bootstrap buttons

Objednejte se

Cena a podmínky

OSOBNÍ INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ v českém nebo anglickém jazyce trvá 1,5 hodiny v Praze. Tato služba zahrnuje regresní terapii do minulých životů, hypnózu, spirituální terapii a transformační neuro koučink.
Cena za sezení je 3.000 Kč. Nyní ušetříte 1.010 Kč.

Cena sezení je 1.990 Kč.
Je možné hradit služby prostřednictvím BENEFIT PLUS. Zvolte si zde na webu volný termín, vyhledejte si v systému BP: NEA ACADEMY s.r.o. a uvedený termín uveďte do objednávky.

ONLINE INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ PŘES SKYPE v českém nebo anglickém jazyce trvá 90 minut. Tato služba zahrnuje regresní terapii do minulých životů, hypnózu, spirituální terapii a transformační neuro koučink.
Cena za online sezení je 1.990 Kč. Nyní ušetříte 490 Kč.
Cena online sezení:  1.500 Kč.
V případě Vašeho zájmu o online sezení prosím pište na email  martina@neaacademy.cz a specifikujte téma pro sezení.

REZERVACE A PLATBA
Osobní individuální sezení  - zálohová platba ve výši 990 Kč probíhá elektronicky do 5 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené zálohové platby bude termín potvrzen emailem. Doplatek ve výši 1.000 Kč je splatný v hotovosti na individuálním sezení.
Online individuální sezení  - platba ve výši 1.500 Kč probíhá elektronicky do 3 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené platby bude termín potvrzen emailem.

Je možné hradit služby prostřednictvím BENEFIT PLUS. Zvolte si zde na webu volný termín, vyhledejte si v systému BP: NEA ACADEMY s.r.o. a uvedený termín uveďte do objednávky.

V případě neuhrazení výše uvedené platby ve splatnosti 3 dnů, bude rezervovaný termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům. Pokud toto nastane, je třeba objednat termín znovu přes webový formulář. Proto doporučuji PLATBY PROVÁDĚT PLATEBNÍ KARTOU, kde dojde k okamžité rezervaci termínů a míst na seminářích. Vzhledem k vysokému počtu objednávek nelze rezervovat sezení a semináře osobně ani telefonicky, pouze přes webový systém. Emailem se organizují pouze online sezení. Děkuji za pochopení.

Kontakt

Martina MRÁČKOVÁ
Certifikovaná regresní terapie do minulých životů Dr. Brianem L. Weissem
Spirituální terapie
Transformační neuro koučink, Hypnóza, Léčení

email: info@martinamrackova.cz
Skype name: Martina Mráčková
Tel.: +420 774 418 966
Facebook: MartinaMrackovaWeissCZ


NEA Academy s.r.o.,
Komplex Sacre Coeur, Holečkova 31, 150 00 Praha 5 – Smíchov

Na recepci po vstupu nahlaste, že jdete do spol. NEA Academy. Jsme ve 2. patře – vlevo na konci chodby.
Prosím přijďte přesně na dohodnutý termín. Pokud přijdete dříve a bude před Vámi klient, není kde čekat.

Pokud pojedete autem, můžete parkovat ve dvoře – vjezd je u semaforu v Holečkově čp. 29 (nikoliv 31).
Vjezd je úzký. Ve dvoře je značeno parkoviště pro návštěvy. Vchod ze dvora je hnědými dřevěnými dveřmi, vedle nich je velká skleněná tabule s erbem a nápisem SACRE COEUR.

 

 

Bankovní spojení
FIO BANKA: 2301489099/2010
IBAN: CZ7120100000002301489099
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX