bootstrap buttons

SEZENÍ S
MARTINOU

Vaše touha po něčem větším Vás přivedla až sem.

VAŠE MOUDROST

Vaše touha po něčem větším Vás přivedla až sem. Možná hledáte vyšší smysl svého bytí nebo se potýkáte se stále se opakujícími těžkými životními situacemi a  hledáte způsob, jak je změnit. Naše společná práce nebude o ničem menším než o zásadních životních změnách a o průlomových pochopeních a zpřístupnění Vaší nejvyšší vnitřní moudrosti. Pokud jste připraveni jít hlouběji, než jste kdy šli a vynést své vědomí výše, než jste kdy pomysleli, jste na správném místě.

 

Uvnitř Vás se ukrývá diamant, který je připraven zazářit. Je tam vždy a v každém z nás. Pokud jste připraveni zbavit se všeho, co Vás drží zpátky a objevit zdroje Vaší osobní síly, Vaše cesta začíná právě zde.  Objevíte svůj skrytý potenciál a svou jedinečnost, odhodíte svou zátěž a budete si tak moci splnit své nejtajnější touhy,
cíle a sny.

 

Ve své práci kombinuji profesionální a praxí ověřené metody transformačního neuro koučování, NLP, hypnózy, spirituální terapie, spirituálního léčení a regresní terapie. Všechny metody jsem získala v certifikovaných výcvicích předních světových leaderů v těchto oborech v USA a UK.
Mám znalost lidského potenciálu a dlouholeté zkušenosti v personálním a manažerském poradenství, působila jsem v manažerských pozicích v HR ve velkých i menších firmách a dokáži všechno toto know-how využívat pro maximální užitečnost pro Vás při našich sezeních.
V souladu s nejvyšším pozitivním přínosem pro Vás využívám svou rozvinutou intuici a psychické schopnosti ke zprostředkování spojení s nejvyšší moudrostí, která Vás provází na cestě Vašeho vývoje. 

 

VAŠE TÉMATA

Příklady témat, která spolu vyřešíme:

 

 • Psychosomatická terapie - vyrovnáte se s vlastní nemocí nebo tělesnými bolestmi a společně budeme pracovat na odstranění její příčiny ve Vašem podvědomí. Pochopíte vyšší smysl nemoci a lekce, které se skrze tuto situaci máte naučit . Provedete potřebné změny ve Vašem životě, které povedou k prožívání lásky a kvalitnímu životu. Nastavíte si vztah k sobě sama, který předurčuje Vaše psychické i fyzické zdraví.

 

 • Terapie odpuštění, zbavení se viny a odstranění emoční zátěže – ať se ve Vašem životě stalo cokoliv - jakákoliv traumata a ublížení, společně najdeme uložené příčiny Vašeho prožívání ve Vašem podvědomí a odstraníme zlost a vinu, které pouze toxikují Vaší mysl i tělo a způsobují Vám obtíže ve Vašem životě. Budete znovu prožívat lásku k sobě i druhým lidem.

 

 • Terapie vyrovnání se smutkem a ztrátou - vyrovnáte se se smutkem ze smrti nebo nemoci blízké osoby a znovu naleznete klid a radost ve Vašem životě. Pochopíte, že máte nejcennější dar – dar života a ten Vám byl dán, abyste jej žili v lásce nikoliv jej přežili. Propojím Vás s duší Vašeho blízkého v jiné dimenzi.

  

 • Rychlá léčba fobií a strachu – ať Vaše fóbie a strachy pramení z minulých životů a nebo z událostí tohoto života, společně je odstraníme ve Vašem podvědomí a přivedeme k Vám opět prožívání klidu, radosti a lásky.  Pochopíte, že strach a fóbie jsou jen prostředek, jak znovu objevit lásku k sobě.

 

 • Psychospirituální terapie – pochopíte lekce Vaší duše a těžkosti Vašeho života díky nimž se učíte a Vaše duše postupuje ve svém vývoji. Setkáte se s Vašimi duchovními průvodci, spojíte se s Vaším vyšším já a nejvyšší moudrostí.

 

 • Krizová a vztahová terapie - naleznete cestu z krizové životní situace jako je rozvod, partnerské a vztahové problémy, vyřešíte problémy ve vztazích s dětmi. Pochopíte své lekce a naleznete lásku k sobě i druhým lidem.
   

 • Odstraníte stres a naleznete rovnováhu, nastavíte si work-life-balance.
   

 • Naleznete vyšší smysl a poslání v životě, naleznete vztah k sobě samé/mu, naleznete své vnitřní hodnoty, cíle a motivace pro další etapu svého života, odstraníte bariéry v myšlení a emoční a energetické bloky. Nastavíte si cíle a směr své životní cesty.

 

Transformujete svou kariéru a business – pro business poradenství navštivte www.neaacademy.cz

 

OBJEDNEJTE SE

 

 

Cena a podmínky

 


Individuální sezení v českém nebo anglickém jazyce trvá 1,5 hodiny.
Cena za sezení je 3.000 Kč. Nyní ušetříte 1.010 Kč.
Snížená bonusová cena za 1 sezení při objednávce do konce roku 2018 je 1.990 Kč.

Rezervace a platba:
Zálohová platba ve výši 990 Kč za individuální sezení probíhá elektronicky do 5 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené zálohové platby bude termín potvrzen emailem. V případě neuhrazení zálohové platby do 5 dnů, bude termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům. Doplatek ve výši 1.000 Kč je splatný v hotovosti na individuálním sezení.

*Vzhledem k velkému zájmu klientů jsou termíny plánovány s min. měsíčním předstihem. Děkuji za pochopení.