Objednejte se

Cena a podmínky
VŠECHNY VOLNÉ TERMÍNY LZE REALIZOVAT JAKO ONLINE SEZENÍ, PRO VEČERNÍ TERMÍNY MI, PROSÍM, NAPIŠTE NA info@martinamrackova.cz

OSOBNÍ INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ v českém nebo anglickém jazyce trvá 1 - 1,5 hodiny v Praze.
Cena za sezení je 4.000 Kč. Nyní ušetříte 2000 Kč.

Bonusová cena za sezení je nyní 2000 Kč.
Zdá se Vám cena vysoká? Terapeuti ze západní Evropy a USA se stejným certifikovaným vzděláním a praxí si běžně účtují 6.000 - 10.000 Kč za 1 sezení.  Moje cena je přizpůsbena českému trhu a nastavena tak, aby hluboké léčení, terapie a neurokoučink byly dostupné většině české veřejnosti.

ONLINE INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ PŘES ZOOM v českém nebo anglickém jazyce trvá 1 - 1,5 hodiny.
Cena za online sezení je 4.000 Kč. Nyní ušetříte 2.000 Kč.
Cena online sezení:  2.000 Kč.
V případě Vašeho zájmu o online sezení prosím pište na email  info@martinamrackova.cz a specifikujte téma pro sezení. Můžete také využít nabízené termíny viz tabulka a do poznámky uvést, že máte zájem o online sezení.

REZERVACE A PLATBA
Osobní individuální sezení  - zálohová platba ve výši 1000 Kč probíhá elektronicky do 4 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené zálohové platby bude termín potvrzen emailem. Doplatek ve výši 1.000 Kč je splatný v hotovosti na individuálním sezení.
Online individuální sezení  - platba ve výši 2.000 Kč probíhá elektronicky do 3 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené platby bude termín potvrzen emailem. Celá částka za online sezení musí být uhrazena nejpozději 2 dny před termínem sezení.

Je možné hradit služby prostřednictvím BENEFIT PLUS. Zvolte si zde na webu volný termín, vyhledejte si v systému BP: NEA ACADEMY s.r.o. a uvedený termín uveďte do objednávky.

V případě neuhrazení výše uvedené platby ve splatnosti 3/4 dnů, bude rezervovaný termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům. Pokud toto nastane, je třeba objednat termín znovu přes webový formulář. Proto doporučuji PLATBY PROVÁDĚT PLATEBNÍ KARTOU, kde dojde k okamžité rezervaci termínů a míst na seminářích. Vzhledem k vysokému počtu objednávek nelze rezervovat sezení a semináře osobně ani telefonicky, pouze přes webový systém. Emailem se organizují pouze online sezení. Děkuji za pochopení.

Kontakt

Martina MRÁČKOVÁ
Certifikovaná regresní terapie do minulých životů Dr. Brianem L. Weissem
Spirituální terapie
Transformační neuro koučink, Hypnóza, Léčení

email: info@martinamrackova.cz
Skype name: Martina Mráčková
Facebook: https://www.facebook.com/MartinaMrackovaWeissCZ/

Drazí klienti, vážím si Vašich emailů, které mi posíláte, ale bohužel není v mých silách na všechny odpovědět. Ideální příležitost je objednat si sezení, kde na Vás mám dostatek času. Velmi děkuji za pochopení. Martina


NEA Academy s.r.o.,
Komplex Sacre Coeur, Holečkova 31, 150 00 Praha 5 – Smíchov

Na recepci po vstupu nahlaste, že jdete do spol. NEA Academy. Jsme ve 2. patře – vlevo na konci chodby.
Prosím přijďte přesně na dohodnutý termín. Pokud přijdete dříve a bude před Vámi klient, není kde čekat.

Pokud pojedete autem, můžete parkovat ve dvoře – vjezd je u semaforu v Holečkově čp. 29 (nikoliv 31).
Vjezd je úzký. Ve dvoře je značeno parkoviště pro návštěvy. Vchod ze dvora je hnědými dřevěnými dveřmi, vedle nich je velká skleněná tabule s erbem a nápisem SACRE COEUR.

 

 

Bankovní spojení
FIO BANKA: 2301489099/2010
IBAN: CZ7120100000002301489099
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX