Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Léčivý e-shop

Online kurzy, knihy a meditace

OTEVÍRÁNÍ SRDCE
S panenkou Marií

Otevírání srdce s panenkou Marií
player
Pro přehrání se musíte přihlásit

 


Martina Bea Mráčková - Léčivá meditace  "OTEVÍRÁNÍ SRDCE S PANENKOU MARIÍ"

Léčivá meditace ke knize Svatý grál je v každém z nás

OTEVÍRÁNÍ SRDCE S PANENKOU MARIÍ

DÁREK PRO ČESKO A SLOVENSKO

 

Cena: ZDARMA                                                Meditace vám bude zpřístupněna po přihlášení.

Při psaní mé knihy Svatý grál je v každém z nás jsem byla vedena vyšším vedením k napsání čtyř meditací, které se staly součástí této knihy. Meditace Otevírání srdce s panenkou Marií přišla jako první a nyní ji věnuji celému Česku a Slovensku. Cítím, že potřebujeme v Čechách vidět útěchu, naději a cestu k uzdravení našich srdcí a myslí. Uvědomit si, kým skutečně jsme a že láska je jediná trvalá pravda napříč věky.

Panenka Maria je symbolem posvátného ženství, posvátného mateřství, soucitu a bezpodmínečné lásky. Je patronkou žen, maminek, dětí a nemocných. Je královnou andělů, kteří jsou prostřednictvím ní připraveni nám pomáhat. Má krásnou léčivou energii, která mě provází v tomto světě také v podobě bílých růží, které nikdy nechybí u mě doma a na léčivých ženských kruzích Sacre Coeur. Každý se s ní můžeme spojit a pozvat ji do svého života.

Jak se můžete dočíst v mé knize, byla to právě ona, kdo mi pomáhal v nejtěžších momentech mého života, aniž bych byla vychovávaná v křesťanské rodině. Obrátila jsem se k ní ve chvíli, kdy jsem nevěděla kudy dál. Požádala jsem ji o pomoc a ona mi ji láskyplně poskytovala, aniž bych v prvních chvílích věděla, že se to děje. Od té doby je stále se mnou každý den, vede mé kroky, je v mých meditacích i při léčivých sezeních, na kurzech pro rodiče a na ženských kruzích Sacre Coeur.   

Léčivou meditaci Otevírání srdce s panenkou Marií věnuji vám všem, kteří hledáte útěchu pro své srdce, klid v duši, naději v těžkých chvílích a léčení vašeho zármutku nebo strachu. Požádejte ji o pomoc prostřednictvím této meditace. Můžete ji spatřit, budete cítit její láskyplný dotek ve svém srdci a zůstane vám v něm léčivá bílá růže jako symbol bezpodmínečné lásky, porozumění a soucitu.  

O mém příběhu si můžete přečíst v knize Svatý grál je v každém z nás. Knihu lze zakoupit zde: http://bit.ly/SvatyGralKniha

S láskou

Martina Bea

Martina Bea Mráčková
LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - NOVÉ VĚDOMÍ

Certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, mezinárodně certifikovaný NLP Master
Hluboká terapie uzdravení a odpuštění Ježíše Krista
Transformace & vzestup vědomí

 

Úryvek z knihy Svatý grál je v každém z nás – Setkání s panenkou Marií

 „Připrav se. Někdo přichází.“ Sedla jsem si na zem a zavřela oči. Neměla jsem tušení. Pak jsem je uviděla. Ježíš společně s Panenkou Marií. Přicházeli ke mně z dálky. Panenka Maria si ke mě sedla a já cítila její energii ve svém srdci, bylo to jako něžný dotek a nejhlubší porozumění uvnitř mě samotné. Měla jsem pocit, jak kdybych se o ní opřela. Nyní vím, že to byla láska a soucit, ta nejčistší bezpodmínečná láska, kterou může duše cítit. Do očí se mi nahrnuly slzy dojetí. Byla to krásná chvíle v mém životě. Byla jsem tak vděčná. Začala jsem s ní v myšlenkách hovořit. Snažila jsem se jí říct, jak jsem šťastná, že jsem se s ní mohla setkat. Jak jsem vděčná, že mi pomáhala v těžké chvíli, kdy se můj život roztříštil na prach a sedávala jsem v lavici v kostele, vybrečela jsem vždy všechnu svou bolest a žádala ji o pomoc. Vždy se mi ulevilo a mohla jsem jít dál. Věděla jsem najednou, že tam vždy byla a pomáhala mi společně s dalšími anděly léčit bolavé srdce. Konečně jsem jí mohla z celého srdce poděkovat. Plakala jsem dojetím. Dala mi do srdce bílou lilii a řekla mi: „Tvoje srdce je křišťálově čisté. Musíš mít srdce stále čisté, abys mohla pomáhat druhým. Jen čisté srdce může léčit. Lilie je čistota a já jsem pořád s tebou. Pomáhám tobě i ženám, které léčíš. V pátek mě budeš potřebovat.“

 

O autorce
Martina Bea Mráčková je jediný certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v ČR ve spirituální terapii a regresní terapii do minulých životů, je certifikovaný NLP Master. Má dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v HR managementu, s manažerským poradenstvím, s vedením workshopů a koučováním ve firemním prostředí. Všechny své bohaté zkušenosti v práci s lidmi a certifikované terapeutické techniky propojuje s duchovní podstatou člověka v unikátním celostním přístupu LÁSKA - PRAVDA - ODPUŠTĚNÍ - BŮH. Vede tak své klienty k nalezení skutečného štěstí a naplnění ve všech aspektech jejich života: osobní a duchovní rozvoj, nalezení poslání duše a zaměření tak své kariéry, přijetí sebe sama a své cesty, léčení depresí, fobií, odstraňování mentální a emoční zátěže, léčení těla prostřednictvím transformace mysli a hluboké práci s podvědomím a duší, nalezení rovnováhy, partnerské vztahy, rodičovství a práce s dětmi.

 


Prohlédněte si naše semináře a workshopy.

 
 


Objednat individuální terapii

Název
Otevírání srdce s panenkou Marií