bootstrap buttons

FINANČNÍ HOJNOST 2020
Zákon přitažlivosti v praxi

 

FINANČNÍ HOJNOST 2020 - Transformační workshop
Zákon přitažlivosti v praxi

Datum: 15. února 2020 od 10.00 do 17.00 hodin                                                              
Cena: 1490 Kč, VAŠE NOVOROČNÍ CENA: 990 Kč

Drazí přátelé,

Zvu vás na novoroční transformační workshop, kterým můžete odstartovat svou vyšší hojnost pro rok 2020. Na tomto workshopu používám certifikované metody spirituální a regresní terapie do minulých životů Dr. Briana L. Weisse, transformační metody práce s podvědomím a hluboké meditační techniky, kdy se napojujeme na skutečnou pravdu a příčiny našich neúspěchů z minulosti. Společně zbouráme vaše nevědomé bloky hojnosti a nastavíme ve vaší mysli mentalitu dostatku a prosperity.

Možná si, jako mnoho lidí v naší zemi, kladete otázku: „Proč se mi pořád nedaří být finančně úspěšný, proč se necítím dobře ohledně peněz, proč nemůžu dělat to, co mě baví, proč mám pořád strach budoucnosti …..?“

Je to tím, že vaše PODVĚDOMÍ je plné mentálních a emočních programů z minulosti, bloků z minulých životů a negativních rodinných a rodových vzorců, které vám zabraňují dát vesmíru tu správnou informaci, co vlastně chcete, a drží vás v MENTALITĚ NEDOSTATKU. Vaše podvědomí vysílá špatné signály a ty se naplňují. Můžete mít na vědomé úrovni pozitivní myšlenky, afirmovat, číst knihy o hojnosti, ale vaše bloky v podvědomí jsou klíčem k vašemu neúspěchu. Proto nic z toho nefunguje. Není jiná cesta než najít tyto mentální bloky a zrušit je mocnými certifikovanými technikami hypnózy, NLP a regresní terapie. Jen tak přivedete štěstí a prosperitu do svého života a budete vesmíru vysílat signály dostatku a bohatství, které k vám začnou proudit ještě více.  

Na semináři se stane:

 • Pochopíte, že vy jste tvůrci svého bohatství a že můžete 100% ovlivnit to, jak se vám v životě finančně daří díky zbourání starých nefunkčních mentálních programů ve vašem podvědomí tzv. „mentalitu nedostatku“ ve spolupráci s vaším nejvyšším já a nejvyšší pravdou, která je nám v normálním životě skryta.
 • Pochopíte, že minulost ani budoucnost neexistuje, že jsou to jen myšlenkové programy, které můžete změnit v přítomném okamžiku ihned na semináři a tak změníte tok událostí ve vašem životě a to, v jaké hojnosti budete žít v roce 2020.
 • Přetnete negativní karmická vlákna a zrušíte sliby chudoby, které jste dali v minulých životech a stále podvědomě negativně ovlivňují váš život.  
 • Zbavíte se negativních rodových vzorců v oblasti finančního nedostatku, přesvědčení, které se u vás dědí z generace a generaci a nevědomě blokují vaší hojnost.
 • Pochopíte a vyléčíte vzorce chování v oblasti obchodu s láskou a penězi. Zbavíte se viny, manipulací a manipulátorů, kteří vás blokují v hojnosti.
 • Najdete svoje podvědomé bloky, které zabraňují vaší prosperitě a finanční hojnosti a přeprogramujete je v opak.
 • Najdete svou novou pozitivní vizi budoucnosti plnou prosperity, hojnosti a štěstí. Naprogramujete si hojnost a dostatek do své mysli.
 • Zbavíte se strachu z budoucnosti, neúspěchu, pocitu chudoby, selhání, studu za to být bohatý a nebo že jste/byli chudí.
 • Zbavíte se nízkého sebevědomí ve vztahu k penězům a bohatství. úzkostí spojených s penězi, které si nesete z minulosti.
 • Najdete a zbavíte se chybných přesvědčení o úspěchu jako je např. „Nikdy nemohu uspět.“, „Nejsem dost dobrý/á.“, „Tolikrát se mi to nepovedlo, teď se mi to taky nepovede.“
 • Zbavíte se negativních přesvědčení o penězích: „Nikdy nebudu bohatý.“, „Bohatí kradou.“, „Peníze kazí charakter.“, „Bohatí jsou špatní lidé.“, „Vydělávání peněz je dřina a utrpení.“, „Bez práce nejsou koláče.“ a podobné mentální programy, které jste si přenesli do svých myšlenkových vzorců od vašich rodičů a z vašich rodin.
 • Najdete a přeprogramujete svoje programy neúspěchu a selhání z minulosti, které už si nepotáhnete do budoucnosti.
 • Odejdete lehcí, plní pozitivních zdrojů a radostné vize bohatství budoucnosti. Již po semináři se začnou dít pozitivní věci ve vašem životě.

Tento program je vysoce transformační. Používám v něm certifikované zahraniční metody hypnózy, neuro-lingvistického programování, regresní terapie a spirituální terapie v unikátní a hluboce transformační kombinaci.

Těším se na vás.

Martina Mráčková

Expert na transformaci lidského vědomí
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v hypnoterapii, ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů
Expert na transformaci vědomí a odpuštění

Organizační informace:

Termín:  15. února 2020 od 10.00 do 17.00 hodin
Cena: 1490 Kč, VAŠE NOVOROČNÍ CENA: 990 Kč
Kapacita: 15 osob
Adresa: Komplex Sacre Coeur, NEA Academy s.r.o., Holečkova 31, 150 00 Praha 5 – Smíchov, registrace v 9.50 h.

 

ZAKOUPENÍ ÚČASTI NA AKCI

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.


Poslední články

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur

20/5/2019
MOJE VLASTNÍ ZÁŽITKY Z MINULÝCH ŽIVOTŮ

Starověké Řecko
Z mé knihy Svatý grál je v každém z nás

19/5/2019
FINANČNÍ HOJNOST
NEGATIVNÍ VZTAH K PENĚZŮM
A NEÚSPĚCH

Řešme tento problém v podvědomí! Pramení z naší minulosti i minulých životů!