bootstrap buttons

SEZENÍ S
MARTINOU

Vaše touha po něčem větším Vás přivedla až sem.

VAŠE MOUDROST

Vaše touha po něčem větším Vás přivedla až sem. Možná hledáte vyšší smysl svého bytí nebo se potýkáte se stále se opakujícími těžkými životními situacemi a  hledáte způsob, jak je změnit. Naše společná práce nebude o ničem menším než o zásadních životních změnách a o průlomových pochopeních a zpřístupnění Vaší nejvyšší vnitřní moudrosti. Pokud jste připraveni jít hlouběji, než jste kdy šli a vynést své vědomí výše, než jste kdy pomysleli, jste na správném místě. Objevíte svůj skrytý potenciál, zdroj Vaší vnitřní síly a svou jedinečnost, odhodíte svou zátěž a budete si tak moci splnit své nejtajnější touhy, cíle a sny.

 

Můj přístup k Vám stojí na zahraničním certifikovaném a praxí ověřeném know-how v oblasti neurověd, NLP, hypnózy, regresní terapie, spirituální terapie a spirituálním léčení. Jsem držitelem řady mezinárodních certifikací. Všechny metody jsem získala v certifikovaných výcvicích předních světových leaderů v těchto oborech v USA a UK.
Mám dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským a strategickým poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuji s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu
DUŠE – MYSL – TĚLO – ENERGIE.

 

Vedu Vás tak k nalezení skutečného štěstí a harmonie ve všech aspektech Vašeho života. V souladu s nejvyšším pozitivním přínosem pro Vás využívám svou rozvinutou intuici a psychické schopnosti ke zprostředkování spojení s nejvyšší moudrostí, která Vás provází na cestě Vašeho vývoje. 

 

VAŠE TÉMATA

Příklady témat, která spolu vyřešíme:

 

  • Psychosomatická terapie, odstranění zlozvyků a nevědomých reakcí těla - vyrovnáte se s vlastní nemocí nebo tělesnými bolestmi, společně budeme pracovat na odstranění jejich příčin z minulosti, které jsou uložené ve Vašem podvědomí. Pochopíte vyšší smysl nemoci, bolesti, zlozvyku a lekce, které se skrze tuto situaci máte naučit. Provedete potřebné změny ve Vašem životě, které povedou k prožívání lásky a kvalitnímu životu. Nastavíte si vztah k sobě sama, který předurčuje Vaše psychické i fyzické zdraví. 
  • Terapie odpuštění, zbavení se viny, zlosti, nenávisti a odstranění emoční zátěže – ať se ve Vašem životě stalo cokoliv - jakákoliv traumata a ublížení, nebo jste Vy sami něco způsobili, společně najdeme uložené příčiny Vašeho prožívání ve Vašem podvědomí a odstraníme zlost a vinu, které pouze toxikují Vaší mysl i tělo a způsobují Vám obtíže ve Vašem životě. Budete znovu prožívat lásku k sobě i druhým lidem.
  • Terapie vyrovnání se se smutkem a ztrátou - vyrovnáte se se smutkem ze smrti nebo nemoci blízké osoby, ztráty dítěte nebo nenarozeného dítěte. Znovu naleznete klid a radost ve Vašem životě. Pochopíte, že máte nejcennější dar – dar života a ten Vám byl dán, abyste jej žili v lásce nikoliv jej přežili. Propojím Vás s duší Vašeho blízkého v jiné dimenzi.
  • Léčení deprese na hluboké podvědomé úrovni– pochopíte, že deprese jsou jen neřešené problémy ve Vašem podvědomí, ať už pramení z tohoto nebo minulých životů, z minulých traumat a chování druhých k Vám. Najdeme příčiny Vaší deprese a odstraníme je na hluboké duchovní a podvědomé úrovni. Budete moci žít opět šťastný život.
  • Léčení strachů, hněvu a tzv. „poruch“ u dětí prostřednictvím rodičů – Vaše dítě nemusí absolvovat terapeutické sezení. Vaše vlastní léčení strachu, hněvu a dalších emoční zátěže těsně souvisí s tím, jak prožívá svůj život Vaše dítě. Dokážete mnohé změnit pouze prací na sobě. Vy jako rodiče se dokážete napojit na podvědomí dítěte, pochopit jeho hluboké prožívání a naučit se techniky, jak pracovat se sebou i dítětem v obtížných situacích. 
  • Rychlá léčba fobií a strachu – ať Vaše fóbie a strachy pramení z minulých životů a nebo z minulých událostí tohoto života, společně je odstraníme tyto programy ve Vašem podvědomí a přivedeme k Vám opět prožívání klidu, radosti a lásky.  Pochopíte, že strach a fóbie jsou jen prostředek, jak znovu objevit lásku k sobě.
  • Psychospirituální terapie – pochopíte lekce Vaší duše a moudrost, která leží za těžkostmi Vašeho života díky nimž se učíte a Vaše duše postupuje ve svém vývoji. Setkáte se s Vašimi duchovními průvodci, spojíte se s Vaším vyšším já a nejvyšší moudrostí.
  • Krizová a vztahová terapie - naleznete cestu z krizové životní situace jako je rozvod, partnerské a vztahové problémy, vyřešíte problémy ve vztazích s dětmi. Pochopíte své lekce a naleznete lásku k sobě i druhým lidem.
  • Naleznete vyšší smysl a poslání v životě, naleznete vztah k sobě samé/mu, naleznete své vnitřní hodnoty, cíle a motivace pro další etapu svého života, odstraníte bariéry v myšlení a emoční a energetické bloky. Nastavíte si cíle a směr své životní cesty.

 

Transformujete svou kariéru a business – pro business poradenství navštivte www.neaacademy.cz

 

OBJEDNEJTE SE

 

 

Cena a podmínkyOSOBNÍ INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ v českém nebo anglickém jazyce trvá 1,5 hodiny v Praze. Tato služba zahrnuje regresní terapii do minulých životů, hypnózu, spirituální terapii a transformační neuro koučink.
Cena za sezení je 3.000 Kč. Ušetříte 1.010 Kč.

Prázdninová cena sezení je nyní 1.990 Kč.

 

ONLINE INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ PŘES SKYPE v českém nebo anglickém jazyce trvá 45 minut. Tato služba zahrnuje transformační neurokoučink, spirituální terapii a poradenství. Tato služba nezahrnuje regresní terapii do minulých životů. Individuálně lze dohodnout regresní terapii do minulých životů online v případě naší předešlé osobní práce. V případě prodloužení online sezení na 1,5 hodiny je cena za sezení 1990 Kč.
Cena za online sezení je 1.500 Kč. Ušetříte 510 Kč.
Prázdninová cena online sezení je nyní 990 Kč.

 

REZERVACE A PLATBA
Osobní individuální sezení  - zálohová platba ve výši 990 Kč probíhá elektronicky do 5 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené zálohové platby bude termín potvrzen emailem. Doplatek ve výši 1.000 Kč je splatný v hotovosti na individuálním sezení.
Online individuální sezení  - platba ve výši 990 Kč probíhá elektronicky do 5 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené platby bude termín potvrzen emailem.

V případě neuhrazení výše uvedené platby do 5 dnů, bude rezervovaný termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům.