Objednejte se

Cena a podmínky
 

OSOBNÍ SETKÁNÍ - pokud máte zájem o osobní setkání, napište mi prosím na info@martinamrackova.cz
INDIVIDUÁLNÍ ONLINE SEZENÍ
v českém nebo anglickém jazyce trvá 60 minut.
Cena za sezení je 3.000 Kč. Nyní ušetříte 1.000 Kč.

Bonusová cena za sezení je nyní 2.000 Kč.
Zdá se Vám cena vysoká? Terapeuti ze západní Evropy a USA se stejným certifikovaným vzděláním a praxí si běžně účtují 6.000 - 10.000 Kč za 1 sezení.  Moje cena je přizpůsbena českému trhu a nastavena tak, aby hluboké léčení, terapie a neurokoučink byly dostupné většině české veřejnosti.

Objednávka online sezení se realizuje přes formulář vlevo. Pro okamžitou rezervaci termínu prosím plaťte platební kartou.   Platba ve výši 2.000 Kč probíhá bezhotovostně elektronicky do max. 3 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené platby bude termín potvrzen emailem. Celá částka za sezení musí být uhrazena nejpozději 24 hodin před termínem sezení. Jinak není možné termín garantovat.

Je možné hradit služby prostřednictvím BENEFIT PLUS. Zvolte si zde na webu volný termín, vyhledejte si v systému BP: NEA ACADEMY s.r.o. a uvedený termín uveďte do objednávky.

V případě neuhrazení výše uvedené platby ve splatnosti, bude rezervovaný termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům. Pokud toto nastane, je třeba objednat termín znovu přes webový formulář. Proto doporučuji PLATBY PROVÁDĚT PLATEBNÍ KARTOU, kde dojde k okamžité rezervaci termínů. Vzhledem k vysokému počtu objednávek nelze rezervovat sezení a semináře osobně ani telefonicky, pouze přes webový systém.

Kontakt

Martina Bea Mráčková
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - BŮH
Certifikovaná psychospirituální a regresní terapie do minulých životů Dr. Brianem L. Weissem
Hluboká terapie karmického odpuštění a uzdravení Ježíše Krista

Transformace & vzestup vědomí

email: info@martinamrackova.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MartinaBeaMrackova

Drazí klienti, vážím si Vašich emailů, které mi posíláte, ale bohužel není v mých silách na všechny odpovědět. Ideální příležitost je objednat si sezení, kde na Vás mám dostatek času. Velmi děkuji za pochopení. Martina Bea


NEA Academy s.r.o.
Lomená 278, 252 25 Praha - západ - Zbuzany

Bankovní spojení
FIO BANKA: 2301489099/2010
IBAN: CZ7120100000002301489099
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX