je to cesta k osobnímu růstu a vyléčení.

Společně můžeme vyřešit tato témata:

 • Pochopíte na základě vlastní zkušenosti, že jste nesmrtelná bytost a zbavíte se strachu ze smrti
 • Vyléčíte emocionální i fyzickou bolest, pochopíte obtížné vztahy a opakující se problémy Vašeho současného života
 • Můžete se setkat se svými duchovními průvodci, anděly a Vašimi milovanými, kteří již opustili naší dimenzi a můžete být opět pohromadě
 • Pochopíte lépe vztahy, které máte v tomto životě, vyléčíte konflikty
 • Naleznete lásku k sobě i druhým lidem, uzdravíte vnitřní konflikty
 • Naleznete odpuštění sobě i druhým lidem, naleznete větší souznění s druhými lidmi
 • Rozvinete své vědomí a naleznete záměr Vaší duše a smysl Vašeho života
 • Pochopíte Vaše životní lekce z vyšší perspektivy a vývoje Vaší duše
 • Transformujete vnitřní bloky, které Vás zastavují ve Vašem životě
 • Uzdravíte vnitřní smutek a nebo smutek ze ztráty blízkého člověka a můžete se setkat s duší tohoto člověka v jiné dimenzi
 • Pochopíte, aktivujete a budete umět využívat Vaše vrozené talenty
 • Zbavíte se strachu, úzkostí a fobií spojených s traumaty z minulosti
 • Vyléčíte fyzické bolesti spojené se zraněními a smrtí v minulém životě

 

Certifikáty:

PŘÍBĚH VAŠÍ DUŠE

Vzpomínky na minulé životy jsou příběhem Vaší duše

Všichni máme vzpomínky z minulých životů, které nás nevědomě ovlivňují v tomto životě. Narodili jsme se s moudrostí i jizvami z mnoha životů. Mohou to být nevyřešené záležitosti, sliby, chyby, úspěchy, vina, vděčnost, strach, traumatické a nebo náhlé úmrtí, moudrost a láska. Tyto vzorce, které mohou být pozitivní nebo negativní, se v našem současném životě neustále spouštějí a opakují, což ovlivňuje naše vztahy, chování, motivaci a dokonce i naše fyzické tělo a zdraví.

Pozitivní zdroje z minulosti mohou podporovat naše talenty, přinášet moudrost a pohánět naplňování smyslu života. Negativní zdroje způsobují destruktivní chování bez zdánlivé příčiny, spouští strach a fobie, způsobují vnitřní zranění a blokují cestu našeho vývoje.

Tím, že si tyto vzpomínky uvědomíme, můžeme uvolnit tyto negativní bloky. Již nás neovlivňují a my se stáváme svobodnými a můžeme užívat života v přítomnosti.

Regrese do minulého života je procesem uzdravení duše díky uzdravení minulosti.

SPOLU

Cena a podmínky

ONLINE SEZENÍ v českém nebo anglickém jazyce trvá 60 minut.

Cena za sezení je 3.000 Kč.
Zdá se Vám cena vysoká? Terapeuti ze západní Evropy a USA se stejným certifikovaným vzděláním a praxí si běžně účtují 6.000 - 10.000 Kč za 1 sezení.  Moje cena je přizpůsbena českému trhu a nastavena tak, aby hluboké léčení, terapie a neurokoučink byly dostupné většině české veřejnosti.

Objednávka online sezení se realizuje přes formulář vlevo. Pro okamžitou rezervaci termínu prosím plaťte platební kartou.   Platba ve výši 3.00 Kč probíhá elektronicky do 3 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené platby bude termín potvrzen emailem. Celá částka za online sezení musí být uhrazena nejpozději 2 dny před termínem sezení. Jinak není možné termín garantovat.

Je možné hradit služby prostřednictvím BENEFIT PLUS. Zvolte si zde na webu volný termín, vyhledejte si v systému BP: NEA ACADEMY s.r.o. a uvedený termín uveďte do objednávky.

V případě neuhrazení výše uvedené platby ve splatnosti, bude rezervovaný termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům. Pokud toto nastane, je třeba objednat termín znovu přes webový formulář. Proto doporučuji PLATBY PROVÁDĚT PLATEBNÍ KARTOU, kde dojde k okamžité rezervaci termínů a míst na seminářích. Vzhledem k vysokému počtu objednávek nelze rezervovat sezení a semináře osobně ani telefonicky, pouze přes webový systém.

 

DŮLEŽITÉ

Důležité informace pro klienty:
Účastník sezení musí být v dobré psychické kondici, neužívat žádné léky (psychofarmaka), které ovlivňují jeho pozornost, a musí být schopen plně vnímat realitu. Ideální je příprava na sezení formou pravidelné meditace (3x týdně) min 1 měsíc dopředu – můžete využít moje nahrávky na Youtube kanálu Martina Mráčková. Techniky jsou prováděny v lehkém hypnotickém stavu (tzn. v relaxovaném stavu mysli podobnému meditaci), který pro některé osoby může být obtížný bez předešlé zkušenosti a tréninku. Dopředu upozorňujeme, že 20% osob z dlouholetého průzkumu v praxi Dr. Briana L. Weisse není napoprvé schopno návštěvy minulých životů. Toto není důvod pro vrácení poplatku za sezení, vždy v těchto případech vyřešíme klientovo téma jinými technikami.

 

 

 

Lago di Garda

Z profesionálního výcviku regresní terapie do minulých životů pod vedením Dr. Briana L. Weisse, Lago di Garda, Itálie.

 

 

 

New York

Z profesionálního výcviku regresní terapie do minulých životů pod vedením Dr. Briana L. Weisse, New York, USA.