Individuální sezení s Martinou

Cena a podmínky individuálního sezení s Martinou Mráčkovou

OSOBNÍ INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ v českém nebo anglickém jazyce trvá 1,5 hodiny v Praze. Tato služba zahrnuje certifikovanou regresní terapii do minulých životů Dr. Brianem L Weissem, hypnózu, spirituální terapii a transformační neuro koučink, neuro business koučink, partnerskou terapii, terapii pro ženy a další služby.
Cena za sezení je 4.000 Kč. Nyní ušetříte 1.510 Kč.

Bonusová cena za sezení je nyní 2.490 Kč.
Zdá se Vám cena vysoká? Terapeuti ze západní Evropy a USA se stejným certifikovaným vzděláním a praxí si běžně účtují 6.000 - 10.000 Kč za 1 sezení.  Moje cena je přizpůsbena českému trhu a nastavena tak, aby hluboké léčení, terapie a neurokoučink byly dostupné většině české veřejnosti.

ONLINE INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ PŘES SKYPE v českém nebo anglickém jazyce trvá 90 minut. Tato služba zahrnuje certifikovanou regresní terapii do minulých životů Dr. Brianem L. Weissem, hypnózu, spirituální terapii a transformační neuro koučink, business koučink, partnerskou terapii a jiné služby.
Cena za online sezení je 3.000 Kč. Nyní ušetříte 1.000 Kč.
Cena online sezení:  2.000 Kč.
V případě Vašeho zájmu o online sezení prosím pište na email  info@martinamrackova.cz a specifikujte téma pro sezení.

REZERVACE A PLATBA
Osobní individuální sezení  - zálohová platba ve výši 990 Kč probíhá elektronicky do 4 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené zálohové platby bude termín potvrzen emailem. Doplatek ve výši 1.500 Kč je splatný v hotovosti na individuálním sezení.
Online individuální sezení  - platba ve výši 2.000 Kč probíhá elektronicky do 3 dnů od odeslání objednávky. Na základě uhrazené platby bude termín potvrzen emailem.

Je možné hradit služby prostřednictvím BENEFIT PLUS. Zvolte si zde na webu volný termín, vyhledejte si v systému BP: NEA ACADEMY s.r.o. a uvedený termín uveďte do objednávky.

V případě neuhrazení výše uvedené platby ve splatnosti 3/4 dnů, bude rezervovaný termín automaticky zrušen a nabídnut dalším klientům. Pokud toto nastane, je třeba objednat termín znovu přes webový formulář. Proto doporučuji PLATBY PROVÁDĚT PLATEBNÍ KARTOU, kde dojde k okamžité rezervaci termínů a míst na seminářích. Vzhledem k vysokému počtu objednávek nelze rezervovat sezení a semináře osobně ani telefonicky, pouze přes webový systém. Emailem se organizují pouze online sezení. Děkuji za pochopení.

Objednat individuální terapii nebo Online sezenípomocí Skypu.

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Příběhy klientů
Články

Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur