Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Martina Bea

LÁSKA – PRAVDA – ODPUŠTĚNÍ - NOVÉ VĚDOMÍ

VAŠE TÉMATA

Společně pracujeme ve vysokých vibracích posvátného božího srdce, boží lásce a pod laskavým vedením Ježíše Krista. V tomto stavu vysokého vědomí se vyjevuje nejvyšší boží pravda. Bůh otevírá skryté vzorce ve vašem podvědomí a nevědomí, zranění a ublížení z tohoto i minulých životů, které jsou následně odpuštěny a uzdraveny BOŽÍ LÁSKOU A BOŽÍ MILOSTÍ. Dochází k trvalé změně ve vašem vědomí a vymazání těchto vzorců ze všech úrovní vašeho bytí. Otevírá se tak vaše krásné srdce, kterým může proudit více boží lásky k vám i druhým. Uzdravuje se vaše ženství /mužská síla a navrací vás to do pravé boží podstaty a sebelásky. Dochází k hlubokým pochopením pravdy, která je uvnitř vašeho srdce. Léčí se tak vaše duše i tělo.

 

Příklady témat, která spolu vyřešíme:

 

 • Psychosomatická terapie, uzdravení fyzických symptomů nemocí skrze odstranění příčin,  odstranění zlozvyků a nevědomých reakcí těla - vyrovnáte se s vlastní nemocí nebo tělesnými bolestmi, společně budeme pracovat na odstranění jejich příčin z minulosti, které jsou uložené ve Vašem podvědomí, traumat a zranění, které nemoc způsobují. Každá fyzická nemoc nebo psychické onemocnění je nemocí duchovního srdce, které společně uzdravíme. Pochopíte vyšší smysl nemoci, bolesti, zlozvyku a lekce, které se skrze tuto situaci máte naučit. Provedete potřebné změny ve Vašem vědomí, které povedou k prožívání lásky a kvalitnímu životu. Nastavíte si vztah k sobě sama, který předurčuje Vaše psychické i fyzické zdraví a  vztah k druhým lidem. 
 • Regresní terapie do minulosti a minulých životů, hluboké karmické uzdravení na duchovní i tělesné úrovni - naleznete odpovědi na své otázky, ke kterým nemáte v běžném životě přístup. Napojíte se na nejhlubší moudrost vaší duše, příčiny současných problémů, které leží vždy ve vaší bližší či vzdálenější minulosti. Vše, co se děje nyní, je důsledek Vašich minulých zkušeností a činů. Tyto příčiny společně najdeme, odpustíte ze sebe emoční bloky a přeprogramujeme vzpomínky tak, aby Vás již negativně neovlivňovaly. Pochopíte své duchovní lekce a naleznete cestu ven z obtížných situací. Více o mé regresní terapii do miulých životů zde: http://bit.ly/MinuleZivoty
 • Psychospirituální terapie – pochopíte lekce Vaší duše a moudrost, která leží za těžkostmi Vašeho života, díky nimž se učíte a Vaše duše postupuje ve svém vývoji. Setkáte se s Vašimi duchovními průvodci, mistry. Spojíte se s Vaším vyšším já a nejvyšší moudrostí a inteligencí.
 • Terapie traumatu a kritických životních událostí, léčení post traumatického stresu, uzdravení vnitřních zranění – všechny události Vašeho života jsou zapsané ve Vaší paměti ve formě vzpomínek, které obsahují zejm. obrazy a emoce. Tyto vzpomínky společně najdeme ve Vašem podvědomí a přeprogramujeme je certifikovanými technikami NLP a regresní terapie tak, aby Vás již negativně neovlivňovaly. Nejčastější témata, která jsme s klienty vyřešili jsou: potrat/interrupce, zneužívání, psychické a fyzické násilí, nenadálé události jako jsou autonehody, úmrtí, zranění, nemoc a s ní spojený strach, rozvod/rozchod atd.
 • Terapie odpuštění, zbavení se viny, zlosti, nenávisti a odstranění emoční zátěže – ať se ve Vašem životě stalo cokoliv - jakákoliv traumata a ublížení, nebo jste Vy sami něco způsobili, společně najdeme uložené příčiny Vašeho prožívání ve Vašem podvědomí a odstraníme zlost a vinu, které pouze toxikují Vaší mysl i tělo a způsobují Vám obtíže ve Vašem životě. Budete znovu prožívat lásku k sobě i druhým lidem.
 • Terapie vyrovnání se se smutkem a ztrátou - vyrovnáte se se smutkem ze smrti nebo nemoci blízké osoby, ztráty dítěte nebo nenarozeného dítěte. Znovu naleznete klid a radost ve Vašem životě. Pochopíte, že máte nejcennější dar – dar života a ten Vám byl dán, abyste jej žili v lásce nikoliv jej přežili. Propojím Vás s duší Vašeho blízkého v jiné dimenzi.
 • Léčení deprese a dalších "diagnóz" na hluboké podvědomé úrovni– pochopíte, že deprese jsou jen neřešené problémy ve Vašem podvědomí, ať už pramení z tohoto nebo minulých životů, z minulých traumat a chování druhých k Vám. Najdeme příčiny Vaší deprese a odstraníme je na hluboké duchovní a podvědomé úrovni. Budete moci žít opět šťastný život.
 • Léčení strachů, hněvu a tzv. „poruch“ u dětí prostřednictvím rodičů – Vaše dítě nemusí absolvovat terapeutické sezení. Vaše vlastní léčení strachu, hněvu a dalších emoční zátěže těsně souvisí s tím, jak prožívá svůj život Vaše dítě. Dokážete mnohé změnit pouze prací na sobě. Vy jako rodiče se dokážete napojit na podvědomí dítěte, pochopit jeho hluboké prožívání a naučit se techniky, jak pracovat se sebou i dítětem v obtížných situacích. 
 • Rychlá léčba fobií a strachu – ať Vaše fóbie a strachy pramení z minulých životů a nebo z minulých událostí tohoto života, společně je odstraníme tyto programy ve Vašem podvědomí a přivedeme k Vám opět prožívání klidu, radosti a lásky.  Pochopíte, že strach a fóbie jsou jen prostředek, jak znovu objevit lásku k sobě.
 • Krizová a vztahová terapie - naleznete cestu z krizové životní situace jako je rozvod, partnerské a vztahové problémy, vyřešíte problémy ve vztazích s dětmi. Pochopíte své lekce a naleznete lásku k sobě i druhým lidem.
 • Naleznete vyšší smysl a poslání v životě, naleznete vztah k sobě samé/mu, naleznete své vnitřní hodnoty, cíle a motivace pro další etapu svého života, odstraníte bariéry v myšlení a emoční a energetické bloky. Nastavíte si cíle a směr své životní cesty.

 

 

 

OBJEDNEJTE SE

 

 

CENA A PODMÍNKY

ONLINE SEZENÍ v českém nebo anglickém jazyce trvá 60 minut.
Cena za sezení je 3.000 Kč.

Zdá se Vám cena vysoká? Terapeuti ze západní Evropy a USA se stejným certifikovaným vzděláním a praxí si běžně účtují 6.000 - 10.000 Kč za 1 sezení.  Moje cena je přizpůsbena českému trhu a nastavena tak, aby hluboké léčení, terapie a neurokoučink byly dostupné většině české veřejnosti.

Objednávka online sezení se realizuje přes formulář vlevo. Pro okamžitou rezervaci termínu prosím plaťte platební kartou.   Platba ve výši 3.000 Kč probíhá elektronicky do 3 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené platby bude termín potvrzen emailem. Celá částka za online sezení musí být uhrazena nejpozději 2 dny před termínem sezení. Jinak není možné termín garantovat.

Je možné hradit služby prostřednictvím BENEFIT PLUS. Zvolte si zde na webu volný termín, vyhledejte si v systému BP: NEA ACADEMY s.r.o. a uvedený termín uveďte do objednávky.

V případě neuhrazení výše uvedené platby ve splatnosti, bude rezervovaný termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům. Pokud toto nastane, je třeba objednat termín znovu přes webový formulář. Proto doporučuji PLATBY PROVÁDĚT PLATEBNÍ KARTOU, kde dojde k okamžité rezervaci termínů a míst na seminářích. Vzhledem k vysokému počtu objednávek nelze rezervovat sezení a semináře osobně ani telefonicky, pouze přes webový systém.