bootstrap buttons

SACRE COEUR
ženský kruh

Sacre Coeur - Posvátné Srdce
plné bezpodmínečné lásky
máme každá uvnitř sebe.
Společně jej objevujeme
a léčíme naše životy.

LÉČIVÝ
ŽENSKÝ KRUH
SACRE COEUR

Sacre Coeur - Posvátné Srdce plné bezpodmínečné lásky máme každá uvnitř sebe. Společně jej objevujeme a léčíme naše životy. Vracíme se tam, odkud jsme vyšly. Objevujeme svou duši, svoje poslání a své léčivé dary. Jsme společenství žen, které vědí, že je něco více než jen tato trojrozměrná realita. Učíme se naslouchat své intuici, necháme se vést naším srdcem a vyšším vedením. Utváříme tak štěstí v našich životech a životech našich blízkých, dětí a přátel.

Naše spojení utváří silnou léčivou energii. Když spojíme svá srdce v lásce a světle v nás, dějí se zázraky. Získáváme vhledy do těžkých životních situací a důležité vize budoucnosti. Zbavujeme se mentálních, emočních i fyzických bloků, bolestí a nemocí. Čistíme svou energii a společnými meditacemi se posouváme na žebříčku vývoje našich duší. Objevujeme to, kdo skutečně jsme.

 

 

KDE JSME

Komplex Sacre Coeur, Holečkova 31, 150 00 Praha 5 – Smíchov

Není lepšího místa v Praze pro naše společenství, než bývalý klášter Sacre Coeur, kde společně utváříme naše životy. V minulosti zde naplňoval svou službu řád sester „Dámy srdce Ježíšova“. Na tomto místě samotném je silná léčivá energie. Promlouvá ke mně duše Sacre Coeur a ukazuje mi obrazy toho, jaké zázraky uzdravení nás tu čekají.

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘIDEJTE SE
K NÁM

Scházíme se zatím jedenkrát za měsíc na Léčivém a meditačním večeru od 17.30 hodin, zpravidla třetí čtvrtek v měsíci a jezdíme na Léčivé víkendy do přírody.

Těším se na každou z vás, drahé ženy.

 

 

 

Martina Mráčková
Průvodkyně ženským léčivým kruhem Sacre Coeur

 

Přihlásit se můžete zde    nebo na 

Můžete se také zaregistrovat zde na stránkách a zaškrtnout odebírání newslatteru. Získáte pravidelný příjem novinek, informace o nových akcích a článků.

 

 

 

 


Léčivé víkendy

PŘEČTĚTE SI
ČLÁNKY

Proč nevnímáme, kdo ve skutečnosti jsme?