Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

MINULÝMI ŽIVOTY
K UZDRAVENÍ


...Prostřednictvím této meditace můžete vyléčit své vztahové, psychické i fyzické problémy. Můžete se zbavit strachu, fobií, nevysvětlitelných pocitů jako je vina nebo zlost. Můžete pochopit, proč se s určitými lidmi nebo v určitých situacích chováte tak, jak nechcete a proč oni jednají tak, jak jednají ...

Cena: 490 Kč   Nyní zvýhodněná cena.  Původně  690,-                                                            
Online meditace Vám bude zpřístupněna na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Za tuto nízkou cenu získáváte doživotní přístup k této meditaci, můžete na sobě opakovaně pracovat a účinně uzdravovat Váš život prostřednictvím návštěvy Vašich minulých životů.

Vážení přátelé,

jmenuji se Martina Bea Mráčková. Jsem jediným certifikovaným terapeutem Dr. Briana L. Weisse v psychospirituální terapii a v regresní terapii do minulých životů v České republice. Jsem mezinárodně certifikovaný NLP master, věnuji se transformaci lidského vědomí a provedu Vás touto meditací.  Jedná se o základní techniku z mého workshopu MINULÉ ŽIVOTY. Na workshopu pak používám další pokročilé techniky.

Máte tak příležitost navštívit svůj minulý život, setkat se se svým duchovním průvodcem a získat důležitou modrost pro váš současný život. Prostřednictvím této meditace můžete vyléčit své vztahové, psychické i fyzické problémy. Můžete se zbavit strachu, fobií, nevysvětlitelných pocitů jako je vina nebo zlost. Můžete pochopit, proč se s určitými lidmi nebo v určitých situacích chováte tak, jak nechcete a proč oni jednají tak, jak jednají. Pochopíte, co se odehrálo ve vašem minulém životě a jakou energii a příčiny vašich současných problémů si nesete s sebou. Co se objeví na vědomé úrovni vaší mysli díky této meditaci, můžete jednoduše vyléčit. To, o čem nevíte, nemůžete uzdravit.

Nevyřešené konflikty a těžké události z minulosti, ať pramení z vašeho dětství a nebo minulých životů, ve vás zanechávají negativní vzorce, bloky ve vašem podvědomí a mohou také způsobovat nemoci a bolesti těla. Není vaší chybou, že se to stalo, vaše podvědomí si tyto bloky naprogramovalo samo bez vás. Vaší zodpovědností však je najít tyto nevědomé vzorce a zrušit je jednou pro vždy. Jinak vás budou stále obtěžovat v dalších a dalších životech. Odstraníte tak příčiny svých problémů, pochopíte své duchovní lekce, uzdravíte svou duši i tělo, můžete odpustit sobě i druhým a opět žít šťastný život. A to je ten pravý záměr vašeho života, být šťastní.

Těším se na Vás a Vaše duševní osvobození, které Vám přinese tato online meditace a návštěvy vašich minulých životů.

S láskou

Martina Bea

Martina Bea Mráčková
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - NOVÉ VĚDOMÍ

Certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
Hluboká terapie uzdravení a odpuštění Ježíše Krista
Transformace & vzestup vědomí

 

O autorce online kurzu MINULÝMI ŽIVOTY K UZDRAVENÍ   
Martina Bea Mráčková je jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, je certifikovaný NLP Master. Má dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuje s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - BŮH. Vede tak své klienty k nalezení skutečného štěstí a naplnění ve všech aspektech jejich života: osobní a duchovní rozvoj, nalezení poslání duše a zaměření tak své kariéry, přijetí sebe sama a své cesty, léčení depresí, fobií, odstraňování mentální a emoční zátěže, léčení těla prostřednictvím transformace mysli a hluboké práci s podvědomím a duší, nalezení rovnováhy, partnerské vztahy, rodičovství a práce s dětmi.

 

 


Objednat individuální terapii

Název
MINULÝMI ŽIVOTY K UZDRAVENÍ
hluboká léčivá meditace

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
MINULÝMI ŽIVOTY K UZDRAVENÍ
hluboká léčivá meditace