ODPUŠTĚNÍ TÁTOVI

Cena: 199 Kč   Nyní zvýhodněná cena.  Hodnota meditace: 490,-                                                                      
Meditace Vám bude zpřístupněna na Vašem účtu tohoto webu v záložce "Můj profil" po zaplacení ceny. Za tuto minimální cenu získáváte doživotní přístup k této meditaci, můžete na sobě opakovaně pracovat a účinně uzdravovat Váš vztah s tátou prostřednictvím tohoto hlubokého odpuštění.

Vážení přátelé,

jmenuji se Martina Mráčková a provedu Vás touto hlubokou uzdravující meditací. Jsem jediným certifikovaným terapeutem Dr. Briana L. Weisse v psychospirituální terapii a v regresní terapii do minulých životů v České republice. Jsem mezinárodně certifikovaný NLP Master, věnuji se transformaci lidského vědomí a hluboké terapii uzdravení a odpuštění s Ježíšem Kristem, která nám dává možnost efektivně odpustit na nevědomé karmické úrovni. 

Kompletní odpuštění mámě a tátovi jsou dva klíčové kroky pro otevření našich srdcí a pro vzestup našeho vědomí. Vztah s otcem u žen přímo ovlivňuje jejich vztah k mužům a u mužů zejména vztah sám k sobě.

V této meditaci budeme pracovat s takzvanými karmickými situacemi spojenými s vaším dětstvím a dospíváním. Pod těmito situacemi se ve vašem vědomí většinou skrývá negativní energie z vašich společných minulých životů a vnitřní zranění jako je nepřijetí, odmítnutí, opuštění, ztráta, zrada, ponížení a křivda, které vás skrytě ovlivňují ve vašem životě až do současné doby. Negativně ovlivňují vaši sebelásku, přijetí sebe sama, sebehodnotu, sebedůvěru, sebeúctu a vaše vztahy s vašimi nejbližšími, s dětmi, partnery, vztahy s kolegy na pracovišti i jinde v životě. Tyto negativní programy ve vašem vědomí zavírají vaše srdce a zabraňují lásce, aby proudila k vám i druhým lidem skrze vás, abyste lásku dokázali nejen dát ale také přijímat.  Díky této meditaci budete moci odpustit negativní karmickou energii a mentální, emoční, energetické i fyziologické programy z vašeho vědomí i těla. Pochopíte příčiny vašich potíží, dojdete k lásce a nejvyšší boží pravdě. Odpustíte sobě i vašemu tatínkovi a přijmete, že on i vy jste vždy dělali, co jste nejlépe dovedli a budete cítit soucit, porozumění a lásku ve svém srdci. Meditaci můžete opakovat do úplného vyčištění vašeho vztahu s vaším tatínkem.
Této meditaci předchází meditace na odpuštění mámě a navazuje meditace na  odpuštění milostnému partnerovi/partnerce, které doporučuji pro vaši celkovou karmickou transformaci.

 

Těším se na vás.


Martina Mráčková
Jediný profesionál v České Republice certifikovaný Dr. Brianem L. Weissem v psychospirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master, expert na transformaci vědomí a odpuštění

Název
Meditace_Odpusteni Tatovi

KOUPIT

Pro nákup musíte být zaregistrován a přihlášen.
Název
Meditace_Odpusteni Tatovi
Příběhy klientů
Články

Poslední články

2/2/2020
DUŠE MIMINEK
SE CHTĚJÍ RODIT DO LÁSKYPLNÉHO
PROSTŘEDÍ

….. nikoliv do negativních karmických závislostí svých rodičů

1/2/2020
POŽEHNÁNÍ PRO UZDRAVENÍ
rodových linií v Čechách

Rozhovor s Bohem  - z připravované knihy Svatý grál je v každém z nás 2

18/10/2019
POSELSTVÍ PRO RODIČE,
jimž odešly děti k Bohu

Ztráta dítěte je jedna z největších zkoušek a duchovních lekcí ...

28/6/2019
NIKDY SKUTEČNĚ NEZEMŘEME, JE TO KOLOBĚH ŽIVOTA

Příběh Kamily o setkání s dušemi milovaných v nebi

30/5/2019
DUŠE DĚTÍ SE K NÁM VRACEJÍ

Léčení žen po interrupci s panenkou Marií v Sacre Coeur