Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Podnikání Nového světa

Podnikání nového světa

Podnikáme ze srdce

 

Ve starém světě

Starý svět je postavený na egu a zisku za každou cenu. Nevnímá člověka jako lidskou bytost s hlubokým potenciálem a jako tvůrce  hojnosti. Vede lidi k dosahování finančních cílů a zapomíná na poslání a skutečný smysl lidského konání tedy i podnikání. Ve starém světě lidé kolabují pod tíhou očekávání a úkolů beze smyslu, jsou odpojení od sebe sama a své duše. Popírají svoje vnitřní hodnoty, neznají  a nevyužívají své dary a schopnosti. Nenásledují své vedení a vedení zeshora, nenaslouchají svému srdci a necítí.

Tento svět už nebude nadále podporován a staré systémy se pomalu zhroutí. Firmy i podnikatelé už nyní  hledají Novou cestu. Ví totiž, že správně je to NAOPAK, ale často neví, jak svou změnu provést.

 

V Novém světě podnikáme ze srdce

V Novém světě jsme vedeni do srdce, do lásky a z tohoto místa k realizaci našeho poslání, službě pro druhé, k objevení našeho skrytého potenciálu, rozvinutí našich duchovních darů a schopností. Stáváme se tak skutečnými Tvůrci svého života a přivádíme k sobě hojnost a všechny zdroje, které k naší Nové cestě potřebujeme.  Stáváme se tak šťastnými. Necháváme znovu proudit radost do našeho života, čistotu, vizi, lásku a jsme opět NAPLNĚNÍ.
 

Moje zkušenost pro Vaše podnikání
V programu pro podnikatele, firmy a každého, kdo hledá své naplnění a Novou cestu se opírám o svou 17-ti letou zkušenost z byznysu, koučování a školení manažerů, tvorbě a realizaci poradenských projektů pro korporace, kde jsem vždy přinášela firmám hlubší smysl a lidské hodnoty do jejich podnikání a práci s lidským potenciálem. Tuto svou zkušenost propojuji se svou hlubokou duchovní praxí a vlastní zkušeností v transformaci nejen své osoby ale i své podnikatelské cesty. Díky hluboké práci na sobě, nalezení poslání, rozvinutí mých darů a schopností, otevření mého srdce dnes inspiruji a provázím ostatní na jejich cestě k smysluplnému podnikání Nového světa, nalezení jejich vlastní vize, sebehodnoty a přivedení hojnosti, lásky a štěstí do jejich života.

 

Program pro podnikatele Nového světa

V programu pro podnikatele a firmy se společně věnujeme těmto klíčovým oblastem metodami NOVÉHO VĚDOMÍ:

 • Vize mého podnikání. Moje cesta.
 • Moje poslání a poslání mé firmy / mého podnikání.
 • Moje dary a schopnosti.
 • Moje sebevědomí a sebehodnota. S tímto úzce souvisí vaše finanční hojnost a váš úspěch.
 • Moje vnitřní hodnoty a jejich naplnění v podnikání. Jedná se o klíčová kritéria vaší cesty. Bez nich nedojdete k vnitřnímu štěstí v tom, co děláte.
 • Moji klienti a můj trh. Nalezení a přitažení správných klientů.
 • Práce s klientem moderními metodami NOVEHO VEDOMI. Naučím vás moderní techniky v obchodě a komunikaci.
 • Odblokování vnitřních bloků neúspěchu a ne-hojnosti. Vaše podnikání a vaši klienti jsou jen obrazem vašeho vnitřního světa. To vám dává 100% možnost to změnit skrz změnu sebe sama.
 • Nábor a vedení spolupracovníků metodami NOVÉHO VĚDOMÍ
 • A mnoho dalších témat, která souvisí s oborem vaší činnosti a nebo Nové cesty.
   

V programu používám mou dlouholetou praxí ověřené metody neuro koučování  a transformační metody NOVÉHO VĚDOMÍ spolu s mými rozvinutými duchovními a intuitivními schopnostmi, které zajišťují rychlou změnu ve Vašem životě a Vašem podnikání.

S radostí se Vám i Vaší Nové cestě budu věnovat. Napište mi prosím na email: info@martinamrackova.cz

Těším se na Vás

Martina Bea


 

Kurzy a akce

Poslední přidané kurzy a akce
Výcvik regresní terapie do minulých životů Dr. Bri ...

27.11.2021

Výcvik regresní terapie do minulých životů Dr. Bri ...

ZAČÍNÁME V ZÁŘÍ 2024 
Pouze 10 míst - REGISTRUJTE SE VČAS

SACRE COEUR - Ženský kruh

27.11.2021

SACRE COEUR - Ženský kruh

ve středu 19. 6. 2024 od 18.00 h.

ONLINE & PREZENČNĚ

Pouze 10 míst - REGISTRUJTE SE VČAS

PLODNOST A POČETÍ - Sacre Coeur ženský kruh

27.11.2021

PLODNOST A POČETÍ - Sacre Coeur ženský kruh

ve čtvrtek 13. 6. 2024 od 18.00 h.

ONLINE WEBINÁŘ