bootstrap buttons

SEZENÍ S
MARTINOU

Vaše touha po něčem větším Vás přivedla až sem.

VAŠE MOUDROST

Možná hledáte vyšší smysl svého bytí nebo se potýkáte se stále se opakujícími těžkými životními situacemi a  hledáte způsob, jak je změnit. Naše společná práce nebude o ničem menším než o zásadních životních změnách a o průlomových pochopeních a zpřístupnění Vaší nejvyšší vnitřní moudrosti. Pokud jste připraveni jít hlouběji, než jste kdy šli a vynést své vědomí výše, než jste kdy pomysleli, jste na správném místě. Objevíte svůj skrytý potenciál, zdroj Vaší vnitřní síly a svou jedinečnost, odhodíte svou zátěž a budete si tak moci splnit své nejtajnější touhy, cíle a sny.

 

Můj přístup k Vám stojí na zahraničním certifikovaném a praxí ověřeném know-how v oblasti neurověd, NLP, hypnózy, regresní terapie, spirituální terapie a spirituálním léčení. Jsem držitelem řady mezinárodních certifikací. Všechny metody jsem získala v certifikovaných výcvicích předních světových leaderů v těchto oborech v USA a UK.
Mám dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským a strategickým poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuji s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu
DUŠE – MYSL – TĚLO – ENERGIE.

 

Vedu Vás tak k nalezení skutečného štěstí a harmonie ve všech aspektech Vašeho života. V souladu s nejvyšším pozitivním přínosem pro Vás využívám svou rozvinutou intuici a psychické schopnosti ke zprostředkování spojení s nejvyšší moudrostí, která Vás provází na cestě Vašeho vývoje. 

 

VAŠE TÉMATA

Příklady témat, která spolu vyřešíme:

 

 • Regresní terapie do minulosti a minulých životů - naleznete odpovědi na své otázky, ke kterým nemáte v běžném životě přístup. Napojíte se na nejhlubší moudrost vaší duše, příčiny současných problémů, které leží vždy ve vaší bližší či vzdálenější minulosti. Vše, co se děje nyní, je důsledek Vašich minulých zkušeností a činů. Tyto příčiny společně najdeme, odpustíte ze sebe emoční bloky a přeprogramujeme vzpomínky tak, aby Vás již negativně neovlivňovaly. Pochopíte své duchovní lekce a naleznete cestu ven z obtížných situací. Více o mé regresní terapii do miulých životů zde: http://bit.ly/MinuleZivoty
 • Psychospirituální terapie – pochopíte lekce Vaší duše a moudrost, která leží za těžkostmi Vašeho života, díky nimž se učíte a Vaše duše postupuje ve svém vývoji. Setkáte se s Vašimi duchovními průvodci, mistry. Spojíte se s Vaším vyšším já a nejvyšší moudrostí a inteligencí.
 • Terapie traumatu a kritických životních událostí, léčení post traumatického stresu – všechny události Vašeho života jsou zapsané ve Vaší paměti ve formě vzpomínek, které obsahují zejm. obrazy a emoce. Tyto vzpomínky společně najdeme ve Vašem podvědomí a přeprogramujeme je certifikovanými technikami NLP a regresní terapie tak, aby Vás již negativně neovlivňovaly. Nejčastější témata, která jsme s klienty vyřešili jsou: potrat/interrupce, zneužívání, psychické a fyzické násilí, nenadálé události jako jsou autonehody, úmrtí, zranění, nemoc a s ní spojený strach, rozvod/rozchod atd.
 • Psychosomatická terapie, odstranění zlozvyků a nevědomých reakcí těla - vyrovnáte se s vlastní nemocí nebo tělesnými bolestmi, společně budeme pracovat na odstranění jejich příčin z minulosti, které jsou uložené ve Vašem podvědomí. Pochopíte vyšší smysl nemoci, bolesti, zlozvyku a lekce, které se skrze tuto situaci máte naučit. Provedete potřebné změny ve Vašem životě, které povedou k prožívání lásky a kvalitnímu životu. Nastavíte si vztah k sobě sama, který předurčuje Vaše psychické i fyzické zdraví. 
 • Terapie odpuštění, zbavení se viny, zlosti, nenávisti a odstranění emoční zátěže – ať se ve Vašem životě stalo cokoliv - jakákoliv traumata a ublížení, nebo jste Vy sami něco způsobili, společně najdeme uložené příčiny Vašeho prožívání ve Vašem podvědomí a odstraníme zlost a vinu, které pouze toxikují Vaší mysl i tělo a způsobují Vám obtíže ve Vašem životě. Budete znovu prožívat lásku k sobě i druhým lidem.
 • Terapie vyrovnání se se smutkem a ztrátou - vyrovnáte se se smutkem ze smrti nebo nemoci blízké osoby, ztráty dítěte nebo nenarozeného dítěte. Znovu naleznete klid a radost ve Vašem životě. Pochopíte, že máte nejcennější dar – dar života a ten Vám byl dán, abyste jej žili v lásce nikoliv jej přežili. Propojím Vás s duší Vašeho blízkého v jiné dimenzi.
 • Léčení deprese na hluboké podvědomé úrovni– pochopíte, že deprese jsou jen neřešené problémy ve Vašem podvědomí, ať už pramení z tohoto nebo minulých životů, z minulých traumat a chování druhých k Vám. Najdeme příčiny Vaší deprese a odstraníme je na hluboké duchovní a podvědomé úrovni. Budete moci žít opět šťastný život.
 • Léčení strachů, hněvu a tzv. „poruch“ u dětí prostřednictvím rodičů – Vaše dítě nemusí absolvovat terapeutické sezení. Vaše vlastní léčení strachu, hněvu a dalších emoční zátěže těsně souvisí s tím, jak prožívá svůj život Vaše dítě. Dokážete mnohé změnit pouze prací na sobě. Vy jako rodiče se dokážete napojit na podvědomí dítěte, pochopit jeho hluboké prožívání a naučit se techniky, jak pracovat se sebou i dítětem v obtížných situacích. 
 • Rychlá léčba fobií a strachu – ať Vaše fóbie a strachy pramení z minulých životů a nebo z minulých událostí tohoto života, společně je odstraníme tyto programy ve Vašem podvědomí a přivedeme k Vám opět prožívání klidu, radosti a lásky.  Pochopíte, že strach a fóbie jsou jen prostředek, jak znovu objevit lásku k sobě.
 • Krizová a vztahová terapie - naleznete cestu z krizové životní situace jako je rozvod, partnerské a vztahové problémy, vyřešíte problémy ve vztazích s dětmi. Pochopíte své lekce a naleznete lásku k sobě i druhým lidem.
 • Naleznete vyšší smysl a poslání v životě, naleznete vztah k sobě samé/mu, naleznete své vnitřní hodnoty, cíle a motivace pro další etapu svého života, odstraníte bariéry v myšlení a emoční a energetické bloky. Nastavíte si cíle a směr své životní cesty.

 

Transformujete svou kariéru a business – pro business poradenství navštivte www.neaacademy.cz

 

OBJEDNEJTE SE

 

 

CENA A PODMÍNKY

OSOBNÍ INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ v českém nebo anglickém jazyce trvá 1,5 hodiny v Praze. Tato služba zahrnuje certifikovanou regresní terapii do minulých životů Dr. Brianem L Weissem, hypnózu, spirituální terapii a transformační neuro koučink, neuro business koučink, partnerskou terapii, terapii pro ženy a další služby.
Cena za sezení je 4.000 Kč. Nyní ušetříte 1.510 Kč.

Bonusová cena za sezení je nyní 2.490 Kč.
Zdá se Vám cena vysoká? Terapeuti ze západní Evropy a USA se stejným certifikovaným vzděláním a praxí si běžně účtují 6.000 - 10.000 Kč za 1 sezení.  Moje cena je přizpůsbena českému trhu a nastavena tak, aby hluboké léčení, terapie a neurokoučink byly dostupné většině české veřejnosti.

ONLINE INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ PŘES SKYPE v českém nebo anglickém jazyce trvá 60 minut - max 75 minut. Tato služba zahrnuje certifikovanou regresní terapii do minulých životů Dr. Brianem L. Weissem, hypnózu, spirituální terapii a transformační neuro koučink, business koučink, partnerskou terapii a jiné služby.
Cena za online sezení je 3.000 Kč. Nyní ušetříte 1.000 Kč.
Cena online sezení:  2.000 Kč.
V případě Vašeho zájmu o online sezení prosím pište na email  info@martinamrackova.cz a specifikujte téma pro sezení.

REZERVACE A PLATBA
Osobní individuální sezení  - zálohová platba ve výši 990 Kč probíhá elektronicky do 4 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené zálohové platby bude termín potvrzen emailem. Doplatek ve výši 1.500 Kč je splatný v hotovosti na individuálním sezení.
Online individuální sezení  - platba ve výši 2.000 Kč probíhá elektronicky do 3 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené platby bude termín potvrzen emailem.

Je možné hradit služby prostřednictvím BENEFIT PLUS. Zvolte si zde na webu volný termín, vyhledejte si v systému BP: NEA ACADEMY s.r.o. a uvedený termín uveďte do objednávky.

V případě neuhrazení výše uvedené platby ve splatnosti 3/4 dnů, bude rezervovaný termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům. Pokud toto nastane, je třeba objednat termín znovu přes webový formulář. Proto doporučuji PLATBY PROVÁDĚT PLATEBNÍ KARTOU, kde dojde k okamžité rezervaci termínů a míst na seminářích. Vzhledem k vysokému počtu objednávek nelze rezervovat sezení a semináře osobně ani telefonicky, pouze přes webový systém. Emailem se organizují pouze online sezení. Děkuji za pochopení.